Skocz do zawartości
Forum

Brak pociągu seksualnego do partnera


Gość skołowana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skołowana

Witam, mam problem, który uświadomiłam sobie niedawno a który skutecznie uprzykrza mi życie. Byłam 2 lata w związku z idealnym, kochającym facetem, niestety zupełnie mnie nie pociągał, jeśli już do czegoś dochodziło to czułam się jakbym była gwałcona albo jakby to było coś co nie powinno się wydarzyć jak np. seks z kimś z rodziny. Myślałam że to minie, ale nie minęło i rozstaliśmy się. Poznałam innego faceta, ale nie czuję się kochana, są ciągłe huśtawki, jest nerwowy, ale w końcu czuję się dobrze w łóżku. Jest to jednak męczące bo cierpię, często płaczę, ale inni mili i dobrzy faceci odrzucają mnie seksualnie. Co mam zrobić? Chcę mieć stabilny związek z dobrym facetem ale na myśl o seksie z nimi robi mi się dosłownie niedobrze :(

Odnośnik do komentarza

Wiesz :) mi sie wydaje ze nie mozna miec wszystkiego. Skoro jest Ci dobrze z facetem takim jakiego mialas przedtem a tylko seks Ci nie odpowiada to zastanow sie czy warto sie meczyc z kims innym tylko dla jednego? Na twoim miejscu wybralabym zdecydowanie wariant pierwszy bo seks to coś co moze sie podobać mniej lub bardziej ,moze z czasem sie polepszyc lub pogorszyc a czlowiek z ktorym dzielimy życie zostaje z nami na zawsze i dobrze zeby jego charakter i osobowość nam odpowiadala.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość skołowana

kwiatuszek2
Według mnie powinnaś szukać dalej, aż trafisz na takiego, który będzie Ci we wszystkim odpowiadał a Ty oczywiście jemu.

A co jest powodem jego huśtawek nastroju?

Po prostu taki ma charakter, niestabilny :/

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

laurette
Wiesz :) mi sie wydaje ze nie mozna miec wszystkiego. Skoro jest Ci dobrze z facetem takim jakiego mialas przedtem a tylko seks Ci nie odpowiada to zastanow sie czy warto sie meczyc z kims innym tylko dla jednego? Na twoim miejscu wybralabym zdecydowanie wariant pierwszy bo seks to coś co moze sie podobać mniej lub bardziej ,moze z czasem sie polepszyc lub pogorszyc a czlowiek z ktorym dzielimy życie zostaje z nami na zawsze i dobrze zeby jego charakter i osobowość nam odpowiadala.

hmm ..... całkiem to rozsądnie napisane i podoba mi się ...

Odnośnik do komentarza

Pangolin2
laurette
Wiesz :) mi sie wydaje ze nie mozna miec wszystkiego. Skoro jest Ci dobrze z facetem takim jakiego mialas przedtem a tylko seks Ci nie odpowiada to zastanow sie czy warto sie meczyc z kims innym tylko dla jednego? Na twoim miejscu wybralabym zdecydowanie wariant pierwszy bo seks to coś co moze sie podobać mniej lub bardziej ,moze z czasem sie polepszyc lub pogorszyc a czlowiek z ktorym dzielimy życie zostaje z nami na zawsze i dobrze zeby jego charakter i osobowość nam odpowiadala.

hmm ..... całkiem to rozsądnie napisane i podoba mi się ...

Hmm czy to TY czy ktoś inny ale mający niemalże identyczny nick?? ;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Mnie także się wydaję że powinnaś po prostu szukać dalej, dwie opcje w związku są ważne , i dobry sex i dobry kochajacy facet... a tego to powinnaś kopnąć w dupę skoro przez niego płaczesz , a sex po czasie Ci tego nie wynagrodzi niestety. Szukaj dalej i uwalniaj się od tego Pana z huśtawkami nastroju :P TYLKO MY MOŻEMY JE MIEĆ :P nie no żarcik :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...