Skocz do zawartości
Forum

Niepełnosprawność a związek z dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewnie pytanie dotyczace pewnej kwesti ,bo poznalem z fundacji dla ludzi co sa na wuskach,moga chodzic utykaja lub okoloporodowe sprawy itp,szukajac dziewczyny na dworze,przez internet ,juz jak zdobedzie sie dziewczyne mozna sie z dziewczyna dogadac?Oczywsicie jak sie jest bez pracy czeka sie od lekarzy az dadza prace ale musowo czekac na stala rente zalezy od grupy.Ja narazie mam prace na niepelny ettat i obawiam sie ze razem z rodzicami bedziemy starac sie o rente ,nie bede mogl pracowac bo wypadek ile takich ludzi jest co szukaja ludzie niepelnopsrawni dziewczyn,a czy sa ludzie normalni co tez szukaja dziewczyn natrafiaja na dziewczyny niepelnosprawne ?Wazne dla mnie to jest ?jak dogadc sie z dziewczyna,kiedy o tym jej powiedziec,czy niezrazi sie nie ucieknie takie pytanie mam co opisalem w zwiazku w malzenstwie itp.

Odnośnik do komentarza

macius55, niepełnosprawność wcale nie oznacza, że trzeba być samotnym. Jasne, że będąc na rencie, będąc w jakimś stopniu niepełnosprawnym, można dogadać się z kobietą, można znaleźć partnerkę ;) Ważne, aby ta partnerka była jednak na tyle dojrzała, by zaakceptować to, że partner jest niepełnosprawny. To jest warunek konieczny, by w ogóle myśleć o jakimkolwiek rozwoju związku.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda. N

Zgadzam się. Niepełnosprawność nie jest absolutnie żadną przeszkodą do stworzenia udanego związku. Oczywiscie tylko wtedy jezeli obie strony akceptują siebie bezwarunkowo i są pewne że podołają. Jest wiele małżeństw gdzie jedna bądź dwie osoby są niepełnosprawne. Każdy ma prawo do szczęścia i miłości. Trzeba się rozejrzeć wokół siebie a na pewno znajdzie się osóbka która zechce nawiązać znajomość. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...