Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

tatys
właśnie wróciłem
diagnoza to : przetrwała infekcja HPV HR ( nie mylić z kłykcinami) i liszeń płaski
za tydzień obrzezanie i później jakieś kremy
Powiem szczerze jeżeli ktoś się męczy z tym problemem długo i nie wychodzą wymazy itp to polecam badanie histopatologiczne.
Wynik jest uważam 100%, jest dużo jednostek chorobowych, każdy ma pewnie coś innego ale wiadomo później jak to leczyć.
Polecam też badanie na HPV (wymaz)
W końcu mam diagnoze i leczenie.
Polecam tego lekarza:
http://clinicadermatologica.pl/o-nas/

czyli idzie to wyleczyć nawet po takim czasie?
Mnie kobieta leczy na candidę i niby pomaga, ale dam znać za jakieś 3 tyg czy ta kuracja jest skuteczna. Jak nie to to samo co tatys badanie i trzeba działać.
Czyli nie ma co się rozdrabniać i wydawać w cholerę kasy na wymazy itd tylko robić ten wycinek.
Pierw zabiorę kobietę na badanie na hpv czy Jej nic nie jest w takim razie ;/

jak ktoś chce przeczytać czyjeś posty wszystkie to wystarczy kliknąć na jego nick, o ile jest zarejestrowany

Dzięki tatys, dużo wniosłeś teraz do tematu.
Informuj na bieżąco co i jak z leczeniem

Odnośnik do komentarza

Tej maści nie moge stosować przy hpv bo pogorszy stan, powiedział że najpierw obrzezanie czyli wyleczenie skutków hpv a dopiero później liszaj i maść chyba takrolimus właśnie.
Powiem szczerze że wycinek to podstawa w takich długotrwałych stanach zapalnych, niestety większość lekarzy ogranicza się do podstawowych zagadnień czyli bakterii i grzybów, co sprawdza się tylko u niektórych chorych.
Jeżeli ktoś naprawdę chce się wgłębić w zagadnienie proponuje przeczytać pracę doktorską tego lekarza z Gdanska, link podałem w poprzednich postach , tam chyba jest wszystko co trzeba wiedzieć.
Takie gdybanie i doradzanie wzajemne na forum uważam za średni sposób na wyleczenie.
Najważniejsza jest diagnoza, której nikt tu niestety nie postawi. Oczywiście wzajemne spostrzeżenia są cenne ale to troche za mało.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

No tak tylko nie każdy tutaj może mieć te HPV. Tobie wychodziły faecalisy, e.coli w posiewie moczu też czy nie ?? Pytałem wcześniej ale nie odpowiedziałeś. Jeśli ci wychodziły, to jakbym się chciał zbadać na HPV co mam zrobić ? Wymaz z cewki czy jak ? I? to lekarz kieruje na takie badanie, czy trzeba prywatnie zrobić i wydać kase.

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie wiem jak dlugo wytrzymam ale, ja mam masakryczne objawy ciagle mnie cos piecze kluje gryzie i nie wiadomo co jeszcze , czasem jadro zaboli ....tragedia. Sam fakt że mam zaczerwienioną moszne i penisa mnie jakos nie przeraza tylko te piepszone objawy. Z waszych niektorych postow wynika ze martwicie sie o ten "wyglad" a objawow jakby brak, czy sie myle i tez macie objawy tak jak ja raz mocniejsze raz slabsze? Robiłem juz posiewy wymazy badalem krew i nic... a lekarze są smieszni wyniki dobre to nic panu nie jest i tak w kółko nie mam juz siły.... jeżeli tak dalej bedzie to nie wyobrażam sobie życia z tym "czymś" pora chyba skonczyc z zyciem tak nie da sie zyć...

Odnośnik do komentarza

do tatys
Czytałem jego pracę i właśnie liszaja leczył tą maścią z dobrym skutkiem, z tym że jest dość droga - tubka 30g kosztuje ok. 150zł, ciekaw jestem czy jest na to refundacja. Podejrzewam, że część z nas ma tego liszaja, bądź zapalenie Zooma. U mnie by się zgadzało, bo wyskoczyło mi to po ogromnym wstrząsie psychicznym. Jeszcze jedno pytanko, też masz widoczne naczyńka krwionośne na żołędzi?

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

~wisnia992

Ja sobie wszedłem na większą dawkę heviranu , zobaczymy, feacalisa się pozbyłem, e coli też, więc to coś innego.

Co dostawałeś na e.coli ? Bo ja tego feacalisa też nie mam, ale mam te e.coli. Czyli w sumie jesteśmy na tym samym etapie. Ja jeszcze muszę te badanie powtórzyć czy to na pewno e.coli jest, bo źle oddałem mocz. Ale raczej ta, bo od 2,3 dni znów mnie swędzi żołędz.

Odnośnik do komentarza
Gość chore prącie

Tatys nie maił kłykcin tylko hpv które np w naszych przypadkach przybiera formę grudek i płytek, widocznych dopiero pod powiększeniem.
Czuję panowie że większość ma to samo co Tatys.
To że mamy jakieś czasami infekcje dodatkowe jest oznaką chorej skóry na grzybie, a to doprowadza do zakażenia się
jakimiś gównami przy byle okazji.
Tatys, ja też lece do tej kliniki bez względu na km i opłaty.
Muszę się tego pozbyć,wyleczyć bo najbardziej bania dostaje.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

No fotki by się przydały, bo mówicie o grudkach ale ja nie wiem jak to wygląda. Mam tam jakąś jedną grudkę niby, ale czy to jest to :/ Wyślij zdjęcia jak masz.

Czyli tatys, mówisz że HPV w postaci kłycin nie jest groźne i uleczalne tak ? Bo mnie trochę dermatolog ostatnio nastraszyła że niby mam 2 kłyciny na udzie, ale mówie że to zapalenie mieszków jest, bo już to raz miałem. Mam jakiś antybiotyk na to. Podobno kłyciny też robią się koło odbytnicy, ale nic nie zauważyłem. Jąder czerwonych nie mam, to nie wiem.

Wiśnia odpiszesz mi na moje pytanie ?

Odnośnik do komentarza
Gość tatys    1

Kłykciny są wyleczalne, jest jakiiś płyn i się smaruje, tak jak kurzajki( to też hpv).
Są hpv groźne i nie groźne, w necie jest wszystko na ten temat.
Ja miałem zakażenie bakteryjne, później grzybice od antybiotyków, a hpv się uaktywniło bo na maksa osłabiłem sprzęt no i się zrobiło nie fajnie. Hpv często samo zanika, 80% osób jest w pewnym momencie życia zarażonych i u większości nie ma żadnych objawów i samoistnie mija, zdjęcia mogę przez gg ewentualnie. Zróbcie sobie badanie na hpv , można wysyłkowo, pobierasz samemu i odsyłasz kurierem, macie diagnoze , jak nie ma hpv to macie spokój, nawet w pierwszym poscie w tym temacie marcin pisał że ma hpv, polecam badanie, nie ma co gdybać

Odnośnik do komentarza
Gość Pierdololo

Kłykciny to objawy wirusa, brodawki a nie żyłki i zaczerwienienie. Mozesz miec HPV, bo w chuj osob jest nisicielami wiekszosc nie ma zadnych objawow. A jezeli juz ma objawy to zaswiadczam Ci, że nie jest to "podrazniony zoladz". Płakać mi się chce jak slysze ze jakis lekarz Ci mowi, że HPV odpowiada za Twoje żyłki i czerwone jaja. A Ty dales sie okaleczyc. Ból przy wzwodzie po biopsji zoledzi prawdopodobnie bedzie o wiele bardziej dyskomfortowy niz problemy z ktorymi do teraz sie borykales.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...