Skocz do zawartości
Forum

Suplementy diety


Gość calinka

Rekomendowane odpowiedzi

sarenka_2907 napisał/a:
no to to już bardziej dla ludzi z wielką otyłością. W takim wypadku należy udać się do lekarza a nie na własną rękę.

wysoki cholesterol akurat nie zawsze wiąże się z faktem duużej otyłości, widzę to po sobie...
Odnośnik do komentarza
Gość beataOgielska
Dagmarka napisał/a:
Panie Beato jakie składniki zawarte są w suplemencie Betalip? Szukam produktu dla mojej mamy na obniżenie cholesterolu i zainteresował mnie ten.


Betalip to suplement diety zwierający Betaglukan, na którym opiera się mechanizm działania produktu.1 gram Betaglukanu obniża indeks glikemiczny o 4 jednostki co jest bardzo ważne dla wszystkich potrzebujących wsparcia przy utracie wagi; walczących o właściwy poziom cholesterolu,

Pozdrawiam, Beata Ogielska
_____________________________
eRzecznik suplementu diety Betali?
ww.betalip.pl
Odnośnik do komentarza
Mama zaczęła właśnie stosować suplement Betalip. Na początku lekarz polecił jakieś proszki ale mama wolała jednak suplement w postaci kleiku zamiast osłabiać wątrobę. Zobaczymy jakie efekty będą. Ja sama zastanawiam się nad stosowaniem go, ponieważ chce zrzucić kila kilogramów.
Odnośnik do komentarza
Jak na odchudzanie to Formoline. Trochę tych środków przetestowałam i te okazały sie najskuteczniejsze. A to z powodu tego, ze nie trzeba ich brać non stop, tylko przed głównymi posiłkami, które zawierają tłuszcz. Wtedy ten tłuszcz jest absorbowany przez tabletkę i nie odkłada sie w organizmie. Tak to w skrócie działa. Dla mnie to świetne rozwiązanie, pozbawione skutków ubocznych, wad i efektu jojo ;]
Odnośnik do komentarza

Ja nie stosuję żadnych suplementów diety i mimo to chudnę. Jakoś szkoda mi kasy na nie. Za te pieniądze wolę kupić sobie jakiś strój do ćwiczeń albo coś zdrowego do jedzenia. Ludzie wierzą że jakieś cud tabletki pomogą im schudnąć a to nie prawda.

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota457

Ja ostatnio kupiłam sobie naturalną Acerole Sanbios suplement diety, jest to naturalna witamina c pochodząca z aceroli oraz krem ze śluzem ślimaka. Dobry jest on na blizny potrądzikowe oraz np rozstępy bo przyśpiesza ich gojenie :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale czy zdajecie sobie sprawę z tego,że te wszystkie tabletki tak naprawdę nie zostały nigdy przebadane pod kątem tego czy są bezpieczne dla naszego zdrowia czy nie? Sama na Waszym miejscu bym się wstrzymała zanim zdecyduję się coś brać...
Nigdy nie wiadomo przecież jak Wasz organizm na to zareaguje... Lepiej jest trzymać się sprawdzonych, naturalnych sposobów.

Poczytajcie sobie o jagodach acai. Bardzo dobre jagódki, które zawierają dużo składników rozbijających tłuszcz w organizmie.

Odnośnik do komentarza
Gość ananaska
Ja staram się nie korzystać z suplementów. Czasem tylko posiłkuję się witaminkami, ale wiem, że przy zdrowym odżywianiu wcale nie są potrzebne suplementy. No ale to często bardzo trudne ;P. Natura stworzyła nas w dziwny sposób :P.
Odnośnik do komentarza

suplementy diety to bardzo fajna sprawa. nie mam tu na mysli srodkow typowo wplywajacych na odchudzanie - zrzucanie wagi, ale takie ogolnie wspierajace zdrowie i samopoczucie w okresach wzmozonego wysilku, zmeczenia etc jakim sa np dieta i aktywnosc fizyczna. zdecydowanie warto tez kierowac sie skladem - 100% naturalny to jedyny sluszny wybor. ja przymierzam sie do kupna specyfiku wspierajacego stawy o kosci przy przemeczeniu i oslabieniu.

Odnośnik do komentarza
Gość jadzia44
Ja mam totalną alergię na chemię w suplementach oraz produktach .Zawsze trzy razy sprawdzę co zamierzam wziąć. Od stycznia piję Aloe Live Bio - jest to w 100% sok z aloesu, bez żadnych dodatków. Całkowite przeciwieństwo do tych sklepowych, w których aloesu jest jedynie procent.
Potwierdzam wszystko to co się na temat jego pisze.Aloes ma świetny wpływ na organizm.Polepsza trawienie i zauważyłam,że odchudzanie również stało się skuteczniejsze. Koszt niewielki ( za ponad pół litra płacę 20 zł). Można dostać w wielu aptekach.
Odnośnik do komentarza
no z tymi supelementami to trzeba uważać. Warto brać to, co naprawdę musimy uzupełnic a nie wszystko jak leci. Ja mam problem z niskim żelazem (generalnie z anemią). Żadne "domowe" dsposoby nie pomagają więc zdecydowałam się na tabletki z żelazem - Chela ferr. Czuję sie zdecydowanie lepiej i wyniki coraz lepsze :D
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobię i ja wyrazić swoją opinię, otóż jak dla mnie suplementy diety jak najbardziej mają sens ale tylko wtedy kiedy będą one wspomagaczami procesu odchudzania. Główną siłą napędową tego procesu powinno być ustalenie odpowiedniej diety i uprawianie dużo sportu. Jeśli chodzi o same suplementy nie kupujcie pierwszego lepszego, ja sama nie polecę żadnego konkretnego bo dla każdej osoby będzie lepsze coś innego. Poczytajcie tylko z czego dany suplement się składa i ustalcie czy jest dla was odpowiedni. Jeśli nie potraficie tego zrobić sami udajcie się do lekarza/dietetyka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...