Skocz do zawartości
Forum

Suplementy diety


Gość calinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. chce zapytac jakie jest wase zdanie na temat suplementów diety. wiem,ze bardzo duzo juz o tym powiedzano,ale jestem zdecydowana podjac ta metode odchudzania. na innych forach polecaja na poczatek wyzbycia sie uczucia głodu i produkty hohodia. Jakie jest wasze zdanie?? I jeszcze jedna wazna sprawa: byłabym wdzieczna za opinie albo doswiadczenia (jezeli takowe były) ze sklepem vitalab.pl bo czytalam o nim wiele pozytywnych opinii i jezeli bede kupowac to chce w sprawdzonej firmie. mam na oku jeszcze tzw: "kremy odchudzajace". Prosze powiedzcie mi,czy to naprawde dziala i jest skuteczne czy tylko tak pisze... Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Ja stosowałam Clarinol CLA i byłam bardzo zadowolona z tego suplementu, dlatego zapisałam się do konkusu Postanawiam w Nowym Roku, w którym to mozna wygrać ten suplement, szukam takich okazji żeby nie wydawać kasy na to co moge dostać praktycznie za darmo, a nagrody w konkursie są gwarantowane dla każdego, więc czemu nie....
Odnośnik do komentarza
Gość matrioszka

O! To ja też chętnie zasięgnę opinii: czy ktoś sprawdzał działanie takich herbat, jak np. Bio-Active - Herbata La Karnita, Verdina Fix, Receptury Natury - Figura itp.? Jak działają? Zmniejszają łaknienie? czy raczej hamują skutki dużej lub niewłaściwej diety? Macie jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Gość angela079
ja obecnie pije codziennie Plusssz up hydrowitaminy zazwyczaj wybieram tego o smaku cytryny bo dosdtarcza magnez a jego mam napewno nie za wiele. zawsze biorę plusssza na trening lub jak uprawiam jogging. Fajnie że w końcu jest coś co gasi pragnienie, dostarcza witamin a do tego jest pomocne w trakcie ćwiczeń. wole wypić witaminowego plusssza niż np. jakąś colę :)
Odnośnik do komentarza
różnie to bywa. ja nie wierzę, żeby SAME suplementy diety wystarczyły do odchudzenia się. owszem, mogą pomóc w odchudzaniu, mogą być dodatkiem do ćwiczeń i diety ale na pewno same nic nie zdziałają jak będziemy jeść słodycze i siedzieć przed telewizorem... ale co do ogólnie suplementów, to nie ukrywam, że witaminy lykam regularnie i lacibios femina profilaktycznie w celach ochrony intymnej ;)
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
wolisz łykać czy pić witaminy? z tego co wiem to te witaminy w płynie są znacznie łatwiej przyswajalne. ogólnie uważam że Ci co prowadzą bardzo aktywny tryb życia powinni pamiętać o takich suplementach diety. nieststy nie zawsze człowiek ma czas na zdrowe jedzenia jeszcze przy większym ruchu to zapotrzebowanie jest znacznie większe, nie sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
ja wolę te w płynnej formie, podobno nie obciążają wątroby jak te w tabletkach, no i gdzieś znalazłam taką ciekawostkę, że nasz organizm potrafi przyswoić tylko 25% witamin z takiej tabletki, więc nie ma znaczenia ile tych witamin z tabletce jest...
Odnośnik do komentarza

Ja też widziałąm bilbordy z krocząca butelka plusssz up podoba mi się, ale że jest konkurs to nie widziałam. Aparat mam, ale taki zapas plusza to mojemu mężowi by się przydał, bo często popija. Ja raczej rzadko wolę kawke.:yes:
A co do suplementów to uważam, że trzeba połaczyć wysiłki z dieta i ćwiczeniami, żeby dały jakieś efekty. Chociaz sa suplementy, które dziają bez związku z dieta czy ćwiczeniami. takie leki zwykle polecają lekarze.

Odnośnik do komentarza
Ja to się trochę boję takich odchudzających suplementów, kiedyś tylko brałam l-karnitynę. W ogóle jakoś nie przepadam za sztucznymi zestawami witamin, właściwie jedynym suplementem który łykam regularnie jest wyciąg z żurawiny (prouro), w związku z ciągłymi infekcjami dróg moczowych.
A moim najlepszym sposobem na dietę jest opowiadanie o niej: jak się pochwalę, że się odchudzam, to mnie to później bardzo motywuje...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Suplementy diety sa skuteczne i warto je stosowac pod warunkiem,ze sa dobrej i sprawdzojnej firmy. Jest teraz wiele sklepów które oferuja suplementy,ale moja znajoma zamówiła na suplementydiety.istore.pl i jest bardzo zadowolona. Przekonała mnie do tej firmy i musze stwierdzic,ze sa naprawde skuteczne.
Odnośnik do komentarza
Gość aldente
Od początku kwietnia biorę ponownie udział w ogólnopolskiej akcji Schudnijmy Razem, stworzyłam drużynę i zbieram punkty, można sie jeszcze przyłączyć. Po doświadczeniach w pierwszej akcji wiem, że najlepiej działa n mnie dieta tłuszczowa, suplementy też działają, ale najpierw powinna wejść dieta.:yes:
Odnośnik do komentarza
Gość frenchvanilla
angela079 napisał/a:
wolisz łykać czy pić witaminy? z tego co wiem to te witaminy w płynie są znacznie łatwiej przyswajalne. ogólnie uważam że Ci co prowadzą bardzo aktywny tryb życia powinni pamiętać o takich suplementach diety. nieststy nie zawsze człowiek ma czas na zdrowe jedzenia jeszcze przy większym ruchu to zapotrzebowanie jest znacznie większe, nie sądzicie?


Najlepiej przyswajalne to są witaminy i minerały pobierane wraz z pokarmem. Dlatego najpierw lepiej jest zmienić co nieco w swojej diecie, a dopiero potem faszerować się chemią.
Przecież zjedzenie np. owocu dziennie jest przyjemniejsze niż łykanie tabletek.
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
masz racje, że najlepiej jest dostarczać witamin w pokarmie ale niestety ja jestem tego przykładem, że nie koniecznie moje jedzenie jest zdrowe. Generalnie jem bardzo nieregularnie i wiem, że moje witaminy dostarczane w pokarmie są... nie za duże dlatego profilaktycznie piję Plusssza up. z
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
ostatnio czytałam że ten Plusssz up ma najbardziej optymalną osmolarność czyli stężenia składników zawartych w płynie.przez co jest lepiej wchłaniany przez organizm czyli... dobry sposób na nawodnienie w upalne dni...

.. jeśli takie nastaną...
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka7777
Gejsza a jak one na Ciebie wpływają i jakie stosowałaś z serii ProLady? Weszłam na stronkę, którą poleciłaś i muszę przyznać, że oferta jest ciekawa. Tylko interesuje mnie czy są one skuteczne? Jeśli byś mogła napisz coś więcej.
Odnośnik do komentarza
Gość blondyneczka_83
Pokusze się o udzielenie odpowiedzi :)
Osobiście stosowałam już aż 3 supelementy diety z serii ProLady:
-kapsułki wzmacniające włosy
-kapsułki zwalczające napięcie przedmiesiączkowe
-kapsułki uspokajające :D
Co do ceny pigułek, to nie są one drogie - ogólnie mówiąc, to za 30 kapsułek jednych z wielu suplementów zapłacisz od 10 do 15zł w zalezności od apteki. Jeżeli chodzi o ich skuteczność, to z czystym sumieniem mogę polecić te wzmacniające włosy, gdyż stosuje je już ponad miesiąc i zauważyłam, że troszkę mniej wypada mi kosmyków.
Kapsułki uspokajające stosuje doraźnie - w sumie zażywałam je raz, gdy byłam maksymalnie wyprowadzona z równowagi i może nie uspokoiły mnie całkowicie, ale sprawiły, że już wszystko w środku nie trzęsło mi się z nerów i nie ogłupiły mnie, a to jak dla mnie duży plus.
Ja jestem zainteresowana wypróbowaniem jeszcze z serii ProLady kuracji oczyszczającej i chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś już ją może stosował? Czy jest skuteczna?
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka7777
Najbardziej interesowałby mnie ten z serii ProLady na wzmocnienie włosów. A czy ktoś jeszcze z Was je stosował? Czy też inne suplementy diety właśnie na wzmocnienie włosów? Kiedyś brałam Belissę, niestety niewiele on mi pomógł.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...