Skocz do zawartości
Forum

Ból podczas próby stosunku i układ z dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Może wy będzie w stanie mi doradzić.

Otóż z moją dziewczyną mamy problem ze współżyciem.
Gdy w nią wchodzę ona odczuwa bul.
Na początku myślałem, że może nie jest jeszcze do końca gotowa ( była dziewicą).
Ale sama twierdziła, że jest.
Po za tym od dłuższego czasu " uprawialiśmy" seks oralny. I z tego co wiem to dla jednej i drugiej strony sprawia to przyjemność
Drugim pomysłem było, że może nie jest wystarczająco rozgrzana.
Więc przedłużyliśmy grę wstępną.
Ale i to sie na niewiele zdało.
Więc po wspólnych rozmowach postanowiliśmy, że pudzie do ginekologa niech ją zbada. Po wizycie u ginekologa okazało sie, ze ona ma coś tam nie tak. I dlatego ja tak boli.

Po tej wiadomości moja dziewczyna stwierdziła bym ja zostawił i znalazł sobie inna dziewczynę, która bedzie w 100% zdrowa i bedzie mogła mnie zaspokoić. Ja sie nie chciałem na to zgodzić bo w końcu ją kocham.
Nie chciałem odejść, to zaproponowała mi dziwny układ.
Zostajemy ze sobą, ale ona " pozwala bym zaspokajał sie z inna"

I teraz sam juz nie wiem co robić. Wiadomo seks jest ważny. Jestem jeszcze młody i mam jakieś tam potrzeby. Ale 2 strony ... heh.

Odnośnik do komentarza

Jak to co zrobić? Oczywiście nie zgadzać się na jej propozycję. Dziwne, że w ogóle bierzesz to pod uwagę. Tak jakby Ci na niej nie zależało tak naprawdę. Ona też głupio robi, ale prawdopodobnie z chęci poświęcenia się, więc u niej to nie wyklucza zaangażowania.
Ale co konkretnie ginekolog powiedział? Że co ma nie tak? Bo to jest ważne, od tego zależy, co dalej z tym robić, i kiedy nalezy się spodziewać poprawy.

Odnośnik do komentarza

poczatek Twojej wypowiedzi godny pochwały za zainteresowanie i wyslanie dziewczyny do ginekologa... reszta woła o pomstę... Chłopie skoro ją kochasz to jak możesz ,,zaspokajać się" z inną? Myslisz że to lepszy układ? Jeżeli na to pójdzie to Twoja dziewczyna bedzie bardzo cierpieć. Lepszym wyjściem byłoby iść na kontrolę z nią i rozpoczać leczenie a nie szukać najłatwiejszego rozwiązania

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...