Forum Żywienie i fitness

Jaka dieta i ćwiczenia wyrzeźbią moje ciało?

~t...m

~t...m

Witam! Chciałbym otrzymać poradę dotycząca diety. Mam 17 lat, 180 cm i ważę 75 kg. Dwa miesiące temu przerwałem treningi piłki nożnej (odbywały się 3 razy w tygodniu) z powodu choroby. Oczywiście brak wysiłku fizycznego, przebywanie w domu i jedzenie czego popadnie źle wpłynąło na moja sylwetkę. Za ok. 2 tygodnie chciałbym wrócić do treningów, ale także trzymać dietę i uczęszczać 2-3 dni w tygodniu na siłownie, aby wyrzeźbić sylwetkę. Czy mógłbym prosić o poradę dotycząca diety?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Karol J2

~Karol J2

A myślałeś o wspomaganiu tego jakimś odpowiednim suplementem? Nie wiem coś w stylu Largomass....?

~Hieronim K

~Hieronim K

Nie wiem, a zastanawiałeś się nad zastosowaniem largomass przy intensywnych ćwiczeniach na siłowni?

~Zbyszek J

~Zbyszek J

Moim zdaniem Largomass jest rewelacyjnym środkiem wspomagającym budowę masy mięśniowej. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi sie uzyskać

~Grzegorz G2

~Grzegorz G2

Moim zdaniem bardzo wazna jest tez w tym przypadku odpowiednia suplementacja, ja osobiście stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z uzyskanych efektów

~Karol 23

~Karol 23

Ja akurat mjestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu Largomass. W końcu sukces jeżeli chodzi o odpowiednie ukształtowanie mięśni,

~Janusz KA

~Janusz KA

Ja akurat też zdeecydowąłem się na largomass i nie żałuję tej decyzji. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków

~Witold G

~Witold G

Ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu Largomass. W 3 miesiące uzyskałem w końcu odpowiednią sylwetkę

~Mariusz Q

~Mariusz Q

Ja też jestem zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Largoamass. W końcu widać chociaż efekt ćwiczeń na siłowni

~Mateusz G3

~Mateusz G3

Ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąc po zastosowaniu largomass. W końcu sukces i mam sześciopak