Skocz do zawartości
Forum

Zdrada chłopaka na początku związku


Rekomendowane odpowiedzi

hej, jestem kobietą i mam 20 lat. Gdy miałam niecałe 6 lat stwierdzono u mnie schizofrenie dziecięcą, ale po długiej terapii udało mi się zacząć żyć normalnie. Jakiś czas temu związałam się z facetem, który jak się okazało na samym początku naszej 'miłości' poszedł do łóżka ze swoją byłą, kocham go strasznie ale nie wiem czy potrafię z tym funkcjonować. Ostatnio dodatkowo zaczął spóźniać mi się okres i odczuwam ogromny ból w podbrzuszu. Ginekolog zleciła mi tylko skierowanie na HCG, a jeśli wyjdzie negatywne to będziemy robić już badania pod względem torbieli i nowotworu. Boję się że problemy psychiczne będą wracać, bo mam jeszcze kilka problemów na głowie i już nie wiem co jest najgorsze.
_____________________________
Potrzebuję rozmowy z kimś inteligentnym.

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardka87

okres może Ci się spóźniać z wielu powodów, choćby stresu więc nie bierz od razu pod uwagę nowotworu...
Co do chłopaka to ja bym go zostawiła, skoro na samym poczatku waszej miłości już Cię zdradził to nie ma co na czymś takim budować dalszej relacji....

Odnośnik do komentarza

Nie wiem bo nie wynika z twojego wpisu co masz zamiar dalej robic z chlopakiem. Wybaczyłaś mu to? Ja natomiast w zyciu nie bylabym z kimś takim ani minutę dłuzej.

Brak okresu nie musi oznaczas torbieli czy nowotworu. Spokojnie poczekaj na okres. Moze czymś sie denerwujesz lub cos złapałas,jakiegos wirusa?

Przecież terapia zaskutkowałą i wyzbylas sie tych problemow psychicznych,prawda? Nie mysl o tym tylko żyj normalnie,pelnią życia. Kazdy z nas ma jakieś problemy większe czy mniejsze ale nie mozna tak łatwo odpuszczać.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

37sjnx, nie mam prawa mówić Ci, co powinnaś zrobić ze swoim życiem i czy powinnaś dać szansę chłopakowi, który Cię zdradził już na początku Waszej relacji. Uważam tylko, że facet okłamał Cię już na samym początku i to nie najlepiej wróży na przyszłość. Nie wiem, czy mu wybaczyłaś zdradę i chcesz z nim dalej być. Zastanów się, czy czujesz się przez niego kochana i czy pragniesz takiego związku... A jeśli chodzi o spóźniający się okres, to powodów tego stanu rzeczy może być wiele - niekoniecznie musi to być od razu coś poważnego, jak np. nowotwór. Zadbaj teraz o siebie, o swoje zdrowie i zastanów się nad jakością swojego związku. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Początek związku, tuż po rozstaniu , to jeszcze jest okres pewnego zamętu w uczuciach.
Jeszcze nie ma się pewności, że to ta na zawsze, że się uda. Z kolei dość żywo w umyśle tkwią wspomnienia poprzedniego związku.
Ja bym mu wybaczyła.
Bardziej niepokoiło by mnie, gdyby z obcą osobą się przespał, lub gdyby to było dużo później , już gdy się dobrze poznaliście.
Jeśli nie będziesz w stanie mu wybaczyć, to odejdź. Jeśli mu wybaczysz, to zostań z nim, ale już dalej o tym nie myśl, usuń to z pamięci.

Nie martw się chorobami, bo sam stres może wywołać chorobę. - a jest to dowiedzione, to nie mój wymysł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...