Skocz do zawartości
Forum

Zakochanie w dziewczynie poznanej przez GG


Gość Velt7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Desire08

No ja wiem że pytałem o faceta ... bo jak ma faceta, to po co mi też ona ? A jak się jej ostatnio pytałem o co chodzi, czy jej pomóc to napisała nie wszystko musisz wiedzieć, jakbym chciała to bym ci powiedziała.

Odnośnik do komentarza
Gość Desire08

Elphaby i chyba tak zrobie. Tylko ja się obawiam tego że zostane sam. Nie jestem jakimś otwartym człowiekiem, nie latam po dyskotekach, nie jestem ładny i przez to mam niską samoocenę. Nie wiem mówię że jestem brzydki, chociaż pare koleżanek mówi że wcale tak nie jest. Ale jak nie brzydki to jestem gruby i tak w kółko. Trudno mi poznać jakąkolwiek dziewczynę przez to że nie latam po dyskotekach i po barach. Wolę domowe zaciszę, znajomych, wyjazdy, zwiedzanie i fotografowanie bo to moja pasja. Mam 24 lata, jeszcze nie miałem dziewczyny, a boję się tego że już jej nie znajdę, bo wiek już trochę duży a ciągle sam :D

Odnośnik do komentarza

daj spokój bo takim gadaniem tylko wpędzasz się w kompleksy.... Zjadź w sobie pozytywy a nie same negatywne rzeczy :) Mam znajomego który jest brzydki jak noc, naprawdę nie jestem w tym odosobniona, jest niski, ma alergie na wszystko co objawia się czerwonymi plamami i katarem, no koszmar do tego nosi okulary i ma bardzo monotonny głos... i co ma tak piękną dziewczynę, że każdy się dziwi jak... jak? Charakter... ( nie jest bogaty:)
więc zapewniam Cię nie wygląd się liczy .... skoro piszesz że jesteś domatorem to może pomyśl o jakiś kursach? o stowarzyszeniach, tam znajdziesz ludzi o podobnych zainteresowań. Głowa do góry!

Odnośnik do komentarza
Gość Desire08

Tylko nie rozumiem jednego. Mówi że jak wróci to nie ma problemu ze spotkaniem. Ale nie wiadomo kiedy wróci i czy wgl. Mówi że jak zostanie to zostaniemy przyjaciółmi, ale ja nie chce tylko przyjaźni :/. Z drugiej strony fajnie się z nią rozmawia, pisze smsy, wszystko fajnie pięknie ładnie, buziaczki itp, a zaraz ma dziwny humor i albo wgl nie odpisuje, albo mnie zlewa, albo cokolwiek innego. Mówię pomogę ci , usłyszałem : nie musisz o wszystkim wiedzieć, jakbym chciała to bym ci powiedziała. Piszesz smsy, bez odpowiedzi, dzwonisz - odrzuca. Po czym parę dni poźniej znów wszystko pięknie ładnie, i teraz znów kolejny raz tylko to teraz dłużej trwa. Siedzi w tej Wawie 3 tydzień. Nie wiem mówiła że problemów ze spotkaniem nie ma, pracowała też w weekendy, bo to księgowa. Nie wiem czy to prawda czy nie, ale już to zostawie. Fotki sprawdzałem, nigdzie w necie nie znalazłem, nawet przez szukanie po fotce. Dziwne że nie ma facebooka, chociaż w sumie nie każdy go ma.

Odnośnik do komentarza

Jest dużo osób które sobie flirtują w internecie, jest to dla nich ucieczka od monotonii i nudy dnia codziennego.
Bardzo możliwe, że trafiłeś na taką osobę.
Radzę, nie buduj przyszłości na niewinnym flircie, który do niczego nie prowadzi. /przypuszczam, że jest mężatką - choć mogę się mylić/
Było miło, ciesz się tym. Odezwie się, to znowu pogadacie - jak będziesz tego chciał. Zauroczyła cię - tak bywa w życiu.
Wiesz już jedno, że możesz się podobać dziewczynom, dała ci to wyraźnie odczuć.
Więc głowa do góry i szukaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość Desire08

To będzie moja pierwsza randka :D i w sumie chyba będzie i pierwszy pocałunek, bo z tego co widzę po rozmowie miedzy nami, dojdzie do tego. Tylko prosiłbym o nie wiem rady :D Jak wyczuć moment kiedy, kobieta chce żeby ją pocałować ? Co robić w takim momencie, kiedy jest niezręczna cisza i inne tego typu sprawy. Idziemy na spacerek spędzić miło czas ;D

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Uważaj, bo nie wygląda mi ona na szczerą. Może mieć dziecko, może mieć męża, może być naciągaczką jakąś, historia jest zbyt rzewna. Serce trzymaj tam gdzie jest, a nie na dłoni i rozum miej otwarty.

A tak o randce. Jak się spotkacie to możesz jej dać buziaka w polik. Potem jak zauważysz, że chce być blisko, to i jakieś przytulańce i całusy już nie w poliki mogą być. Po drodze możecie wstąpić gdzieś coś zjeść, albo wypić, ale raczej lepiej bez alkoholu na pierwszej randce.

Odnośnik do komentarza
Gość Desire08

Jest jeszcze druga opcja. Od jakiegoś czasu też rozmawiam z dziewczyną która mieszka 20km odemnie, czyli podobnie. Akurat napisałem do niej jakieś 2 miesiące temu na portalu fotka.pl, i tak rozmawiamy, potem było chwile przerwy, ale znów rozmawiamy od pewnego czasu. Trochę ją ostatnio podrywałem, nawet napalałem :D, nie miała nic przeciwko widocznie, bo toczyła ze mną otwartą rozmowę o wszystkim. Ma 19 lat, no ale ma i dziecko. Syna ;) Szczerze nie wiem czy mi to przeszkadza, ale raczej nie. Taka kobieta nie jest w niczym gorsza od innych, ma prawo być szcześliwa, każdy zasługuje na drugą szansę. Noo po ciężkich bataliach, namawianiu i proszeniu, spotka się też ze mną ale termin nie jest znany, bo teraz ani ja, ani ona nie mamy zbytnio czasu. No i w końcu dostałem numer telefonu ;D , to juz chyba coś. Chyba nie jestem taki zacofany w stosunku do kobiet, jak mi się wydawało. Może faktycznie są jeszcze takie, które zwracają uwage na charakter a nie wygląd. Co myślicie ? W którą stronę się bardziej kierować ? Poznać lepiej dwie, i wybrać ? Obie są super :D

Odnośnik do komentarza
Gość Desire08

Jezu, pytam tylko o zdanie o nic więcej. Nie byłem jeszcze w związku, to chyba mam prawo nie wiedzieć sporo rzeczy. Nie chce żebyście mną kierowali, tylko proszę o jakieś małe rady, żeby było mi łatwiej, o nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

No ale nikt Ci nie powie która lepsza :)
Poznaj je w realu, pospotykaj się i wtedy będziesz już dużo więcej wiedział jak teraz.
Kobieta z dzieckiem nie jest gorsza, ani lepsza, ona ma inne priorytety i obowiązki. Dziecko zawsze będzie. Zawsze będzie nawet gdy nie fizycznie, to w opowieściach, jako " ktoś" kogo trzeba zostawić z kimś, aby wyjść do kina, restauracji czy gdziekolwiek, jako ktoś na kogo trzeba wydać pieniądze, jako ktoś komu trzeba poświęcać dużo czasu i uwagi. I jeśli zaczniesz się z taką spotykać, jak Ci się barrdzo spodoba, to nie wyskakuj prędko z deklaracjami, że kochasz że na zawsze czy tym podobne. Najpierw poznaj jej dziecko, poprzebywaj z nimi, a dopiero potem obiecuj coś czego będziesz bardziej świadom. No ale to już bardzo przyszłościowe rady.

Odnośnik do komentarza
Gość Desire08

Koniec gier. Mam już dosyć. Od wtorku dopisać się do niej nie szło, 1h temu odpisała, jak zwykle dziwnie. Mowie co ze spotkaniem ? Nie wiem czy się z tobą spotkam jak przyjadę. Napisałem że mam dosyć jej gier, albo jest mężatką, albo po prostu lubi się bawić. Nie chcę niczego nawet przyjaźni. Podziękowałem za znajomość. Boże ile można tak .... a ja się nie dam ranić, szczególnie że mnie zauroczyła. Unna napisałaś mądre słowa, i chyba się sprawdziły. Dzięki też za słowa otuchy, że się jednak podobam dziewczynom. Może coś w tym jest. Nic dzięki wszystkim i udanych wakacji ;)

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Ogólnie uważam, że poznawanie ludzi przez internet jest super. Czy to portale randkowe, czy jakiekolwiek inne. Ma się szansę na znajomość, która w realu nigdy by nie zaistniała, bo chodzi się innymi drogami, pracuje w innych godzinach, mieszka w innych dzielnicach, miastach. Więc TAK dla poznawania ludzi w ten sposób. I wiadomo, że i jakaś więź się stworzy, natomiast trzeba uważać na zaangazowanie się w taką relację przed poznaniem w realu. Z wielu przyczyn może z tego nic nie wyjść, a emocje, może i uczucie już pójdzie w eter i potrzeba będzie czasu aby dojść do siebie. Myślę, że te uczucia lepiej zachować dla kogoś już realnego, widzianego na żywo, czy to poznanego w tramwaju, pracy czy też przez internet.

Odnośnik do komentarza
Gość Desire08

Ja ją uczuciem nie darzyłem. Po prostu kiedy nie odpisywała, to czułem pustkę. Może mnie zauroczyła, bo się do niej przywiązałem jako tako, ale nie zakochałem się tak jak to moderatorzy napisali mi w tytule posta. Wczoraj jak to napisałem, to nawet lepiej się poczułem. Nie musze się wkurzać że nie odpisuje i wgl, skoro ona ma to w tak zwanej dupie, to ja też mam to w dupie i tyle. Nie było warto tracić ponad miesiąc. Pewnie grała i jej ojciec nigdzie w szpitalu nie jest. To na tyle w tym temacie. Papa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...