Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę ćwiczyć przed śniadaniem?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Od miesiąca ćwiczę po pół godz. dziennie po śniadaniu i już widzę efekty. Za niedługo wyjeżdżam na 2 tyg. na obóz i na pewno nie będzie czasu ćwiczyć po posiłku, a nie chcę zmarnować tego, co już sobie wyćwiczyłam ;) Pytanie czy mogę ćwiczyć pół godziny przed śniadaniem, a po ćwiczeniach już normalnie zjeść (np. owsiankę) , a gdy wrócę do domu to znów normalnie po śniadaniu?

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

ale przecież to nie ma co się porównywać :) bo możecie robić ćwiczenia z zupełnie inną częstotliwością, intensywnością. Wasze organizmy też nie są takie same, więc naprawdę nie ma co się na siebie patrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka94

A zyskałaś płaski brzuch dzięki ćwiczeniom typowym na tą część ciała? Bo ja ćwiczę tak, że rusza się całe ciało, są to ćwiczenia na stojąco, cardio. Póki co zeszło ze mnie 0,5kg, ale to pewnie woda. Zależy mi w sumie tylko na tym by stracić oponkę, bo z innych części ciała nie mam czego zrzucać...

Odnośnik do komentarza

ez względu na to, jak ciężko trenujesz mięśnie brzucha i jak silne i twarde się stają, nadmiar tłuszczu sprawia, że nie będą one widoczne. Musisz zredukować tkankę tłuszczową. Pomoże ci w tym odpowiednia dieta oraz trening kardio (rower, rolki, basen, nordic walking, bieżnia czy marsz).

Jeśli chodzi o dietę, to nie powiem nic nowego - zacznij wybierać produkty posiadające niezbędne białka, węglowodany, tłuszcze i witaminy. Produkty naturalne, nie przetworzone, gotuj w domu - zacznij od zdrowego śniadania, zobacz też jak jeść jeśli nie masz czasu. Odżywiaj się odpowiednio przed treningiem i po treningu.

Unikaj produktów, które zawierają puste kalorie i nic nie wnoszą do twojego organizmu - jak fast foody (wiesz co siedzi w hot-dogu?), dania instant, obiady z mrożonek, sosy typu fix.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...