Skocz do zawartości
Forum

Moje pasje życiowe


Gość BeatrisBeti

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę Was zaskoczę swoim hobby. Poszukiwanie i kolekcjonowanie ;gwiazdek z nieba;. Fajnie brzmi? A dokładnie to zajmuję się meteorytami, kolekcjonowaniem a przede wszystkim ich poszukiwaniem. Spadały na ziemię od praktycznie jej początków. Jak pojedyncze okazy a czasami jako deszcz meteorytów. Te nasze Polskie najbardziej znane to deszcz meteorytów Pułtuskich, [ żelazno - kamienne] oraz żelazne - Morasko kolo Poznania. Meteoryty leżą praktycznie wszędzie, gorzej z ich rozpoznaniem. Przypominają kamienie polne. Chyba że traficie na pallasyty, coś pięknego. Poszukiwanie to też na okrągło obcowanie z przyrodą i to jest piękne.

Odnośnik do komentarza

Zajmuje się dziećmi , próbuje robić jakieś nowe wymyślone desery , drinki , jedzenie wiec schodzi na tym Teraz wlansie jeśli w czwartek nie ogłoszą ze zamykają znowu wszystko to wybieram się do Krakowa póki otwarte . Wcześniej tez zaczynałam przygodę z paznokciami , bądź jakieś diy . No i oczywiśćie sporo czytam: https://virtualo.pl/ebooki/ W ostatnim czasie kupuję wiele ebooków na Virtualo ( mają sporo promocji). Staram się czytać przynajmniej jedna ksiązkę tygodniowo. O ile oczywiście mam na to czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...