Skocz do zawartości
Forum

Bezsenne noce


Gość olgierd4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Być może przyczyną Twojej bezsenności jest stres związany z nową pracą. W nocy przeżywasz wszystko, myślisz o rzeczach, które Cię stresują i martwią. Spróbuj zrelaksować się przed snem, włącz ulubioną, spokojną muzykę, zjedz coś lekkiego i spróbuj zasnąć. Pozd

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

Bezsenność w Twoim przypadku może być spowodowana - zmianami , które ostatnio zaszły w Twoim życiu .

Domowe sposoby leczenia bezsenności :

^ ciepła kąpiel
^ relaksacja
^ wyciszenie
^ wsłuchanie się w ulubioną , spokojną muzykę
^ zażywanie magnezu - który wspomaga organizm podczas długo trwałego stresu , oraz przemęczenia.

Jeśli jednak domowe metody nie przyniosą zamierzonego rezultatu , warto pomyśleć o wdrożeniu farmakoterapii .

Jednak myślę , że problemy z bezsennością , powinny minąć samoistnie wówczas , gdy w pełni wdrożysz się w nowy tryb życia .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

Kwiatuszek2

A gdzie jest napisane , że nie wolno odpowiadać na stare wątki ?

Gdyby te wątki miały być już do niczego nie przydatne - zostały by usunięte - a tak osoba z podobnym problemem wchodząca na forum , przynajmniej znajdzie odpowiedz na nurtujące ją pytanie.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie jestem za odgrzebywaniem starych wątków ,bo wielu nie zauważa i piszą dalej ,trochę bez sensu,
jak ktoś będzie miał problem to napisze, masz oczywiście do tego prawo ,
z życzliwości to piszę,też mam nadzieję ,że się nie obrazisz:)
Kwiatuszek ,jestem pod wrażeniem uprzejmości,brawo!

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

A ja JESTEM ZA ODGRZEBYWANIEM STARYCH WATKOW, I OBSLUGA FORUM ROWNIEZ WIEC KAWA I INNE UCZESTNICZKI bulwersujace sie z tego powodu poprostu widzac stare daty OMIJAJCIE takie wpisy, takie to trudne?
A moze macie jeszcze za ciasne myslenie, by zrozumiec, ze wzniecanie konfliktow moze nieciekawie sie dla was skonczyc? Kawa jeszcze nic cie zycie nie nauczylo MASZ 61 czy 16 lat? Kobieto okaz troche dla tego przedzialu wiekowego jaki prezentujesz odrobine klasy bo juz nie te lata masz zeby sie takim mysleniem popisywac.
Pozdrawiam wszystkich prowokatorow zapraszam do dyskusji chetnych sprobowania sil :-)

Odnośnik do komentarza

Pietuch to Ty prowokujesz nie pierwszy raz,jeśli mój wpis zrozumiałeś jako prowokacje to współczuję,
naucz się szanować zdanie innych,
to co napisałeś można podciągnąć pod trollowanie,masz satysfakcje z kłótni na forum ?
co Ci do tego ,że ja mam inne zdanie?
następną prowokacje zignoruję,wiec się nie wysilaj,

wg mnie takie wyciąganie zaśmieca forum.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

ka - wa

Po co zabierałaś głos w dyskusji - skoro udzieliłam odpowiedzi kwiatuszkowi .
Więc wszystko , w tym temacie było jasne .

Któryś raz z kolei , to kwiatuszek prowokuje innych użytkowników , do tego - aby zaczęli się tłumaczyć . Lecz Wy jesteście tak zaślepieni - że prawdziwego prowokatora nie zauważacie i wiecznie ją bronicie - jaka , to poszkodowana i niewinna - a inni to trole i niewychowani bo jak się do niej zwracają .

ka-wa przypomnij sobie wątek : dorosłe dziecko alkoholika - ona się przysadziła , a później Wy zrobiliście z niej poszkodowaną , którą trzeba bronić .

A ja z pietuch-em zawsze winna niby konfliktów , które sami zapoczątkowujecie , bo nie szanujecie wypowiedzi innych .

a kolejny wątek w którym kwiatuszek się czepia i podważa moje wypowiedzi to : mąż interesuje się młodszymi kobietami ( czy coś takiego ) .

Więc zastanówcie się i przeanalizujcie , kto jest prawdziwym trolem na tym forum !!!!

Odnośnik do komentarza

ka-wa
kwiatuszek2
Ka-wa mamy przechlapane buhahaha. Trzymaj się!

Przechlapane to ma trollujacy Pietuch,
ale trzeba brać poprawkę,bo tu piszą ludzie z różnymi problemami emocjonalnymi.

To juz sie tylko nadaje do moderacji .

Martita ja tez jestem podwojnym trollem u Kawy .Czyli nie tylko Wy / to na pocieszenie /.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

~taak

Martita ja tez jestem podwojnym trollem u Kawy .Czyli nie tylko Wy / to na pocieszenie /.

Bo ka - wa jest tak zapatrzoną w siebie egoistką , że nie zauważa swoich błędów - woli zrzucić winę na kogoś .
Te jej trolowanie bierze się za pewne z kompleksów i czystej zazdrości .

Ja nie przejmuję się opinią jednostki , która nic nie wnosi do życia prócz fermentu .

pozdrawiam Cie taak

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

ka-wa

W tym momencie udowodniłaś jak płytką i bezwartościową jesteś osobą - na dodatek zaślepioną w siebie .

NARCYZ

Widocznie w realu nikt Cie nie akceptuje , bo nie może znieść tak nisko rozwiniętej osoby jak Ty - dlatego na forum , aby poczuć się kimś - tworzysz sobie iluzję na temat własnego ja . Nie odnajdujesz się w realnym świecie oraz nie potrafisz odnaleźć się w wirtualnym - po prostu nie nadajesz się , bo tak nie wnosisz swoją osobą nic pozytywnego .

Lecz się nie łódź - Ci , którzy są mądrzejsi widzą co widzieć powinni i wyciągają odpowiednie wnioski , na twój temat.

Aż tak wszystkiego w życiu innym zazdrościsz - że nie umiesz pohamować swojego dziecinnego zachowania ..
Jaki Ty przykład dajesz swoim zachowanie ? - kobieta , która powinna mieć naukładane w głowie zachowuję się jak tę** k***sko - gratuluję podejścia - przez to twoje podejście , twoje życie było i będzie nieudacznym koszmarem.

Odnośnik do komentarza

Wybacz,ale nie będę czytała Twojej wypowiedzi i podobnych ,tym bardziej nie będę się odnosiła ,powiem jedno ,nie dam się wciągać wasza "zabawę",bo jestem poważnym człowiekiem i jestem tu, żeby pomagać innym,
a nie bawić się w taką błazenadę,jeśli chcecie ,proszę bardzo,ale beze mnie.
Pozostawiam to ocenie czytających.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

PIETUCH, MARTITA.

A może odwrotnie. W zasadzie bez znaczenia.
Ani Kwiatuszek, ani Ka-wa nie napisały niczego, co byłoby powodem do kłótni. Absolutnie niczego.
Proszę jeszcze raz przeczytać ich pierwsze wypowiedzi, puknąć się w głowę, zachować jak dorosły człowiek i PRZEPROSIĆ.
Tak się oczywiście nie stanie bo to co wszczęło tę kłótnię to wasze przerośnięte ego !!!.
Oboje nauczcie się czytać ze zrozumieniem oraz szanować wypowiedzi innych.
Muszę przyznać, że trudem przebiłem się przez wasze szczekanie a ostatniego potoku bzdur Pietucha po prostu nie dokończyłem. Oboje zanudzacie warcząc na wszystko co się obok was poruszy.
Pietuch, pozbawiony taktu wybryku! Ty w ogóle nie powinieneś się tutaj wypowiadać bo to nawet nie Twoja sprawa jest. Siedzisz sobie bezczynnie przed wyświetlaczem to siedź spokojnie i nie szczekaj bo w końcu znajdzie się ktoś, kto zaszczeka twoją domniemaną inteligencję.
Dociera to do ciebie chłopczyku? Dorośniesz w końcu?
Martita! Twoje przeżycia i powierzchowne podejście do własnych problemów nie upoważniają Cię do tego, żeby szczekać jak pies rodzaju żeńskiego bo i Tobie dziecko się w końcu obleci! Czytaj to co jest napisane a nie to co sugeruje Ci wyobraźnia.
Piszę jeszcze raz bo zakładam, że za pierwszym razem nie dotarło. Prawda?
Kwituszek i Ka-wa nie napisały niczego co tłumaczyłoby wasze Szczeniackie zachowanie!!!

I dorzucę jeszcze, że także jestem przeciw odgrzebywaniu starych wątków. Jest to po prostu idiotyczne, wprowadza użytkowników w błąd i robi stertę śmieci pośród aktualnych tematów z aktualnymi problemami.
Proponuje wam obojgu włożyć głowę pod bardzo zimny prysznic i zastanowić się trochę nad waszym postępowaniem bo zachowujecie się jak Gówniarze, dzieci pozbawione doświadczenia i wiedzy dotyczącej życia.
I bardzo proszę o zachowanie normalnego dystansu do siebie i traktowanie innych po ludzku.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

No coś mnie trafia Martita.
Co drugi wątek to 2009, 2011, 2012 i tak dalej.
Naprawdę nie mam już chęci grzebać w tym wszystkim, żeby wyszukać aktualne problemów.
Rozumiem, że można chcieć zareagować na jakiś wątek.
Proszę jednak w imieniu swoim i myślę, że także wielu innych użytkowników :
Nie zaśmiecaj forum!

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Szanowny panie sedzio InnaInny .Radze szerzej popatrzec na sylwetke pani kawy .Jesli pan nie widzi niczego zdroznego w Jej zachowaniu to marny z pana sedzia ......
Towarzystwo wzajemnej adoracjii .O ,to najlepiej odzwierciedla stan jaki panuje na tym forum .Znakomicie odczulam to w watku @ gatki .Nawet jesli ktos pisze nonsensy to" adwokatki " i tak sprytnie przeciwnika zrobia w balona .A na koncu rzucanie wikipedia z haslem ; trollowanie.Jawi mi sie tu ktos kto dopiero niedawno odkryl to haslo i mysli ze nikt nie wie co to znaczy !Nie wiem co takiego napisalam w tamtym watku ze hieny rzucily sie jak na kawalek miesa .Na koncu diagnoza TROLL.

Ten caly konkurs ,kupa smiechu .Radakcja chyba nie myslala ze bedzie to miejsce dla popierania sie ludzi o tych samych pogladach ,ludzi ktorzy popieraja sie na forum byle tylko innych wyeliminowac .....zeby wygral ten z grupki a nie daj Boze ktos z poza ......zeby zrobic sobie zaplecze do popierania na forum .....
Zeby to forum oczyscic musialy opuscic na pewno 2 osoby : team franca i kawa .Glowne prowokatorki spiec i klotni .

Ludzie wchodzac na forum trzeba przede wszystkim byc OBIEKTYWNYM .Wam tego obiektywizmu brakuje .Nie potraficie przyjmowac krytyki .

Niektorzy swoja nieznajomoscia zycia narobia wiecej szkody niz pozytku .

Juz odechcialo mi sie pisac w tym gniezdzie os .

Martita i pietuch trzymajcie sie i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

InnyInna

I szczeka , to pies - a ja nie jestem psem tylko człowiekiem . Więc jeśli uważasz mnie za psa - tym bardziej Twoja wypowiedz jest dla mnie nie zrozumiała i nie przekonuje mnie - ponieważ pies nie rozumie ludzi , reaguje jedynie na wyuczone komendy.

Czy zdajesz sobie sprawę , że im częściej dana osoba podważa wypowiedz i im częściej ją krytykuje/PROWOKUJE - tym łatwiej spowodować u takowej osoby wybuch agresji ?

Więc nie wtrancaj się nie we swoje sprawy - bo Ty nie siedzisz we mnie i nie wiesz co wpływa , na moje reakcje a co nie . ( OD KAŻDEGO UZYSKASZ TAKĄ REAKCJE , JEŚLI WIECZNIE KŁODY SIĘ TAKOWEJ OSOBIE PODKŁADA!) . - Jeśli nie zdajecie sobie z tego sprawy , to macie znikomą znajomość na temat ludzkiej psychiki oraz reakcji człowieka - w takim razie po co znajdujecie się na takowym forum - CHYBA PO , TO ŻEBY SIAĆ FERMENT.

A to jak podchodzę do swoich problemów - to wyłącznie moja prywatna sprawa - i Tobie nic do tego .

To jakie mam usposobienie i sposób bycia również jest moją prywatną sprawą - i nikt nie ma prawa tego zmieniać!!!! Panuje wolność słowa , więc mogę pisać , to na co mam ochotę jeśli uważam , że mam rację !!

A poza tym nie jestem podatna na manipulację - więc , Twoja argumentacja nie wpłynie na zmianę mojego myślenia i zapatrywania się na użytkowników forum - którzy sami udowadniają jacy są zepsuci .( mam na myśli kawę i kwiatuszka ).

Odnośnie odgrzebywania starych wątków - nie jesteś moderatorem forum , więc w tym temacie Twoja opinia i osób , którym to nie pasuje - NIE MA DLA MNIE ZNACZENIA!

Odnośnik do komentarza

Martita.89
~taak

Martita ja tez jestem podwojnym trollem u Kawy .Czyli nie tylko Wy / to na pocieszenie /.

Bo ka - wa jest tak zapatrzoną w siebie egoistką , że nie zauważa swoich błędów - woli zrzucić winę na kogoś .
Te jej trolowanie bierze się za pewne z kompleksów i czystej zazdrości .

Ja nie przejmuję się opinią jednostki , która nic nie wnosi do życia prócz fermentu .

pozdrawiam Cie taak

Zgadzam sie z Toba i jeszcze dodam ze jest to osoba ktora ma klopoty z czytaniem ze zrozumieniem i tez stad te oskarzenia o trollowanie .Od poczatku probuje tu wprowadzic swoje rzady / patrz profil /i stad te zaczepki i klotnie ...

Jeszcze raz pozdrawiam i duzo zdrowia zycze bo wiem jak to jest ,jedziemy na tym samym wozku ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...