Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy i z prostatą i z pęcherzem, Na początku była tylko żołądź obłożona, ale to trwa już rok i zakażenie poszło dalej. Na początku stosowałem Metronidazol+Duomox.
Pomogło, jednak nie zaleczyło do końca. Stan zapalny minął, jednak żołądź został delikatnie zaczerwieniony. Pojechałem na Słowacje na baseny i wszystko nawróciło. Od tego czasu żaden antybiotyk ani Metronidazol nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj jacoo ja miałem poważne cyrki z prostatą.Było tak żle że jak sie nie wysrałem to o szczaniu mogłem zapomnieć.Ni wiem czy czytałeś wcześniej moje wpisy ale ja byłem już taik zdesperowany że zarzuciłem citrosept w dużych dawkach ok. 3 miesięcy co poskutkowało że zaczęły mi schodzić złogi (od których pojawił mi sie problem z fiutem) urolog stwierdził guza na prostacie który znikł i jest 100% lepiej , ok. rok temu coś "trzasło" (pewnie jakaś cysta)i miałem krwotok i też się mi poprawiło.Co tam było to tylko sam wywąchałem że mogło być to zakażenie kropidlakiem a może nawet jakaś przywra(foty spod mikroskopu).Może masz bakterię wewnątrzkomórkową i tu musiałbyś też to wykluczyć bo zwykły antybiotyk nie pomoże tylko cefalosporyna 3 generacji.Ps jak u ciebie ze spermą?tzn. konsystencja,kolor i objętość? bo zły stan jej jest wskażnikiem stanu prostaty i całego ukł. nasiennego.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Jak ty ten probiotyk walisz na tego swojego ? Wysypałem Biotyk do 1/4 kieliszka z wodą i spłynęło z k*****a jak woda. Wsypałem drugi i nic nie zostało z tego bo też spłynęło. Szczerze to chyba jakaś do dupy metoda, która chyba bardziej zaszkodzi niż pomoże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...