Skocz do zawartości
Forum

Wspomnienia o zabawach z kolegami w piaskownicy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, to mój drugi temat na forum psychologicznym. Gdy miałem 12 lat często razem z kolegami bawiliśmy się w piaskownicy, a że byliśmy ciekawi świata, postanowiliśmy "zbadać" swoje genitalia. Robiliśmy to dość skrupulatnie, oglądaliśmy, mierzyliśmy, rozciągaliśmy jak gumę do żucia. Jednym słowem zabawialiśmy się w "doktora". To była fajna zabawa, dotykać siurki małych kolegów. Nawet dziś w wieku 28 lat mam na to ochotę. Czy uważacie takie pragnienia za normalne? Napiszcie jak to u Was jest i czy myślicie że to jest zboczenie? Ciekaw jestem Waszych opinii.

Odnośnik do komentarza

byłem wziąć prysznic i widzę, że mam same nie przychylne odpowiedzi, a przecież chciałem się podzielić moimi odczuciami z przeszłości. A że mi się zdarza myśleć trochę frywolnie, to chyba nic złego, nie wiem, tak mi się wydaje. Niczego złego nie zrobiłem, może niepotrzebnie napisałem, ale co mi tam. Lubię sobie powspominać fajne rzeczy. Do lolekL, a Ty nie świntuszysz?

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, zatkało mnie, może dlatego że osobiście nie spotkałam się z takim problemem u dorosłego człowieka. Warto sie zastanowić skąd ta chęć sie u pana bierze, może to byc związane z dzieciństwem z tym że kiedyś pan tak robił, i to sie panu podobało. Radze aby pan o tym nie myślał, bo to nie jest normalne zachowanie u dorosłego człowieka.

Odnośnik do komentarza

mnie też zatkało, autor ma nietypowe problemy i to w tym wieku. Uważam że to przeszłość tak go ukształtowała a On nie umie sobie z tym poradzić, ale od czego są lekarze? Ponoć chodził do lekarza, i nic z tego nie wyszło, albo lekarz o niczym nie wie, bo mu nie powiedział. Ciężki przypadek z tego Pana.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli w wieku 28 lat będziesz dotykał genitalii 12-latków,to będziesz pedofilem,jeżeli dorosłych mężczyzn,to będziesz pedałem,jeżeli będziesz się zabawiał z kobietą,żoną,to może być normalne-wybór należy do ciebie.Ja bym nie chciała być twoją żoną,bo wydaje mi się to chore żeby 12-latek(to już 5-6 klasa) obnażał się w piaskownicy na oczach ludzi patrzących z okien bloków.Tak to mogą zachowywać się czterolatki.Taka choroba może być dziedziczna,a może nawet nieuleczalna,ale zawsze warto podjąć wysiłki o uzdrowienie.

Odnośnik do komentarza

ojejku, ewidentnie jest Pan zboczeńcem, mieć takiego męża w domu to szczerze wspołczuje. Od pana trzeba izolować dzieci. Prosze się nie obrazić za moja wypowiedz ale to co pan tu napisał jest obrzydliwe. I żeby tacy zwyrodnialcy chodzili po ulicach i czepiali malych chłopców, to brak mi słow. Niech pan się leczy na głowe bo na nogi już za pózno (

Odnośnik do komentarza

Karolina 94
Szczerze mówiąc, zatkało mnie, może dlatego że osobiście nie spotkałam się z takim problemem u dorosłego człowieka. Warto sie zastanowić skąd ta chęć sie u pana bierze, może to byc związane z dzieciństwem z tym że kiedyś pan tak robił, i to sie panu podobało. Radze aby pan o tym nie myślał, bo to nie jest normalne zachowanie u dorosłego człowieka.

przestraszyła się Pani, dorośli też mają fantazje, jeden mi tu już napisał, sam też ma a ja nie mogę? Też chce. Ta chęć to z dzieciństwa, tak było mi błogo, beztrosko, nie to co teraz.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Pytam po to by uświadomić Ci, że już nic nie jest i nie będzie takie jak było. Ani to co było dobre się nie powtórzy, ani to co było złe. To jest przeszłość, która jest wspomnieniem.
Skoro nie wiesz jak teraz żyć i jak radzić sobie z tym co było, poradź się specjalistów, jak miesza Ci się przeszłość z teraźniejszością powiedz im to. Postarają Ci się pomóc.

Odnośnik do komentarza

ten człowiek ma nienormalne pragnienia, lecz nie rozumie tego. Powinien się zgłosić do specjalisty i koniecznie o tym opowiedzieć. Nikt normalny w dorosłym wieku nie ugania się za kolegami z piaskownicy z przeszłości! Nienormalne pragnienia się leczy. Jak widać autor jest uśpiony, nieświadomy. Ograniczony umysłowo. Ewidentnie zboczony. I na dodatek hołbi się tym, żenujące.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...