Skocz do zawartości
Forum

Senność i apatia mogą oznaczać brak potasu. Dowiedz się więcej


Rekomendowane odpowiedzi

Potas jest jednym z najważniejszych minerałów występujących w organizmie człowieka. Jego niedobór prowadzi do senność i apatii, czyli ogólnego osłabienia i zmęczenia. Niedobór potasu można łatwo uzupełnić, jako, że znajduję się we wszystkich produktach pochodzenia roślinnego, głównie w suszonych owocach, bananach, pomidorach, czy ziemniakach. Niedobór potas możne też uzupełnić specjalnymi suplementami diety.

Odnośnik do komentarza

Milena! Dokładnie to samo usłyszałem od internisty w lecznicy Alfa, gdy byłem u nich z podobnym problemem. Myślałem, że to coś z sercem, a doktor mówi "proszę zapisać się do laryngologa". Powiedz mi, czy twój komentarz bazuje na jakimś doświadczeniu? Co to może być? Zatoki?

Odnośnik do komentarza

Zawsze dziwię się, dlaczego tak mało ludzi korzyszta z usług dietetyków w naszym Kraju. Ile moich znajomych korzystało, tylu jest zadowolonych. Sama byłam jakiś czas pod opieką dietetyka z Alfa-Leku i bardzo sobie chwaliłam tę współpracę. Moja tusza również. Teraz, niestety, nie mieszkam już w Warszawie, ale gdybym mieszkała, korzystałabym z usług ich dietetyka cały czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...