Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po pięciu pchnięciach bez prezerwatywy


Gość kala90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo proszę o pomoc szczególnie tych którzy naprawdę wiedzą coś na ten temat, a więc... Miesiączkuję nieregularnie. W czerwcu okresu dostałam 18, a w lipcu 15 skończył się 21, 28 kochałam się z partnerem max 3 razy bez prezerwatywy było to 5 wejść każdorazowo by nie "przeholować", za każdym wejściem czułam ból ponieważ to pierwszy stosunek bez prezerwatywy dodam też, że jakiś kawałek czasu przed każdym stosunkiem partner dochodził mi w buzi i nic na członku nie zostało. 30 lipca pojawił mi się brązowy prawie że czarny śluz trwał on dwa dni, przy oddawaniu moczu czuję lekkie pieczenie, teraz jestem tydzień przed planowanym okresem tak jak wyżej wymieniłam nieregularnie ale w okolicach 16 dnia miesiąca pojawia mi się miesiączkowanie. Mam obfity, gęsty i lepiący się śluz i duży apetyt jak to zawsze przed miesiączką, czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

możesz być w ciąży, każdy stosunek bez względu na to ile było pchnięć może doprowadzić do ciąży. Szczególnie jeśli wcześniej odbył sie seks oralny zakończony wytryskiem. To że penis na zewnątrz był czysty nie oznacza że plemniki nie zostały w nasieniowodach i razem z preejakulatem nie dostały sie do pochwy podczas tych pchnięć.

Odnośnik do komentarza

Partner zapewnia mnie, że w ciąży nie jestem. Nie mam żadnych bóli w podbrzuszu. Czuje się dobrze. Piersi mnie bolą jak już naprawdę mocno tam nacisnę. Bardzo się boję, że jestem w tej ciąży, a wtedy to była chwila zapomnienia. Ostatni raz tak ryzykowałam! Najważniejsze, aby teraz wszystko poszło po mojej myśli :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...