Skocz do zawartości
Forum

Czy to normalny związek?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Piszę ten post ponieważ potrzebuję pomocy. Mam 22 lata i jestem z moim facetem od 3 lat, do tej pory wszystko było dobrze, często się widywaliśmy , często rozmawialiśmy ze sobą , zawsze wiedziałam co u niego i co robi ale od naszego ostatniego kryzysu wszystko się zmieniło... Powiedział mi , że on już nie chce żeby było tak jak wcześniej, że go to męczyło te nasze spotkania częste codzienne rozmowy przez telefon i chce to zmienić , zgodziłam się ale tak na prawdę nie wiedziałam na co się godzę. Od 2 tygodni nie mamy prawie wcale kontaktu , 2 smsy dziennie na dzień dobry i na dobranoc , 2 minuty rozmowy przez telefon co drugi dzień, widujemy się kiedy musimy bo studiujemy na tej samej uczelni. Ja nie czuję , że jestem w jakimkolwiek związku. Potrzebuję poczucia bliskości, chcę czuć się dla niego ważna a kiedy mu powiedziałam , że dla mnie to nie tak wygląda to usłyszałam tylko , że on chce się skupić teraz na innych rzeczach , na swoich znajomych na rodzinie a ja czuję się tylko jako dodatek do jego życia. Nie radzę sobie już z tym kocham go ale w tym związku czuję się jeszcze bardziej samotna niż gdybym była sama. Co mam robić ? Macie podobne sytuację ?

Odnośnik do komentarza

Nie to nie jest normalny zwiazek. Zgodzilas sie przejsc z dziewczyny na kolezanke. On ewidetnie nie chce byc w zwiazku. Nie ma czasu = zadnej dziewczyny . Nawet sie nie łudz,tylko daj sobie spokoj. Poza tym wtedy jak do siebie tak czesto dzwoniliscie to mozna bylo mowic o jakims zwiazku ale nie teraz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...