Skocz do zawartości
Forum

Zbyt wysoki wzrost mężczyzny


Gość Tomek94

Rekomendowane odpowiedzi

Co kobiety sądzą o facetach mających + 190 cm wzrostu ?? Czy taki facet ma się czego obawiać ? Odrzucenia np przez kobietę tylko przez swój wzrost ? Pytam się ponieważ sam mam wzrost w okolicy 193-194 a mam rocznikowo 20 lat... i martwię się aby już nie rosnąć :/

Odnośnik do komentarza

Spotykają mnie komentarze typu ale olbrzym , ale ty wielki itd albo jak tam sytuacja jak będzie padało to nam powiedz :D tak nieraz sobie żarty ze mnie stroją:) mi wzrost mój tak nie przeszkadza ale nie wiem jak na to kobiety reagują ,nieraz patrzą na mnie krzywym okiem ;/

Odnośnik do komentarza

Mój mąż ma 198 cm wzrostu i zawsze uważałam,że jest on jego atutem :) Ja sama mam 160 cm i wierz mi,że w niczym nam ta różnica nie przeszkadza.Od kiedy pamiętam patrzyłam na wzrost chłopaków i nawet nie było to dla mnie ważne,czy są chudzi,czy nie :) Nie zwracaj uwagi na docinki znajomych.....bo wiesz duzi maja wszystko proporcjonalnie większe,więc koledzy mogą być zazdrośni :p Pozdrawiam...a i jeszcze jedno życzę Ci abyś trafiał tylko i wyłącznie na mądre dziewczyny w swoim życiu!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...