Skocz do zawartości
Forum

Niewyjaśnione głosy, przywidzenia i natrętne myśli


Renus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat. Jakieś 2 lata temu zdiagnozowali mi epizod depresyjny. W kwietniu przestałam brać Cital. Od pewnego czasu coś jest ze mną nie tak. Ostatnio gdy leżałam usłyszałam, że ktoś szepta moje imie, przestraszyłam się zaczęłam krzyczeć ubudziłam wszystkich w domu. Od jakiś 3 tygodni nagle tak jaby uszy mi się zatykały słyszę tupot małych stupek jakieś jęki albo szczekanie psów. Podczas gdy zaczynałam brać cital kiedyś widziałam jak ktoś gdy jestem w toalecie stoi za drzwiami z siekierą i chce mnie zabić. Czekałam tak do rana aż w końcu ktoś mnie uwolnił z tej pułapki wchodząc tam. Szłyszę też oddech cały czas mi towarzyszy i nie jest zgrany z moim oddechem, gdy przestaję oddychać tamten oddech pozostaje. Czasami coś każe mi się zabić nie są to głosy ale czuje że powinnam coś zrobić, szkrzywdzić kogoś. Slowa wydają mi się śmieszne, robie ostatnio dużo błedów których ja nie widzę do puki ktoś mi ich nie pokaże chociaż i tak upieram się przy swoim , widze też cienie czasami mam wrażenie jakby dach z budynku obok właśnie spadał i miał zgładzić tyle ludzkich istnień swim ciężarem.

Co się włąściwie ze mną dzieje
Ojciec cały czas za mną chodzi i mruczy że jestem psychiczna że mam iść do szpitala
Boje się
czy to jakaś paranoja albo psychoza ?
nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza

Renus, przez Internet nikt nie ma szans Cię zdiagnozować. Wspominasz jednak o bardzo niepokojących symptomach, które mogą wskazywać nawet na zaburzenia psychotyczne. Czasami tego typu objawy występują w przebiegu ciężkiej depresji, którą już wcześniej u Ciebie zdiagnozowano. Konieczna jest wizyta u lekarza psychiatry i to jak najszybciej. Nie zwlekaj i pozwól sobie pomóc. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...