Skocz do zawartości
Forum

Czy podstawowe badania neurologiczne wykryją guza?


Gość kasiaa24lata

Rekomendowane odpowiedzi

też mi się zdarzyło przez cały dzień chodzić jak pijana... wszystko było takie dziwnie nie stabilne ....

ale mi się nic z mięśniami nie dzieje .... słuchaj a nie ugryzł cię kiedyś kleszcz ?... bo gdzieś czytałam że właśnie podobnie się to objawia ...

ja jak mi dobrze wyjdzie ten tomograf zapiszę się chyba do psychiatry :/ bo już nie mam siły wszyscy lekarze mówią mi że jest ok a ja czuję się strasznie jak może być ok ? jak ja nie mogę normalnie funkcjonować już od 3 miesięcy czuję się bardzo dziwnie coś mi się dzieje z lewą połową głowy bo to tam odczuwam najczęściej to rozpieranie i takie kłucie a nie raz ból ( ale nie zbyt mocny) przed tym moim atakiem wyraźnie czuję że coś mi się dzieje z głową takie uczucie jakby się czymś wypełniała ...... dzieje się to najczęstszej w godzinach wieczornych tak kolo 20....

Odnośnik do komentarza

USG robię zazwyczaj prywatnie u mnie to koszt 70zl i mam spokój, za cała jamę brzuszną jest drożej. Nie wiem czy rodzinny daje skierowania na usg, nie mam pojęcia ale zawsze możesz sie zapytac .
Nigdy nie ugryzł mnie kleszcz, bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :)

Mam tak samo, neurolog mnie zbywa ale próbuje dalej u innych lekarzy. Może uda sie znaleźć przyczyne. Chociaż wolalabym żeby była to nerwica niż cos powazniejszego ale wiadomo przebadać sie trzeba.

Odnośnik do komentarza

A co do tych boli głowy to mam podobnie ale lekarz mówi że to napięciowe bóle głowy. Czyli według niego nic poważnego. Dotegi zaczełam cierpieć na migreny. W życiu nie wiedziałam co to poza zwykłym bólem głowy. Migrena jest masakryczna. Do tego nudności i te zawroty to juz w ogóle.

Odnośnik do komentarza

I jak się czujecie?
Byłam na kontroli u lekarza neurologa i dalej nic, kazał zrobić RTG kręgosłupa i spowrotem na kontrole, zaznaczam ze nie chce mnie skierować na tomograf za nic w świecie, nawet zasugerowałam to mnie wyśmiała szczerze mówiąc, ze nie widzi podstaw a ja czuje się coraz gorzej, ostatnio zasłabłam idąc sobie chodnikiem...
Byłam rownież u laryngologa skonsultować moje objawy i wykonał profilaktyczne badanie oraz badanie na słuch (audiometria) i po czym stwierdził ze to napewno nie jest błędnik... Czy po tych badaniach można stwierdzić ze to na 100% nie jest błędnik, bo tak niby twierdzi laryngolog???

Czeka mnie rownież niedługo wizyta u kardiologa, zobaczymy co dalej...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...