Forum Żywienie i fitness

Jaka dieta i ćwiczenia wyrzeźbią moje ciało?

~t...m

~t...m

Witam! Chciałbym otrzymać poradę dotycząca diety. Mam 17 lat, 180 cm i ważę 75 kg. Dwa miesiące temu przerwałem treningi piłki nożnej (odbywały się 3 razy w tygodniu) z powodu choroby. Oczywiście brak wysiłku fizycznego, przebywanie w domu i jedzenie czego popadnie źle wpłynąło na moja sylwetkę. Za ok. 2 tygodnie chciałbym wrócić do treningów, ale także trzymać dietę i uczęszczać 2-3 dni w tygodniu na siłownie, aby wyrzeźbić sylwetkę. Czy mógłbym prosić o poradę dotycząca diety?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Karol J2

~Karol J2

A myślałeś o wspomaganiu tego jakimś odpowiednim suplementem? Nie wiem coś w stylu Largomass....?

~Hieronim K

~Hieronim K

Nie wiem, a zastanawiałeś się nad zastosowaniem largomass przy intensywnych ćwiczeniach na siłowni?

~Zbyszek J

~Zbyszek J

Moim zdaniem Largomass jest rewelacyjnym środkiem wspomagającym budowę masy mięśniowej. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi sie uzyskać

~Grzegorz G2

~Grzegorz G2

Moim zdaniem bardzo wazna jest tez w tym przypadku odpowiednia suplementacja, ja osobiście stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z uzyskanych efektów

~Karol 23

~Karol 23

Ja akurat mjestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu Largomass. W końcu sukces jeżeli chodzi o odpowiednie ukształtowanie mięśni,

~Janusz KA

~Janusz KA

Ja akurat też zdeecydowąłem się na largomass i nie żałuję tej decyzji. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków

~Witold G

~Witold G

Ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu Largomass. W 3 miesiące uzyskałem w końcu odpowiednią sylwetkę

~Mariusz Q

~Mariusz Q

Ja też jestem zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Largoamass. W końcu widać chociaż efekt ćwiczeń na siłowni

~Mateusz G3

~Mateusz G3

Ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąc po zastosowaniu largomass. W końcu sukces i mam sześciopak

~Mikołaj H

~Mikołaj H

Ja akurat z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu largomass jestem bardzo zadowolony. W końcu mam szesciopak

~Wiktor 30

~Wiktor 30

Dieta? Ja szybciej bym napisał, że systematyczne ćwiczenia na siłowni i dodatek dobrej suplementacji, takiej jak choćby Largomass.

~Kacprowski

~Kacprowski

Ja akurat zdecydowałem się na zastosowanie Largomass. I okazało się to bardzo dobrym wyborem

fugazi

fugazi

Bardzo polecam ćwiczenia z własnym ciężarem ciała. Tak zwany street workout pozwala pięknie wyrzeźbic ciało i nie wyglądać sztucznie "napompowanie". Rozejrzyj się po okolicy, na pewno masz gdzieś blisko plac zabaw, a wyposażenie placów zabaw pozwala na różnego rodzaju ćwiczenia typu podciąganie etc. Polecam!

--

Ortodonta Wołomin

192486 fugazi Mężczyzna, 26 lat, Katowice
Matlan

Matlan

Cieszę się, że zwróciłeś uwagę na najważniejszą rzecz - dietę. Na suplementację przyjdzie jeszcze pora. Skup się na zdrowym jedzeniu, ogranicz spożywanie cukrów, pij dużo wody, białko - 2g na kg ciała, słodycze do kosza, napoje słodzone do kosza. Powodzenia!

--

Miłośnik aloesu do picia, zdrowego stylu życia, łapania szczęścia garściami. Współzałożyciel portalu Zawsze Zdrowie.

193495 matlan Mężczyzna, 25 lat, Chojnice
groszkowa

groszkowa

ale suplemetacja to jedynie "wspomagacz" diety. Tak naprawde podstawa to zbilansowana, zdrowa dieta i ruch. Ja pop ciąży zdecydowałam się na konsultacje u dietetyka. Mam ustawiony plan żywieniowy i tego sie trzymam. Fajnie jest tez zrobic sobie od czasu do czasu jakis detoks. Ja na poczatku robilam 5 dni detoksu na bazie dicopeg 10g To dobry start dla organizmu przed zmianami. Naprawde polecam!

193307 groszkowa Kobieta, 31 lat, Bydgoszcz
~Pomponik

~Pomponik

Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimunox i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Grycz

Grycz

Nie kupuj żadnych suplementów, zrób sobie dobrą diete i odpowiedni trening np. Split i będzie dobrze :)

194708 grycz Mężczyzna, 25 lat, Warszawa
~Safira

~Safira

Polecam zacząć trenować Crossfit. Martwe ciągi, podciągi, kettle, sztangi, to wszystko pomoże nam pięknie wyrzebić sylwetkę. Trenuję cross'a od ponad 1,5 roku, jem dużo jajek, mięska i w końcu pięknie widać mięśnie:) Zaczęłam pić herbatki różnego rodzaju zamiast kawy, świetna jest Active Burn, która ma w składzie nasiona guarany, piję ją rano i przed treningiem. Niech moc będzie z Wami! :)

~JanuszK

~JanuszK

Ja też zdecydowałem się na zastosowanie largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcu mam odpowiednio zbudowany sześciopak