Skocz do zawartości
Forum

Zboczeni koledzy


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam na imię Wiktoria. Mam wątek który muszę poruszyć. Dzisiaj w szkole chłopacy z klasy podeszli do mnie i zaczęli mnie obmacywać itd. Zaczęłam się odbierać a oni zaczęli jeszcze bardziej mnie obmacywać np. ręce wkładać mi pod bluzkę itd. A jak powiedziałam że pójdę do wychowawcy to oni powiedzieli że wychowawca im nic nie zrobi i że mają to w Du**e .. :-( W końcu stanęła w mojej obronie i zostałam uratowana .. Mamie to powiedziałam a ona powiedziała że to nie jest ważne i żebym się nie przejmowała .. Choć dla mnie to jest ważne bo przez takie wybryki kolegów jestem poniżana w szkole.. Co mam robić.?

Odnośnik do komentarza

Słodziuchna_, szkoda, że mama tak marginalizuje Twoje odczucia. Jeżeli ta sytuacja była dla Ciebie ważna, to mama nie powinna podważać Twoich uczuć i mówić "To nie jest ważne". Następnym razem idź do wychowawcy i powiedz o zachowaniu kolegów. Obmacywanie wbrew czyjejś woli jest rodzajem przemocy seksualnej. Nie pozwól się traktować w taki sposób, bo rówieśnicy mogą sobie jeszcze bardziej pozwalać względem Twojej osoby. Z drugiej strony dziwi mnie fakt, że w szkole nie ma żadnych dyżurów nauczycieli, żadnej prewencji, by przeciwdziałać tego typu zachowaniom...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...