Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nienieni

Witam. Ostatnio z chłopakiem uprawiliśmy petting. Mój chłopak po kąpieli przyszedł do mnie i doszło do zbliżenia- wsadził mi palce do pochwy( jestem dziewicą) i troszkę nimi poruszał, a potem językiem łechtaczkę... Czy jest możliwość zajścia w ciążę ? On nie doszedł i nie miał kontaktu ze swoim penisem, ani ja z nim, jednak stresuję się, gdyż nie mam jeszcze okresu, prawdopodobnie ze stresu i przemęczenia bo już nie raz tak miałam, jednak bardzo się stresuję... Miałam tylko plamienia przez 3 dni... Muszę dodać, że przez jakiś czas mam co 2 cykle zanik miesiączki lub słabe plamienia... Z góry dziękuję !

Odnośnik do komentarza

Witam!
Mimo przeczytania wielu odpowiedzi na podobne pytanie, dalej pozostaje mi kilka wątpliwości.
Mianowicie.
Ostatnią miesiączkę miałam od 30 stycznia do 4 lutego, cykle z reguły trwają po 30-34 dni. Wczoraj, tj.11.02 (a więc jeśli dobrze liczę dni płodne chyba się zaczęły) mój chłopak (lat 17, tak jak i ja) wszedł we mnie na chwilę bez zabezpieczenia (nie było to przypadkowe, oboje wiemy z czym to się wiąże, po prostu chcieliśmy sprawdzić jak to jest, ludzka głupota i ciekawość w jednym). Na penisie nie było czuć nic, ew. odrobinę preejakulatu (tuż przed tym jak mój chłopak wprowadził penisa sprawdziłam palcami -był praktycznie suchy) Chciałabym spytać, czy w takim przypadku ryzyko zajścia w ciążę jest dużo większe i czy moje obawy są uzasadnione? Mimo że próbuję uspokoić chłopaka, że raczej na 100% nie ma możliwości abym była w ciąży, to jednak lekko się denerwuję i wolę spytać specjalistę. Pozdrawiam i przepraszam za zajmowanie czasu.
P.S. Mimo wszystko planuję wykonać test ciążowy. Dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza

Płyn wydzielający się przed wytryskiem z penisa, jest w stanie zapłodnić kobietę. U Was zależy jak długa ta chwila była, jeśli to była minuta to moim zdaniem nie ma możliwości zajścia w ciążę, a jeśli są to są bardzo znikome. Ja z moim partnerem uprawiam stosunek przerywany od ponad 3 lat, czyli seks bez zabezpieczenia, ale wyjęciem członka z pochwy tuż przed wytryskiem, wiem, że to nie jest metoda zabezpieczenia ale nadal nie jestem w ciąży, różnica jest taka, że żadne z nas nie ukrywa, że jeśli akurat tak by się zdarzyło, że zaszłabym w ciążę to przyniosło by tylko radość, więc osobom które w najbliższej przyszłości nie planują dziecka mimo wszystko odradzam tą metodę, skoro Was zestresowała nawet chwila stosunku przerywanego lub forma jego spróbowania, nie róbcie tego i zabezpieczajcie się, po co Wam dodatkowy stres on tylko powoduje brak czerpania prawdziwej przyjemności z seksu.

Odnośnik do komentarza

@nikola7799
Dziękuję za odpowiedź :) Jednakże pojawiła się kolejna nieprzyjemna rzecz, mianowicie brązowawy śluz z pochwy... Czytałam już 67398476943 for, wszędzie mnie straszą, że to oznacza albo ciążę albo nadżerkę... :/ Mam się przejmować tym i od razu iść do ginekologa czy odczekać pare dni i zobaczyć, czy objawy miną?
Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza

11 stycznia z moim chłopakiem pocieraliśmy się o siebie intensywnie jak podczas seksu, lecz on był w bokserkach i dżinsach, a ja w bardzo cienkich majtkach i spodenkach (oprócz tego miałam wkładkę higieniczną). Potem zauważyłam na jego spodniach niewielką plamkę, czy sperma mogła przeniknąć do mojej pochwy? Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Bardzo się boję, że skoro nasienie zdołało przeniknąć przez jego dżinsy, to moje spodenki nie stanowiły już żadnej bariery. Dodam jeszcze, że od tamtego czasu dostałam okresu, a przynajmniej tak mi się wydaję, bo tyle naczytałam się już o plamieniu implantacyjnym, że zastanawiam się czy to nie było to. Zazwyczaj okres miałam 7 dni, ten trwał 5 i był troszkę mniej obfity, ponieważ zawsze po nocy rano miałam dużo krwi, a tym razem znikome ilość, tylko spora ilość w dzień. Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Gość zakłopotana ...

Ile masz lat ? Bo wydaje mi sie ze mało wiesz w jaki sposób zachodzi sie w ciąże. ;) jeżeli Ty byłaś w ubraniu, i Twoj chłopak także to nie jestes w ciąży. Gdyby to tak działało to uwierz mi ze na świecie byłaby plaga kobiet w ciąży :) jak tak bardzo sie tym przejmujesz to kup sobie test ciążowy i będziesz pewna na 100 % ze w ciąży nie jestes :) kiedyś tez panikowałam, ale nie w takiej sytuacji tylko podczas prawdziwego współżycia, ze mogę być w ciąży, ale nigdy nie wtedy gdy mój narzeczony był w bokserkach i dżinsach a ja w majtkach, spodenkach i na dodatek z wkładką ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Leksiaxx

Czy podczas pettingu można zajść w ciążę? Chciałabym się dowiedzieć, czy jeśli był seks analny bez wytrysku(prawdopodobnie) i potem doszło do dotknięcia pochwy penisem, to jest ryzyko ciąży? To było jakoś 5 miesięcy temu i potem okres mi się spóźniał przez 2 tygodnie, ale dostałam, później był już normalnie, ale teraz nie dostałam go już od ponad 2 tygodni. Mam bóle podbrzusza i trochę większy brzuch.

Odnośnik do komentarza

Witam. Bawiłam się z chłopakiem, byłam ubrana. Chłopak przy mnie doszedł, wszystko wytarł w chusteczkę. Ja po około godzinie dotknęłam tą chusteczkę, a następnie po parunastu minutach dotknęłam miejsce intymne, czy jest możliwość zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 17 lat. Ostatnio przy spotkaniu z dziewczyną całowaliśmy się na łóżku i ona byla naga a ja miałem na sobie bokserki. Nie uprawialiśmy stosunku. Ona jest dziewicą. Ona martwi się, że obecność mojego członka, ktory przez czas około minuty był w okolicach jej stref intymnych, (podkreślam odgrodzony bokserkami) mogła pomóc dostarczyć ewentualne plemniki do pochwy. Pytanie brzmi: czy ona może być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość zagubiona345

Witam!
Obawiam sie ze moge byc w ciazy chociaz moze wariuje. Miesiac temu uprawialam z chlopakiem petting i troche spermy znalazlo sie na wargach sromowych. Po 12 dniach zrobilam test poniewaz spoznial mi sie okres i wyszedl negatywnie i dostalam okres ktory mi sie spoznil 4 dni. Jednak cos nie dawalo mi spokoju i powtorzylam test 4 tygodnie od tego zdarzenia i tez wyszedl negatywnie, czy moge wierzyc temu testowi i byc pewna ze nie jestem w ciazy?? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość zagubiona123

Witam!
19 stycznia uprawialam z chlopakiem petting i troche spermy dostalo sie na wargi sromowe kiedy to zauwazylam od razu wytarlam (z moich wyliczen dni nieplodne). Jednak 26 stycznia powinnam dostac okres, ktory sie nie pojawil i zrobilam 3 testy w kolejnych dniach ktore wykazaly wynik negatywny, okres dostalam 30 stycznia i moim zdaniem byl normalny jak zwykle. Jednak nie czulam sie najlepiej (moze moje wymysly) i zrobilam kolejny test 16 lutego i tez pokazal brak ciazy, czy moge byc pewna tego wyniku??? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat, od dłuższego czasu mam brązowe upławy dziś z chłopakiem uprawiałam petting i 2 godziny później poszłam do toalety i miałam czarno krwiste upławy,( było ich dużo ) na początku myślałam że to okres (który się nie pojawia) Ale później poszłam zmienić podpaskę to była czysta. Dodam że mam niedoczynność tarczycy. Pomocy :(

Odnośnik do komentarza
Gość Choleraztyminickami

Witam. Wczoraj przed pójściem spać 'bawiliśmy' się z moją dziewczyną. Nie mieliśmy zabezpieczeń ale przed snem penisa do pochwy wlozylem ok. 3 razy. Potem ja zaspakajłem partnerkę następnie ona mnie. Doszło wtedy do wytrysku po za pochwą. Nstępnie z rana mieliśmy podobną zabawę. Znów wlozylem ok 3 razy. Jednak dziewczyna była dziewicą i przebiłem błonę palcem(wcześniej penisa nie wkładalem głęboko). I mam teraz pytanie. Czy mogły zostać jakieś resztki wytrysku na penisie i potem wprowadzilem plemniki do pochwy? Czy krew wypływająca z pochwy mogła wymyc plemniki?(wiem trochę absurdalnie brzmi). Proszę o odpowiedz czy są szanse ze mogło dojść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrr

mogło dojść do zapłodnienia, zawsze gdy nie używa się zabezpieczeń a penis znajdzie się w pochwie jest takie ryzyko. plemniki nie wymywają się z krwią. najlepiej jeśli dziewczyna weźmie tabletkę 72 po.

Odnośnik do komentarza

Witam! Ostatnio z moim chlopakiem uprawialismy peeting. Dotykal przez chwile swojego penisa, po czym dotknal palcem wejscia do mojej pochwy. Czy jest mozliwosc zaplodnienia jesli nie wsadzal palca gleboko tylko dotykal i nie ma pewnosci czy na palcu byl prejakuat?

Odnośnik do komentarza

Może to głupie pytanie, może nie powinnam się przejmować bo nie ma powodu ale jednak wole zapytać. Więc tak, z moim mężczyzną uprawialiśmy petting. Nie pocierał on penisem o moje miejsca intymne ale wkładam swoje palce we mnie a wcześniej dotykał swojego penisa. Do wytrysku nie doszło ale pojawił się preejakulat. Był to 11 dzień mojego cyklu który zazwyczaj trwa 30dni. Czy istnieje ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...