Skocz do zawartości
Forum

Suplementy diety


Gość calinka

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie sięgałam po żadne tabletki bo bałam sie o swoja wątroge. Jedyne suplementy jakie biorę to suplementy z diety Cambridge. Mozna wybrac taka ich formę jaka nam odpowiada, bo maja zarówno batoniki, napoje jak i chociazby sypku błonnik. Zamawia się z ich strony u konsultanta i można odebrac w centrum odchudzania lub dostać przesyłkę pocztą. Mnie bardzo to podpasowało.

Odnośnik do komentarza

Ja też stosowałam jeżeli chodzi o odchudzanie foreverslim. Jak dla mnie to nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o skuteczne pozbycie się wagi bez ryzykowania zdrowia, bo foreverslim nie zawiera dnp i jest oparty na naturalnych składnikach...

Odnośnik do komentarza

~jolkazyc
nie widzę nic co by w składzie miało jagody acai. znacie jakieś preparatyz tymi jagodami? bo jestem ciekawa ich działania i efektów.

Ja stosuję jako wspomaganie w diecie IQAcai właśnie na bazie jagód acai. Tylko mi je jakiś czas temu siorka z juesej(USA) także nei wiem jak to w polsce bo od niedawna łykam więc jeszcze mam.

Odnośnik do komentarza

Acai ma oczyszczające działanie i silne antyoksydacyjne. Raczej jako wspomaganie procesu odchudzania a nie super aktywny specyfik. Ja próbowałam ThermLine i działa ale trenowałam 4 razy w tygodniu. Bez treningów efektów nie było :(
A gdzie kupujecie suplementy na odchudzanie? Ja staram się w aptekach bo uważam że jest bezpieczniej i podświadomie wydaje mi się, że takie preparaty są skuteczniejsze.

Odnośnik do komentarza

fidka a jakich suplementów używasz? wydaje się mi, że w suplementach tak samo jak w diecie najważniejszy jest dobór odpowiednich składników, które razem dają efekt, bez sensu jest używanie czegokolwiek jako substytutu własnego lenistwa, prawda?

Odnośnik do komentarza

to prawda, suplementy wspomagające są bardzo drogie, gównie dlatego, że kuracja takim specyfikiem trwa dość długo, ale z tego co widzę, sporo się pojawia tańszych, przeważnie dlatego, że pojawiają się tańsze polskie, ja ostatnio trafiłam na BigUp, bo szukałam jakiejś alternatywy dla amerykańskiego suplementu, którego używałam na ujędrnienie pośladków i okolic, i okazało się, że można taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Gertrudda

Mi udało się schudnąć 13 kg .Brałam Foreverslim niecałe cztery miesiące.Oprócz tabletek byłam również na diecie i niestety choć nie lubię się nadmiernie wysilać dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik.Fakt jest taki że jestem bardziej zadowolona z siebie i mam lepsze samopoczucie.

Odnośnik do komentarza

Podniesione i ujędrnione pośladki, czemu nie ?. Ostrożnie podchodzę do tego typu suplementów. Ale już wcześniej stosowałam tego typu suplement tylko amerykański.Bigup jest odpowiednikiem tamtego, Polski i dużo tańszy.Połączony z ćwiczeniami faktycznie działa,tyłek jest krąglejszy i odstający a w talii oponka zmniejsza się. Bez ćwiczeń efekt był w postaci ubytku cm w obwodach ale ciało było oklapnięte i nie tak jędrne. Fajnie że już jest na rynku odpowiednik polski tego suplementu

Odnośnik do komentarza

A ja takie których mamy prawie wszyscy niedobór, czyli zaczynam od wit. D , mega dawki wit. C ale naturalnej (acerola, natka pietruszki) i w potrzebie kwas L-scorbinowy (przeziębienie), lugola ( bo mega niedobory mamy, to też na podkręcenie metabolizmu), woda 3 litry (alkalizuję lub strukturalną zimą), Gaba ( podkręca metabolizm), Bigup ( na ujędrnienie i pomaga w likwidacji oponek :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...