Forum Żywienie i fitness

Tabletki odchudzające

~xXxWhite_AngelxXx

~xXxWhite_AngelxXx

Czy znacie jakieś skuteczne tabletki odchudzające? Jak tak to piszcie czy używacie i jakie maja działanie ;) możecie także podać koszt takich tabletek

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~eve32

~eve32

Ja mogę powiedzieć tak, używałam tabletek różnych, zjadałam je tak tak były zalecane i niestety moja waga ani drgnęła. Natomiast mój żołądek tak, nabawiłam się poważnych problemów z układem pokarmowym. naprawdę nie polecam. Teraz mam dietę zdrową, nie katuję się głodówkami, chodzę na spacery ( szybkie) i zainwestowałam z zabiegi odchudzające. W salonach jest dużo takich ofert, ja wykonałam 6 zab Ultracontur w centrum kosmetyki estetycznej w Krakowie i do po cenie promocyjnej. Zrzuciłam 14 kg. Nie znam lepszego sposobu :) Pozdrawiam
~Kadarka

~Kadarka

Hej ;) Ja właśnie dzisiaj zamówiłam sobie Hydroxycut Hardcore. Wybór podobnych produktów jest spory, ale ten doradziła mi pani z mmo.pl gdy zagadałam do niej na podane na stronce gg :P Teraz muszę poczekac ze dwa dni na dostawę, zacznę używać i dam znać czy działa ;)
~rewelka86

~rewelka86

W ciągu miesiąca zrzuciłam ok 10kg na Lindaxie :D oczywiście b.mało jadłam B) nie miałam innego wyjścia przytyłam w ciąży 30 kg ;) teraz jestem już -30kg i dodatkowo -9kg jeszcze ok 10 kg i będe niezła laska :smilewinkgrin:
~Lalunka

~Lalunka

10 kg w miesiąc? a ćwiczysz do tego? Jak jędrność skóry?
~Joga

~Joga

Generalnie działanie spalaczy opiera się też na ruchu i diecie. Barzdo duży wybór suplementów wspomagających odchudzanie mają na stronie hellhound.pl. Sama nie raz tam coś zamawiałam, ale głównie z witamin. Jeśli się na coś zdecydujesz, to pamiętaj, że same spalacze nie wystarczą. Trzeba zadbać o skórę, żeby nie zwiotczała. Grunt to aktywność.
~vegga

~vegga

Grunt to dobra dieta, a potem ewentualnie aktywność. Znane są przypadki, gdy ludzie prowadząc normalny, tryb życia, z minimum ruchu, chudli, ponieważ przechodzili na dietę zgodną z ich trawiennymi możliwościami. Po prostu jedli to, co dobrze im służyło, unikając pokarmów sprawiających trudności trawienne. Każdy ma swój "kod" i pokarmy dla siebie. I tutaj wkracza prawdziwa medycyna.

~younglady

~younglady

Zamiast bawić się w zażywanie tabletek odchudzających powinnaś pomyśleć o wprowadzeniu w swoje menu czegoś takiego jak zdrowe odżywianie. Przestań jeść słodycze, jedz regularnie - często ale w małych porcjach, jedz dużo witamin, owoców niskocukrowych (zero bananów), potraw niskotłuszczowych; pij dużo wody. A wtedy gwarantuję Ci, że żadne tabletki na odchudzanie nie będą Ci potrzebne. No i pamiętaj o ruszaniu się, jogging z rana dobrze by zrobił
~jenna

~jenna

wiecie co...ja coś nie moge uwierzyć w te tabletki (samo)odchudzające. Rozumiem, że dieta + tabletki odchudzające = większy efekt. I tu zgoda. Ja stosuje dietę i biorę do tego Zelixe (kupuje w Aptece za Grosze w Wa-wie za 54zł). Czyli mniej jem, a tabletki sprawiają że w ogóle mi sie mniej chce jeść. W 1 m-c schudłąm 5,5 kg i jest super:-)
To taki mój komentarz do tego wątku;-)

Pozdrowionka
~belizze

~belizze

Ja bym uważała z tym tabletkami odchudzającymi, nie do końca wiadomo jaki mają wpływ na nasze zdrowie. Jeśli się odchudzać to tylko naturalnie, czyli zwykła dieta oraz ćwiczenia., Może efekty nie będą tak spektakularne jak w przypadku kuracji farmakologicznej ale na pewno będzie to z korzyścią dla zdrowia. Jeśli już chce się łykać jakieś tabletki to może spróbować z suplementami diety, np. takie Bio Cla. Jest w miarę skuteczne, bezpieczne i tanie. W aptece Juventa w łódzkiej manufakturze kosztuje ok. 45 zł, więc całkiem nieźle.
~oolka

~oolka

Ja kiedyś jeszcze trochę wierzyłam, że te tabletki cokolwiek dają. Tak na prawdę to nic nie dają jeśli przy tym nie trzyma się odpowiedniej diety i ćwiczeń.
~rzepka

~rzepka

Jedyne tabletki na odchudzanie jakie kiedykolwiek brałam to chrom lata temu. Byłam świrniętą nastolatką i chciałam szybko schudnąć.
W sumie schudłam ale nie wiem czy była to zasługa chromu czy diety na której byłam.
Zamiast jednak faszerować się tabletkami lepiej ćwiczyć, tak jak ja teraz. Regularnie chodzę na zumbę do Fitness Parku (to lepsze niż siłownia :P). Regularnie też piję 1,5l wody dziennie no i nie objadam się słodyczami.
Dobrze odpuścić też sobie białe pieczywo i w ogóle wszystko, co pszenne.
Pszenica i mąka sa bowiem zabójcami zgrabnej sylwetki :)
~MoniMoni

~MoniMoni

a co sądzicie o Linei ??
słyszałam,że to tabletki 3 w 1 - ograniczają łaknienie, przyspieszaja metabolizm węglowodanów i pomagaja spalić tkankę tłuszczową..
to brzmi całkiem fajnie i chyba dobrze rozpoczac odchudzanie z czymś takim.

???
~Crystaline

~Crystaline

no dobrze, ale nalezy pamiętac ze trzeba zachowywac odpowiednią diete:)
~Oolgaa

~Oolgaa

MoniMoni napisał/a:
a co sądzicie o Linei ??

ja osobiście polecam. Schudłam 5kg i czuję się ze sobą znacznie lepiej. Nie jetem osobą otyłą ale można sobie pomóc jakimś suplementem i zwiększyć efekt ćwiczeń :)
~MoniMoni

~MoniMoni

kupiłam sobie wczoraj Linee i od dziś zaczynam pracę nad sobą. dieta + cwiczenia + tabletki - mam nadzieje,że to przyniesie oczekiwane efekty :)
~Oolgaa

~Oolgaa

MoniMoni jak Ci idzie odchudzanie? No i co myślisz o Linei? Mam nadzieję, że będziesz równie zadowolona jak ja. Wczoraj odnotowałam kolejny kilogram mniej :))
~MoniMoni

~MoniMoni

biorę już ponad dwa tyg i jestem bardzo zadowolona.
zjadam 5 małych posiłków dziennie. chodze na basen lub biegam no i jak wczoraj weszłam na wagę to mam 4 kg mniej !! szybciej niż się spodziewalam. no i czuję się tak lekko :)
ale to jeszcze nie tyle kilogramów ile chce zrzucic,więc nadal walczę :D
~KAKTUS

~KAKTUS

A może warto spróbować Lipinorm??? To suplement diety. Może chcecie się o nim dowiedzieć??
~lajka

~lajka

Tak jak piszą inni myślę, że same tabletki nic nie dadzą. Ja polecam czerwoną herbatę, która poprawi nieco przemianę materii a droga nie jest.
~KAKTUS

~KAKTUS

Czasem same jedzenie i herbatki nie wystarczą,żeby się odchudzić,czy poprawić masę ciała, oczywiście najważniejsze jest to,żeby zdrowo się odżywiać i dużo się ruszać ;-)