Skocz do zawartości
Forum

Próba samobójcza a praca


Rekomendowane odpowiedzi

A wiec może znaczne od tego że pracuje jako pielęgniarka. 2 tygodnie temu probowalam zrobić sobie krzywdę i teraz zastanawia się czy mają prawo zwolnić mnie za to z pracy. Do dzisiaj bylam na zwolnieniu.

Człowiek jest jak drzewo, targane wiat­ra­mi losu, jeżeli nie ma głębokich korzeni zwanych chęcią życia, ulegnie pod toporem śmierci. Mój topór właśnie nadchodzi.

Odnośnik do komentarza

a pracodawca wie z jakiego powodu jesteś na zwolnieniu?
Z tego co się orientuję to przełożony może wystąpić do medycyny pracy i ponowną zdolność do pracy nawet bez dłuższego zwolnienia i np konsultacje psychiatry.
Nie dziw się też, masz dostęp i wiedzę dużo większą niż przeciętny człowiek by sobie zaszkodzić.
Asia leczysz się?

Odnośnik do komentarza

matylda33
Do 27 maja brałam escitalopram i jeździłam co 2 tyg do psychologa. Obecnie nie biorę żadnych leków, bo moja Panie dr boi mi się przepisywać jakiekolwiek, ale za to do psychologa jeżdżę co tydzień.
Pracodawca wie z jakiego powodu byłam na zwolnieniu ponieważ wylądowałam u siebie w szpitalu :(
A więc byłam dzisiaj pierwszy dzień w pracy i miałam rozmowę z oddziałową, która bardzo chciała wysłać mnie na urlop, ale się nie zgodziłam - powiedziałam że lepiej czuje się w pracy i na pewno nic sobie nie zrobię, a tym bardziej pacjentom.
W poniedziałek podobno mam porozmawiać z naczelną zobaczymy co z tego wyjdzie.

Człowiek jest jak drzewo, targane wiat­ra­mi losu, jeżeli nie ma głębokich korzeni zwanych chęcią życia, ulegnie pod toporem śmierci. Mój topór właśnie nadchodzi.

Odnośnik do komentarza

Myślałam o oddziale, ale stwierdziłam że nie dam rady być 24 tyg w zamknięciu. Więc na razie zdecydowałam się na częstsze wizyty w psychologa, bo podobno może pomóc mi tylko porządna psychoterapia.

Człowiek jest jak drzewo, targane wiat­ra­mi losu, jeżeli nie ma głębokich korzeni zwanych chęcią życia, ulegnie pod toporem śmierci. Mój topór właśnie nadchodzi.

Odnośnik do komentarza

Wiem że byłabym w fachowych rękach, ale do tego dochodzi zamknięcie, ograniczenie swobody i za dużo nowych ludzi. A do tego odległość do Krakowa lub Międzyrzecza mnie przeraża, dzieci zapomniałyby jak wyglądam.

Człowiek jest jak drzewo, targane wiat­ra­mi losu, jeżeli nie ma głębokich korzeni zwanych chęcią życia, ulegnie pod toporem śmierci. Mój topór właśnie nadchodzi.

Odnośnik do komentarza

Matylda wiem że to co ze mną się dzieje nie działa korzystnie na dzieci, ale chcem spróbować częstszych wizyt u psychologa. Jak mi to nie pomoże to wtedy chyba nie będzie wyjścia, ale szpital to ostateczność.

Człowiek jest jak drzewo, targane wiat­ra­mi losu, jeżeli nie ma głębokich korzeni zwanych chęcią życia, ulegnie pod toporem śmierci. Mój topór właśnie nadchodzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...