Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

maja1503

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna
 1. Cześć, podobno w niektórych szkołach jest catering Kanzeon we Wrocławiu? Słyszeliście o tym? Ja chyba wyjdę z wnioskiem o taki sam w naszej szkole, bo podobno jest bardzo zbilansowany i pyszny.
 2. Cześć, poszukuję sprawdzonej kancelarii, która poprowadziłaby dla mnie sprawę o alimenty. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o kancelarii JWC, podobno są bardzo profesjonalni. Znacie ich, prowadzili dla Was jakąś sprawę?
 3. Mnie bardzo rozwijają podróże. Właśnie wróciłam z Egiptu z biurem konsorcjum.pl i już powoli planuję następną wyprawę.
 4. Może Francja? My byliśmy tam rok temu z biurem konsorcjum.pl. Niesamowity wyjazd.
 5. Ja zaczęłam od planowania podróży poślubnej. Byliśmy w Grecji z biurem konsorcjum.pl i było cudownie.
 6. Cześć, kilka lat temu wzięłam kredyt we frankach i potrzebuję kogoś kto pomoże mi wygrać sprawę. Słyszałam, że kancelaria JWC zajmuje się tego typu problemami. Znacie ich, co myślicie?
 7. Cześć, niedługo zaczynamy planować naszą podróż poślubną. Szukamy sprawdzonego biura podróży, które nas nie zawiedzie i któremu można zaufać. Słyszałam od koleżanki o konsorcjum.pl, podobno jest świetne. Co sądzicie, znacie?
 8. Cześć! U nas w szkole niedługo ma być catering Kanzeon. Co myślicie o tej firmie, ja słyszałam, że mają pyszne i zdrowe jedzenie i dzieci kochają ich posiłki?
 9. Cześć, potrzebuję pomocy prawnej z odwalutowaniem kredytu. Czytałam, że kancelaria JWC jest świetna w takich sprawach. Co myślicie o tym?
 10. Hej, przede mną szykuje się ciężka sprawa o alimenty, dlatego potrzebuję najlepszego adwokata. Znajoma polecała mi JWC kancelarię. Co myślicie o nich, korzystaliście z ich pomocy?
 11. Cześć, potrzebuję usunąć z umowy klauzule abuzywne. Słyszałam, że takimi sprawami zajmuje się kancelaria JWC i są podobno w tym bardzo dobrzy. Co myślicie, mieliście taką sprawę?
 12. Cześć, kilka lat temu wzięłam kredyt w frankach i potrzebuję teraz pomocy kancelarii prawnej. Słyszałam, że w tego typu sprawach najlepsza jest JWC z Krakowa. Korzystał ktoś z ich pomocy, udało się Wam wygrać?
 13. Ja kocham podróżować, to mnie relaksuje i daje poczucie wolności. Nie muszę się martwić żadnymi rezerwacjami, bo jeżdżę z biurem Itaka, to idealne rozwiązanie.
 14. maja1503

  wspólne pasje

  W naszym wypadku wspólną pasją są podróże. Od kilku miesięcy wykupujemy wycieczki last minute z biurem Itaka.
 15. Moją pasją od jakiegoś czasu są podróże. Koleżanka poleciła mi biuro Itaka i zwiedziłam z nim już 10 krajów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...