Skocz do zawartości
Forum

Akceptacja osób o innej orientacji seksualnej


Rekomendowane odpowiedzi

O ! Wiecie co robie jak ktoś się przy mnie liżę ? Idę w pixu dalej . Bo to ja mam problem a nie oni .
Tak samo homo , ludzie nie pójdą sobie dalej tylko jeszcze staną , będą się gapić i rzygać jakie to ohydne .
Tylko moim zdaniem to rzyganie jest wymuszone .
Bo ja zawsze kiedy idę po ulicy to wstrzymuje się od rzygania jak widzę ludzi . Kiedy ma dość bólów rzołądka to się zamykam w kiblu albo idę najdalej przed siebie ./
No właśnie homo to jest miejszość . To dlaczego ta większość robi taki skandal ? Kto jest normalniejszy ?

Ej a godzicie się na pedofilie albo na gwałty czy na przemoc wobec dzieci ?

Odnośnik do komentarza

~Right side
Dewiacje należy leczyć, a nie akceptować i tyle w temacie! ;) Jeżeli społeczeństwo ulegnie i podda się dyktatowi mniejszości to skończymy jak mieszkańcy Sodomy i Gomory ;)

~Right side
Dewiacje należy leczyć, a nie akceptować i tyle w temacie! ;) Jeżeli społeczeństwo ulegnie i podda się dyktatowi mniejszości to skończymy jak mieszkańcy Sodomy i Gomory ;)

Uważam że homofobie trzeba leczyć .
Zrozum że homoseksualizmu nie da się leczyć /
Jak już mówiła to tak samo jakbyś chciał wyleczyć introwertyka .
Gdyby nie większość to o tej mniejszości nie było by szumu .Myślę że trzeba leczyć w tedy gdy osoba nie funkcjonuje normalnie w społeczeństwie pod tym względem że krzywdzi drugą osobę lub samego siebie .
Gej czy lesbijka nikogo nie krzywdzi . To nie oni mają problem , tylko człowiek który się do nich czepia .
Poza tym poczytaj sobie trochę psychologii skoro już się udzielasz na takie tematy .
Poszerz swoją wiedzę chociaż , bo inteligencji emocjonalnej to Ty na pewno już nie jesteś w stanie rozwinąć .
Tak naprawdę też to homoseksualistów jest bardzo dużo , tylko nie którzy się ukrywają i nie mogą być sobą , właśnie przez takie myślenia . Co innego jest nie wtrącać się i tolerować a poddawać się . Nie chce CIę zamartwiać ale i tak świat ludzi to jedna wielka sodoma i gomora . I nie pod względem innej orientacji seksualnej tylko pod tym co się dzieje na tym świecie : Aborcje , hipokryctwo , gwałty , przemoc , brak tolerancji , pedofilstwo , oszustwo ....
Chyba nie muszę dalej wymieniać ? Bo takim poważnym rzeczom to my się już dawno poddaliśmy .
A poza tym moim zdaniem faceci hetero , większość jest ohydnych i myślących o jednym . Ale za to znam jeszcze mężczyzn którzy jeszcze potrafią być ludźmi .
Nie mówię tu o wszystkich facetach , ale o większości .
A wiecie dlaczego ? Bo to przecież świat mężczyzn hetero seksualnych .
Więc twoją wypowiedź podważam i uważam za niepodstawną . Po prostu homofob .Tak homofobia jak i rasizm to bardzo poważna choroba , to już chyba epidemia .
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

O i jeszcze o tym bezpodstawnym dzieleniu na podziały : Na większości i mniejszości ,
Przecież ta mniejszość nic nie narzuca większości a ta większość narzuca a przecież wszyscy mamy takie same prawa . uważam że wszyscy powinniśmy mieć prawo do własnej prywatności i do wyboru z kim chcemy zawrzeć związek małżeński czy założyć rodzinę .
Bo ja np Nie rozumiem dlaczego mój sąsiad jakbym zakochała się w kobiecie , to dlaczego mój sąsiad ma decydować o tym czy ja się z Nią ożenię , czy założę rodzinę . Bo co mnie obchodzi to że mu się to nie podoba ? Chociaż o dzieci lesbijki mają łatwiej . W sumie jak komuś tak bardzo zależy i jest bogaty np gej to też dziecko może mieć .
Więc jedynie znowu to jest poniżanie tych biedniejszych jak zwykle .
Ja tego nie rozumiem dlaczego ma ktoś mi tego wszystkiego zabraniać skoro ja nikomu nie zabraniam ?
Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Akurat w mojej poprzedniej wypowiedzi zabrakło, cóż nie jestem idealny, niebyła to forma tłumaczenia lub złośliwości, pomimo że ,,ale pozdrawiam" przyjmuje za dobrą wróżbę :)
Co do pomocy? Skoro tej przypadłości się nie leczy, to szukałbym sposobności podniesienia akceptacji we własnych oczach, oraz tego by uzyskać mniejszą wrażliwość na to co myśli otoczenie.
Sądzę jednak, ze o ile obrona z tytułu większości co do wyższości i słuszności ma uzasadnienia, to przypadek tolerancji mniejszości w swojej wyjątkowości z przyrównaniem do akceptacji pedofilii i gwałcicieli, to zdecydowanie za daleka niedorzeczność z lataniem po bandzie, bez skrupułów. Nie można porównywać do siebie osób które na coś razem się wspólnie godzą, do tych gdzie jedna z nich robi coś wbrew woli drugiej, nie tyle co z tytułu litery prawa, norm słuszności, co ewidentnie krzywdząc poprzez pedofilie czy gwałt.
Nie wiem jak odnieść się do tego obrzydzenia, przytulania czy całowania. Osobiście nie mam z tym problemów, może to zbytnia wrażliwość, choć sam na jej nadmiar nie narzekam.
Na początku stwierdziłem, że to luźna rozmowa jednak o ile seksuolog odpada, to może warto byłoby spróbować u psychologa i popracować nad ta akceptacją własnej orientacji seksualnej. Swoja drogą o ile hipokryzja lekko mnie podszczypuje,to słowo seksizm wręcz pobudza i jest traktowane jako pochlebstwo, które tak rzadko można usłyszeć. Życzę powodzenia i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Eminem98x

A homo może się zapytać : Jak można się zakochać w osobniku innej płci ?

Pewnie, że może.
Zgadzam się też z tym, że żadną miarą nie mozna porównywać homoseksualistów do pedofili i gwałcicieli.
Generalnie nie można prównywać ludzi którzy poważnie krzywdzą innych z ludźmi, którzy nie krzywdzą nikogo. Nie rozumiem potępiania tych drugich. Przecież jak krytykować, to za wyrządzanie jakiegoś zła, a nie za takie rzeczy..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...