Skocz do zawartości
Forum

ZDROWIE Z MEDIÓW.


Rekomendowane odpowiedzi

JAK MY MAMY BY WSZYSCY ZDROWI, jak nas media ciągle kłamią. Dziennikarze i dziennikarki prowadzący: FAKTY, WIADOMOŚCI, WYDARZENIA, INFORMACJE DNIA, są zszybszani prądem z nadajnika technicznego na odległość. Przez cały czas trwania programu, są doprowadzani do orgazmu, za orgazmem - i to na maksa. Ja chcę posłuchać prawdziwych informacji, wiadomości, faktów, informacji dnia, a nie tego, na co mi radio 7 i telewizja wektra zamieni,bo w MŁAWIE, tym których się nie lubi, jest tak robione. Nie władóją mnie MŁAWIACY, ANI tym bardziej ŻONA TOMASZA M+AJKA - BOŻENA BUKOWIEC-MAJKA do tego czegoś PIĄTKA, bo to coś, co tylko z nazwy nazyw+a się szkołą, w praktyce nią nie jest. UCZYŁEM SIĘ W ZAKŁADZIE DLA NIEWIDOMYCH W LASKACH WARSZAWSKICH i W KRAKOWIE W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNOWYCHOWAWCZYM DLA DZIECI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH NA TYNIECKIEJ. W tym czymś co nazywa się szkołą - piątka w mławie DZIECI biegały cały czas po dziedzińcu szkolnym, a nauczyciele tego czegoś sobie bimbali, bo mieszkałem na przeciwko tego czegoś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...