Skocz do zawartości
Forum

Ból gardła, goraczka, wymioty a alergia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. Od 3-4 lat bardzo często choruję.
Gorączka, ból gardła, wymioty, osłabienie (czasami też omdlenia) to zdarza się przynajmniej raz w miesiącu i siedzi we mnie około tygodnia.
Lekarka twierdzi, że to lekka infekcja gardła. (ból nieziemski, głosu prawie nie mam, gardło jakby spuchnięte, kaszel jakbym miała wypluć sobie płuca)
Robiła mi badania krwi i moczu. Pare punktów miałam podwyższonych, ale ona zwala to na moją alergię. Jej zdaniem moje choroby też są spowodowane alergią.

Ostatnia moja choroba była "prowadzona" przez inną lekarkę (u mojej nie było już miejsc) dostałam przez dwa tygodnie choroby dwa antybiotyki - zapalenie gardła schodziło na płuca. Na kontroli byłam już u swojej lekarki jej reakcja - "ale tutaj antybiotyku nie trzeba, to infekcja alergiczna"

Moje pytanie:
-Jak to możliwe, że czuję (i wyglądam) fatalnie, a lekarka stwierdza infekcję wywołaną przez alergię?
-Czy może coś mi dolegać co nie pokazuje się lekarce na badaniach krwi i moczu?
-Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej masz problemy z załądkiem na tle nerwicowym do tego alergia na konserwanty zawarte w żywności.
Jeśli jesz przetworzone jedzenie ( nie domowe) pijesz słodzone napoje typu biedronka , zwróć uwagę na zawartość E w produktach i unikaj ich a gwarantuje ze T woj stan zdrowia się poprawi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...