Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od 2 lat jestem z chłopakiem, nie chcieliśmy uprawiac seksu wiec przystaliśmy przy pettingu. pewnego razu po dotykaniu i masowaniu jego czlonka, on wstal i chcial go sobie poprawic. Nie dostał spermy lecz mial niewielkiej ilosci śluz. nastepnie po poprawieniu zaczal bawic sie moja pochwa i wsadzac palce, nastepnego dna pojawila sie krew a tydzien po moje wejscie do pochwy sie zwężyło, wiem że to glupie ale jest możliwość ciąży ? a jesli nie to co oznacza zwezenie wejscia do pochwy. prosze o pomoc :(

Odnośnik do komentarza

witam, od 2 lat jestem z chłopakiem, nie chcieliśmy uprawiac seksu wiec przystaliśmy przy pettingu. pewnego razu po dotykaniu i masowaniu jego czlonka, on wstal i chcial go sobie poprawic. Nie dostał spermy lecz mial niewielkiej ilosci śluz. nastepnie po poprawieniu zaczal bawic sie moja pochwa i wsadzac palce, nastepnego dna pojawila sie krew a tydzien po moje wejscie do pochwy sie zwężyło, wiem że to glupie ale jest możliwość ciąży ? a jesli nie to co oznacza zwezenie wejscia do pochwy. prosze o pomoc :(
zaznaczam że nie było wytrysku ani penis nie mial żadnej stycznosci z pochwa

Odnośnik do komentarza

witam, od 2 lat jestem z chłopakiem, nie chcieliśmy uprawiac seksu wiec przystaliśmy przy pettingu. pewnego razu po dotykaniu i masowaniu jego czlonka, on wstal i chcial go sobie poprawic. Nie dostał spermy lecz mial niewielkiej ilosci śluz. nastepnie po poprawieniu zaczal bawic sie moja pochwa i wsadzac palce, nastepnego dna pojawila sie krew a tydzien po moje wejscie do pochwy sie zwężyło, wiem że to glupie ale jest możliwość ciąży ? a jesli nie to co oznacza zwezenie wejscia do pochwy. prosze o pomoc :( ;(;(

Odnośnik do komentarza

Iskra
Ludziki a nie lepiej się zdecydować na coś albo się kocham albo pozostajemy na całowaniu. Jeżeli nie możecie się zdecydować to przynajmniej się zabezpieczcie. W czym widzicie problem, przeciez gumki nie kosztują majątku. A ile nerwów by wam to zaoszczędziło.

Święta racja, dodam że jak nie jesteście na to gotowi po prostu tego nie róbcie.

Boże widzisz a nie grzmisz :)

Odnośnik do komentarza

Witam, dziś w nocy(4 sierpnia)uprawialiśmy petting z chłopakiem, uważaliśmy ale później trochę nas poniosło, chciałam się dowiedziec czy miałam dni niepłodne by rozwiac nasze obawy. Mamy po 19 lat.Ostatnią miesiączkę miałam 20 lipca, długośc cyklu to zazwyczaj 26 dni(chociaż waha sie między 25 a 28). Czy to były dni niepłodne? czy jest możliwosc zajścia w ciążę? nie było penetracji ale nie wiem czy chłopak na palcu czegoś nie przeniósł czy przy ocieraniu się o penisa (on był w majtkach i ja). proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

A więc, krótko mówiąc - przede wszystkim zapewne było to już omawiane sporo razy, ale nie mam (potencjalnie) czasu szukać - bardzo liczę na szybką odpowiedź. Wraz ze swoją dziewczyną wylądowaliśmy w łóżku. Nie wszedłem w nią w żaden sposób, uprawialiśmy tylko petting i seks oralny, jednak nie to mnie martwi. Podczas hmm przerw lezelismy na sobie i wiadomo, w takich okolicznościach bliskość jest duża. Ze stuprocentową pewnością nie doszło u mnie do wytrysku, jednak zauważyłem preejakulat zdejmując bokserki, i potem na członku. Pytanie więc - czy nawet bez penetracji, tylko leżąc na mnie nago, gdy mój penis był w pobliżu jej pochwy istnieje jakieś niebezpieczeństwo? Jak to w końcu jest z tym preejakulatem, bo sprawa byłaby prosta, ale wszędzie pisze co innego i nie wiem, czy może on spowodować ciąże, a jeśli tak to czy tak jak w przypadku spermy wystarczy kropla czy dwie. Dziewczyna była (niestety) w środku dni płodnych, jeśli to wpływa na zagrożenie ma bardzo krótkie cykle - między 22 a 25 dni. Ja natomiast ostatni raz masturbowałem się w sobotę, podczas gdy całe to zdarzenie miało miejsce w nocy z wtorku na środę. Byliśmy pod wpływem alkoholu. Dziewczyna jest dziewicą, ale uprawialiśmy intensywny petting więc nie wiemy, czy błona dziewicza nie została już przebita wcześniej. Czy warto w takiej sytuacji łyknąć profilaktycznie tabletkę 72po, czy (głównie) moje obawy są bezcelowe?

Odnośnik do komentarza

troche przesadnie sie rozpisałem, ale w skrócie czy jeśli preejakulant miał parusekundowy kontakt z wargami sromowymi/łechtaczką to mam się czego bać? Wiem, że to pewnie śmieszne pytania, ale wolę się zbłaźnić na forum ale kupić pigułkę na czas jeśli jest jakieś zagrożenie

Odnośnik do komentarza

Mogłam zajść w ciąże? podczas pettingu wytrysk pozostał na na moim brzuchu , od razu wytarł mi go papierowym ręcznikiem, po czym pieścił mnie palcami po łechtaczce, czy mogły jakimś cudem przedostać się mi do środka plemniki? Nie pamiętam czy wytarł swój narząd którym się o mnie potem ocierał. Pomóżcie. Mam nieregularny okres i nie wiem czy miałam dni płodne. Dzisiaj miałam przezroczysty z odrobiną krwi czy to coś znaczy?

Odnośnik do komentarza

Mogłam zajść w ciąże? podczas pettingu wytrysk odbył się na moim brzuchu , od razu wytarł mi to papierowym ręcznikiem, po czym pieścił mnie palcami po łechtaczce, czy mogły jakimś cudem przedostać się mi do środka plemniki? Nie pamiętam czy wytarł swój narząd którym się o mnie potem ocierał. Pomóżcie. Mam nieregularny okres i nie wiem czy miałam dni płodne. Dzisiaj miałam przezroczysty z odrobiną krwi czy to coś znaczy?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

~adanez
A więc, krótko mówiąc - przede wszystkim zapewne było to już omawiane sporo razy, ale nie mam (potencjalnie) czasu szukać - bardzo liczę na szybką odpowiedź. Wraz ze swoją dziewczyną wylądowaliśmy w łóżku. Nie wszedłem w nią w żaden sposób, uprawialiśmy tylko petting i seks oralny, jednak nie to mnie martwi. Podczas hmm przerw lezelismy na sobie i wiadomo, w takich okolicznościach bliskość jest duża. Ze stuprocentową pewnością nie doszło u mnie do wytrysku, jednak zauważyłem preejakulat zdejmując bokserki, i potem na członku. Pytanie więc - czy nawet bez penetracji, tylko leżąc na mnie nago, gdy mój penis był w pobliżu jej pochwy istnieje jakieś niebezpieczeństwo? Jak to w końcu jest z tym preejakulatem, bo sprawa byłaby prosta, ale wszędzie pisze co innego i nie wiem, czy może on spowodować ciąże, a jeśli tak to czy tak jak w przypadku spermy wystarczy kropla czy dwie. Dziewczyna była (niestety) w środku dni płodnych, jeśli to wpływa na zagrożenie ma bardzo krótkie cykle - między 22 a 25 dni. Ja natomiast ostatni raz masturbowałem się w sobotę, podczas gdy całe to zdarzenie miało miejsce w nocy z wtorku na środę. Byliśmy pod wpływem alkoholu. Dziewczyna jest dziewicą, ale uprawialiśmy intensywny petting więc nie wiemy, czy błona dziewicza nie została już przebita wcześniej. Czy warto w takiej sytuacji łyknąć profilaktycznie tabletkę 72po, czy (głównie) moje obawy są bezcelowe?

Nie nie ma sznas z dwóch powodów. A) z tego co zrozumiałam to miałeś na sobie bokserki podczas pettingu. B) jeśli nawet preejakulat nie dostał się do wnętrza pochwy ( do środka) to nie ma szans na to by doszło do zapłodnienia

Odnośnik do komentarza

Dnia 30.07 wraz z moja dziewczyna spotkalismy sie po 2 tyg przerwie . Emocje wziely gore i na poczatku uprawialismy seks oralny (z wytryskiem do ust) . Po 30min - 60 min czasu zaczelismy uprawiac petting (doszlo do krotkiej penetracji max . 1 min ) po czym normalnie doszedlem na zewnatrz. Pierwszy dzien ostatniego okresu miala 20.07 , okres 29-31 dniowy najczesciej 30. Nastepny okres wypada +- 19.08. Owulacja wypadala +- 4.08 . Moja dziewczyne zaczely bolec sutki przy dotknieciu juz w poniedzialek 5.08 az do 9.08 pozniej bol przerodzil sie w bol okresowy (+-9 dni do okresu).Dzis tj. 10.08 dostala zawrotu glowy. Chcialbym zapytac czy mozliwa jest ciaza? I czy objawy ciazy moga pojawic sie az tak szybko ( czytalem bardzo duzo i na kazdym portalu pisza inaczej)? Moja dziewczyna ma 16 lat . Wiem ze zachowalem sie bardzo nieodpowiedzialnie.

Odnośnik do komentarza

eh bierzesz się za sprawy intymne a nie wiesz kiedy może dojść do zapłodnienia ??? radzę najpierw się dokształcić a potem robić różne rzeczy.

Skoro do wytrysku doszło na zew. to ciąża jest nie możliwa. Żeby doszło do zapłodnienia do wytrysku musi dojść w "środku". Chyba opuściłeś kilka lekcji biologii. Twojej dziewczynie też radzę zajrzeć do książki od biologii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...