Forum Żywienie i fitness

Suplementy diety

~calinka

~calinka

Witam wszystkich. chce zapytac jakie jest wase zdanie na temat suplementów diety. wiem,ze bardzo duzo juz o tym powiedzano,ale jestem zdecydowana podjac ta metode odchudzania. na innych forach polecaja na poczatek wyzbycia sie uczucia głodu i produkty hohodia. Jakie jest wasze zdanie?? I jeszcze jedna wazna sprawa: byłabym wdzieczna za opinie albo doswiadczenia (jezeli takowe były) ze sklepem vitalab.pl bo czytalam o nim wiele pozytywnych opinii i jezeli bede kupowac to chce w sprawdzonej firmie. mam na oku jeszcze tzw: "kremy odchudzajace". Prosze powiedzcie mi,czy to naprawde dziala i jest skuteczne czy tylko tak pisze... Pozdrawiam.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Claudyn

~Claudyn

Ja stosowałam Clarinol CLA i byłam bardzo zadowolona z tego suplementu, dlatego zapisałam się do konkusu Postanawiam w Nowym Roku, w którym to mozna wygrać ten suplement, szukam takich okazji żeby nie wydawać kasy na to co moge dostać praktycznie za darmo, a nagrody w konkursie są gwarantowane dla każdego, więc czemu nie....
~matrioszka

~matrioszka

O! To ja też chętnie zasięgnę opinii: czy ktoś sprawdzał działanie takich herbat, jak np. Bio-Active - Herbata La Karnita, Verdina Fix, Receptury Natury - Figura itp.? Jak działają? Zmniejszają łaknienie? czy raczej hamują skutki dużej lub niewłaściwej diety? Macie jakieś doświadczenia?

~angela079

~angela079

ja obecnie pije codziennie Plusssz up hydrowitaminy zazwyczaj wybieram tego o smaku cytryny bo dosdtarcza magnez a jego mam napewno nie za wiele. zawsze biorę plusssza na trening lub jak uprawiam jogging. Fajnie że w końcu jest coś co gasi pragnienie, dostarcza witamin a do tego jest pomocne w trakcie ćwiczeń. wole wypić witaminowego plusssza niż np. jakąś colę :)
~aniuta

~aniuta

różnie to bywa. ja nie wierzę, żeby SAME suplementy diety wystarczyły do odchudzenia się. owszem, mogą pomóc w odchudzaniu, mogą być dodatkiem do ćwiczeń i diety ale na pewno same nic nie zdziałają jak będziemy jeść słodycze i siedzieć przed telewizorem... ale co do ogólnie suplementów, to nie ukrywam, że witaminy lykam regularnie i lacibios femina profilaktycznie w celach ochrony intymnej ;)
~angela079

~angela079

wolisz łykać czy pić witaminy? z tego co wiem to te witaminy w płynie są znacznie łatwiej przyswajalne. ogólnie uważam że Ci co prowadzą bardzo aktywny tryb życia powinni pamiętać o takich suplementach diety. nieststy nie zawsze człowiek ma czas na zdrowe jedzenia jeszcze przy większym ruchu to zapotrzebowanie jest znacznie większe, nie sądzicie?
~Dorota84

~Dorota84

ja wolę te w płynnej formie, podobno nie obciążają wątroby jak te w tabletkach, no i gdzieś znalazłam taką ciekawostkę, że nasz organizm potrafi przyswoić tylko 25% witamin z takiej tabletki, więc nie ma znaczenia ile tych witamin z tabletce jest...
~Dorota84

~Dorota84

pod jakim linkiem? chyba mam coś ze wzrokiem albo mi się myślenie wyłączyło ;)
~angela079

~angela079

"Krocząca butelka plusssz up" to konkurs o którym ostatnio czytałam na stronie aktivist.pl/

widziałam że do wygrania jest aparat fotograficzny i zapas plussszów up.. nie powiem że by się nie przydało :)

~aldente

~aldente

Ja też widziałąm bilbordy z krocząca butelka plusssz up podoba mi się, ale że jest konkurs to nie widziałam. Aparat mam, ale taki zapas plusza to mojemu mężowi by się przydał, bo często popija. Ja raczej rzadko wolę kawke.:yes:
A co do suplementów to uważam, że trzeba połaczyć wysiłki z dieta i ćwiczeniami, żeby dały jakieś efekty. Chociaz sa suplementy, które dziają bez związku z dieta czy ćwiczeniami. takie leki zwykle polecają lekarze.

~Dorota84

~Dorota84

brzmi całkiem nieźle

na konkurs się nie załapałam, bo nie jestem z Warszawy, ale jeśli trafi do 3miasta to jestem za :)
~Claudyn

~Claudyn

Ja dodatkowo zabezpieczyłam się i biorę udział w konkursie Schudnijmy Razem liczę w nim na wsparcie oraz na nagrode jaką jest sesją zdjęciowa.
~Suzi

~Suzi

Ja to się trochę boję takich odchudzających suplementów, kiedyś tylko brałam l-karnitynę. W ogóle jakoś nie przepadam za sztucznymi zestawami witamin, właściwie jedynym suplementem który łykam regularnie jest wyciąg z żurawiny (prouro), w związku z ciągłymi infekcjami dróg moczowych.
A moim najlepszym sposobem na dietę jest opowiadanie o niej: jak się pochwalę, że się odchudzam, to mnie to później bardzo motywuje...
Pozdrawiam
~angela079

~angela079

ale Plusssz up nie jest preparatem odchudzającym ale witaminowym :) a witaminy są napewno niezbędne szczególnie u osób które starają się zrzucić te parę kg.
~Dorota84

~Dorota84

dla tych z marną i mało urozmaiconą dietą też są ważne... ja wiem, ze mam dietę ubogą w witaminy i minerały, dlatego wspomagam się plussszem...
~ula11

~ula11

Suplementy diety sa skuteczne i warto je stosowac pod warunkiem,ze sa dobrej i sprawdzojnej firmy. Jest teraz wiele sklepów które oferuja suplementy,ale moja znajoma zamówiła na suplementydiety.istore.pl i jest bardzo zadowolona. Przekonała mnie do tej firmy i musze stwierdzic,ze sa naprawde skuteczne.
~aldente

~aldente

Od początku kwietnia biorę ponownie udział w ogólnopolskiej akcji Schudnijmy Razem, stworzyłam drużynę i zbieram punkty, można sie jeszcze przyłączyć. Po doświadczeniach w pierwszej akcji wiem, że najlepiej działa n mnie dieta tłuszczowa, suplementy też działają, ale najpierw powinna wejść dieta.:yes:
~frenchvanilla

~frenchvanilla

angela079 napisał/a:
wolisz łykać czy pić witaminy? z tego co wiem to te witaminy w płynie są znacznie łatwiej przyswajalne. ogólnie uważam że Ci co prowadzą bardzo aktywny tryb życia powinni pamiętać o takich suplementach diety. nieststy nie zawsze człowiek ma czas na zdrowe jedzenia jeszcze przy większym ruchu to zapotrzebowanie jest znacznie większe, nie sądzicie?

Najlepiej przyswajalne to są witaminy i minerały pobierane wraz z pokarmem. Dlatego najpierw lepiej jest zmienić co nieco w swojej diecie, a dopiero potem faszerować się chemią.
Przecież zjedzenie np. owocu dziennie jest przyjemniejsze niż łykanie tabletek.
~angela079

~angela079

masz racje, że najlepiej jest dostarczać witamin w pokarmie ale niestety ja jestem tego przykładem, że nie koniecznie moje jedzenie jest zdrowe. Generalnie jem bardzo nieregularnie i wiem, że moje witaminy dostarczane w pokarmie są... nie za duże dlatego profilaktycznie piję Plusssza up. z
~angela079

~angela079

ostatnio czytałam że ten Plusssz up ma najbardziej optymalną osmolarność czyli stężenia składników zawartych w płynie.przez co jest lepiej wchłaniany przez organizm czyli... dobry sposób na nawodnienie w upalne dni...

.. jeśli takie nastaną...
~gejsza19

~gejsza19

Ja jestem wierna suplementom diety ProLady, można je kupić w aptece. Maja naturalny skład, a w zależności od dolegliwości można wybrać dla siebie kapsułki o odpowiednim składzie i działaniu www.prolady.pl