Skocz do zawartości
Forum

Bolesne miesiączki po urodzeniu dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-kobiece/miesniaki-macicy-rodzaje-objawy-i-leczenie_33659.html

Przeczytaj wszystkie strony tego artykułu,cytat:

"Objawy mięśniaków macicy
Czy i jakie dolegliwości spowodują mięśniaki, zależy m.in. od ich umiejscowienia oraz wielkości. Podsurowicówkowe i śródścienne - czasem sprawiają ból, uciskając na sąsiednie narządy wewnętrzne. Mogą to być bóle podbrzusza albo przypominające rwę kulszową, pojawia się uczucie parcia na pęcherz lub odbytnicę. Niekiedy prowadzą do zalegania lub nietrzymania moczu, innym razem są przyczyną przewlekłych zaparć, a nawet niedrożności jelit.
Podśluzówkowe - mogą powodować miesiączki bolesne, przedłużające się, obfite, ze skrzepami lub krwawienia między menstruacjami."

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

kuźwa Ka -wa ja już nawet nie moge w domu normalnie funkcjonować , posprzatałam mieszkanie i jak usiadłam to ból w podbrzuszu gdzie jajniki i macica to mam uczucie jak coś tam mi siedzi czóje sie taka napompowana w macicy . A tak wogule to fakt mam problemy ze stolcem zaparcia albo normalnie i na przemian , ale jak rano nie wypije kawy to nie załatwie sie . dzieki za linka zaraz poczytam tylko nie mi ból ustąpi choć bardziej sie nasila .

Odnośnik do komentarza

cholerka ka - wa , chyba masz racje z tymi mięsniakami u mnie , chodzi o to że ciagle odczówam ból a w do datku od wczoraj meczą mnie jakieś dziwne rozwolnienia teraz jest ok bo zatrzymałam kawą zbożową i tak mam na przemian pierw zaparcia tyg a potem rozwolnienie . I czóje z prawej strony jak bym miała tam coś uczucie na pompowania i jak schylam sie zawiazać buta to tam coś jest straszny ucisk odczówam .

Odnośnik do komentarza

ka - wa , ciagle źle sie czóje a mianowicie chodzi o to że jak dostałam okres bły skrzepy to plamienie utrzymywało sie do dni płodnych , potem jak je miałam to okropne bóle w podbrzuszu miałam i teraz odczówam jakbym miała znowu dostać okres boli podbrzusze i plecy dół krzyż ......... i chwilami ciagnie mnie na wymioty , w ciaży nie jestem bo mój ma problem z nasieniem .

Odnośnik do komentarza

To gorzej niż u nas...,a tak na zachodzie niby ma być lepiej w służbie zdrowia niż u nas,pewnie dlatego tak jest, bo my tylko potrafimy narzekać...,
ja do ginekologa idę o 8-mej rano ,czekam w kolejce 1- 2 godz.i jestem po wizycie,bez wcześniejszej rejestracji,
/przyjmuje 15 osób/,
no i idę bezpośrednio,bez skierowania,a nie tak jak tam...,

Ja bym nie wyszła z gabinetu jakby mi nie dał skierowania,
a masz w ogóle jakiś termin?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

jak byłam pod koniec lipca u lekarza rodzinnego to wy walczyłam skierowanie sobie i mam wizyte w poniedziałek 29 wrzesień , a do laryngologa mam skierowanie na 4 listopada od sierpnia z wizyty kontrolnej na gardło . Jedynie co mi sie udało to lekarz załatwił konsultacje dla córki na stopke jej do ortopedy a ta dziecko 2 tyg nie chodziło i nie stawało na stope . Ogulnie lekarze rodzinni to nie sa skorzy do dawania skierowania do specjalistów innych a jak dadza to trza czekać .

Odnośnik do komentarza

ka - wa , no byłam dziś u ginekologa i normalnie mnie powaliło z nóg , wszystko powiedziałam co i jak jak i tu opisywałam . Oraz pani doktor mnie zbadała ale byłam zaskoczona że tu nie maja fotela ginekologicznego i wszystkie badania pochwowe robia na kozetce , wsadziła wziernik po brała wymaz na cytologie i jak stwierdziła miesiaczki moje ze skrzepami sa spowodowane hormonami bo mam 33 lata i wtym wieku ogranizm sie zmienia i szaleje u kobiety . lekarz rodzinny ma mi dać recepte na leki które mi poprawia krew wzmacniać beda mój organizm przy okresach tych i że skrzpy musza zatrzymać .

Odnośnik do komentarza

odpowiedziała mi że jak mam niedoczynnośc tarczycy i biore leki to te bóle sa tym spowodowane i że nie mam co sie martwić bo czesto tak jest z kobietami które maja niedoczynnośc tarczycy . I że mam tez swój wiek czyli według nich medycyne to jestem w średnim wieku już i to normalne że tak sie dzieje . Ale ja już memu partnerowi zapowiedziałam że jak bede w Polsce to pójde prywatnie do ginekologa zapłace ale dowiem sie czegoś konkretnego może .

Odnośnik do komentarza

ka - wa , te bóle mam ciagle czy mam okres czy nie nawet odczuwam bóle jak nosze siatki z zakupami jak mnie rwie , i wiem że coś jest nie tak . Bo jak miałam teraz okres to do samych dni płodnych plamiłam a wcześniej było tak że jak okres sie mi konczył a wchodziłam w dni płodne to mój śluz był biały i gęsty jak kefir , a jak były te dni to był przezroczysty jak biłko od jajka i ciagnacy sie . A teraz tak nie mam mimo że nie kochamy sie z moim nawet mój zauważył że mój zapach jest inny bardziej ostrzejszy coś jak ocet .

Odnośnik do komentarza

ka - wa , mój wrócił do domu z urlopu i 1 października doszło między nami do stosunku było by wszystko ok tylko nie mały szczegół który myślałm że jest normalnym ale jednak nie . Chodzi o to że w tym tyg 2 razy sie kochaliśmy i od czuwałam bóle w podbrzuszu podczas penetracji pochwy a bolało mnie bardziej na macicy czy to były delikatne ruchy czy mocniejsze mego partnera prawie każda pozycja to mi sprawiało ból macicy i teraz wiem że coś jest nie tak bo nigdy nie od czuwałam bóli pod czas seksu z moim partnerem co jak pamietam zawsze sie pytał czy nie boli mnie jak wchodził we mnie .

Odnośnik do komentarza

A widzisz,koniecznie zrób badania pod kątem endometriozy.

"Ból w trakcie stosunku pojawia się u kobiet cierpiących na chorobę o nazwie endometrioza. Jeśli rozprzestrzeniające się endometrium (czyli tkanka błony śluzowej) pojawi się w okolicach ścian pochwy, może to wywołać ból i dyskomfort u kobiety. Nasila się on zwykle w konkretnych pozycjach".

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...