Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Tytus , to ja od tej wysypki na wacku , jestem w niemczech i tutaj nie ma , czy prywatnie , czy nie i trzeba czekac na lekarza
Dlatego pytam na forum , ale to dziadostwo w ogole nie znika , stosuje clotrimazol , pije wapno i nic.. czasem mysle ze nawet jest sporo nowych.. tak sie zstanawiam bo mc temu mialem gumke na wacku , ale to by chyba jakos pieklo czy dawalo jakies objawy , jakby to bylo uczulenie , a to zupelnie nic... padam psychicznie , dziewczyna mysli ze ja zdradzilem i wogole... nosz kvrwa.. to sa jakby takie male pecherzyki,troszke rozlane , nie maja idealnego okraglego ksztaltu, cos jak takie male kleksy.. widziales cos takiego moze, gdzies na zdjeciach , cokolwiek? dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Gość tatys    1

Mi octenisept pomógł tylko na troche, na dłuższą metę jest za mocny, wpisz sobie w google balanitis, wejdź na zdjęcia i porównaj ze swoim, jak będzie coś podobnego to zobacz opis zdjęcia i może coś znajdziesz, możesz smarować też Bactrobanem , polecam też Bedicord, a na sprawy alergiczno- uczuleniowe Elidel, ale bez lekarza ciężko

Odnośnik do komentarza

no patrzylem , ale przy tym balantis jest swiad i zaczerwienienia , ja tego nie mam , poza tym stosuje clotrimazol to cos by pomogla raczej , kupie te specyfiki zobaczymy... dzieki chlopaki za odp , zdam relacje. Moja dziewczyna zadnych objawow , nic nie ma... nie wiem , co to i skad , mam stala dziewczyne 2 lata , kvrwa mac , a ta mnie doluje ze bylem na kurvie... glowa mi siada, pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość Ratownik

jakos28 i patrykoo, wpadliscie moze na jakis trop? Albo moze cudownie was uzdrowilo? Kurwa mam idetycznie... i kazdy lekarz gada, ze spoko. Ze moze po zapaleniu taka pozostalosc, ale ze nic powaznego i zeby sie nie martwic

Odnośnik do komentarza

Dawid mi to też tak sobie od niczego wyskoczyło i jest. Też u mnie przypomina to ze zdjęcia. Staraj się tak nie denerwować bo to może pogorszyć sprawę. Co do Twojej dziewczyny nie będę się wypowiadał. Mi to wyskoczyło jeszcze zanim zacząłem uprawiać seks więc ciężko stwierdzić co to. Może to jakaś alergia, podrażnienie coś z tych rzeczy. Ciężko stwierdzić.

Odnośnik do komentarza

U mnie po spożyciu masy leków różnego rodzaju po roku czasu znacznie popuściły objawy wewnętrzne. Niestety na zewnątrz bez zmian. Żołądź jest zaczerwieniony i bardzo wrażliwy na dotyk. Oprócz tego mam dość dużą błyszczącą plamke, jakby skóra zeszła, Jest ona od początku i się nie goi, żadne maści nie pomagają. Mieliście coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Ja jedynie mam to że jest właśnie bardzo wrażliwy na dotyk. Ja teraz skończyłem jakiś tydzień temu Doxyciline, bo miałem anginę, i teraz jestem od 8 dni na probiotykach. I z dnia na dzień mały się robi bardziej czerwiony, i tak gdzie miałem już jako tako normalne bez zaczerwienienia, robią się czerwone jakieś kropki pod skórą i mały się marszczy trochę. Już nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Gość tatys        1

Zrobiłem sobie najpierw badanie na hpv samemu , pobrałem wymaz i wysłałem do laboratorium, ja ogólnie zrobiłem sobie wszystkie możliwe badania z krwi i wymazy , wydałem jakieś 2000 na same badania, wyszło tylko hpv nic innego, żadnych grzybów, bakterii itp, nic. Lekarz w Gdańsku podczas wizyty zrobił próbę octową i się potwierdziło. Można zrobić odwrotnie i będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Mi kazał w necie szukać. W necie szukałem ale nikt nie napisał jak to zrobić. Jedynie co przeczytałem to że niby ta próba nie daje 100% pewności jeśli coś wyjdzie że ma się HPV. Ale najlepiej to jak możesz powiedz nam jak zrobić tą próbę. I co ma wyjść, żeby niby to było HPV i można by dalej działać i robić już wymazy itp

Odnośnik do komentarza
Gość tatys      1

Posmarował mi lekarz octem cały sprzęt ( nie wiem dokładnie jakim, znajdźcie sobie w necie) obłożył gazikiem całość i kazał trzymać mocno jakieś 60 sekund i potem sprawdził czy są białe plamy, które oznaczają hpv, szczegułów nie znam większych, może coś jest w necie, dlatego odsyłam, bo aż tak się nie znam

Odnośnik do komentarza

Koszo , a patrzyles na moje zdjecia , czy na to ze str 78? bo to nie moje.Moje sa pare stron wczesniej. Mozesz sprawdzic, czy masz cos podobnego
Jezeli chodzi o mnie , to kupilem szare mydlo z nanosrebrem i psiukam iwana tym Octiniseptem, jutro jeszcze kupie jedna z tych masci , ktore podal Tatys.
Wydaje mi sie, ze ciagle sie robi tego wiecej, takie biale male,rozlane punkciki. Wczesniej mialem, tylko po lewej stronie zoledzia,teraz jakby troche przenosilo sie w prawa strone, czesc wystepuje w skupiskach a czesc pojedynczo. Probowalem to 'pomacac' palcami zeby okreslic tego 'konsystencje' to nie jest twarde,nie czuc zadnej grudki i to nie jest jakos glebiej w strukturach skory zoledzia, to jest odrazu na tej pierwszej,zewnetrznej skorze zoledzia (tym nablonku?) Ogolnie wacek , oprocz tego nie daje zadnych objawow,ani nic... Tylke to pojebane biale punkty,ktore opisalem wyzej.
Przegladalem mase zdjec i niczego nie znalazlem... ;(

Odnośnik do komentarza

Czasami mysle , ze to co mam to tylko cisza przed burza... dodam ze ekspert z tego forum , napisal ze to moga byc gruczoly lojowo,potowe , ale one nie wystepuja w tych okolicach zoledzia , gdzie ja to mam...

Odnośnik do komentarza
Gość Ratownik

Tatys - a powiedz mi czy bylo wyraznie widac te białe plamki i czy to bylo tylko miejscami białe czy cały zoladz bialy? Bo ja sie doszukuje i nie wiem czy to dobrze widac, czy trzeba sie doszukiwac i rozkminiac a moze tu troszke jasniejsze a moze tutaj...

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Gość tatys   1

Ogólnie patrzysz przed i po , czyli normalnie jest zaczerwieniony i jak zrobisz ten test i zobaczysz jakieś białe zmiany, plamy , punktowe albo zlane to znaczy że możesz mieć hpv, a jeżeli bedzie taki sam, troche bardziej czerwony po ucisku to raczej luz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...