Skocz do zawartości
Forum

Czy warto stosować botoks?


Gość aquara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika RT

Ostatnio robiłam botox na włosach i bardzo mi to odbudowało struktóre włosa jak róznież mniej mi sie puszą. Bardzo fajny zabieg i fajnie odbudowuje struktóre włosa. Zabieg robi-lam u bardzo fajnej fryzjerki Pani Ani z hairdresser przyjmuje w Bona Dea w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że warto stosowac botoks, tylko trzeba wiedzieć w jakim gabinecie i po co ;) Ponadto trzeba zwracac na higiene danego gabinetu, bo skutki ich braku potrafią byc serio straszne ;) Są np takie zestawy jak Custom Packi od Restylane, sa to specjalne zestawy dla lekarzy ;)

Odnośnik do komentarza

ja uważam, że warto spróbować botoksu :) idź na wizytę do Demeter np do doktor Maj (w Warszawie). Tam się troskliwie tobą zaopiekują. Powiedzą co i jak, pogadasz z nimi o efekcie na jakim ci zależy... Będzie dobrze, gwarantuję. Sama do nich chodzę i uważam, że robią ekstra robotę :)

Odnośnik do komentarza

Botoks dobrze zrobiony nie zrobi krzywdy i będzie dobrze wyglądać. To kobieta ma czuć się dobrze ze swoim ciele, a nie przejmować się co myślą o tym inni ludzie. Sama skorzystałam z jednego zabiegu z tym i nie czuje się brzydko. Pomogło to i nie widać, że coś przechodziłam. Klinika Esderm we Wrocławiu zrobiła to dobrze. Ważne, aby iść do specjalisty, a nie do byle kogo. Dodatkowo trzeba upewnić się, czy po zabiegu jest darmowa wizyta kontrolna. Warto sprawdzić, czy wszystko jest ok. Lekarz najlepiej to oceni. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.09.2019 o 21:16, Gość ninka80 napisał:

Jeśli chodzi o botox Warszawa, to polecam dra Migałę i Klinikę Sfera. To świetny specjalista z zakresu medycyny estetycznej.

Również polecam dra Migałę, jestem jego pacjentką od kilku lat i z perspektywy czasu wiem, że to był najlepszy wybór. Pan doktor ma pomysł i potrafi też wybiec do przodu, dzięki czemu po kilku latach zabiegów wyglądam wciąż dobrze, a widzę że nie jest to standard, niektóre koleżanki przestają przypominać siebie. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego lekarza :) 

Odnośnik do komentarza
Gość kalista67

Bardzo dobra też jest  dr Dorota Żukowska, mnie ona wypełniała zmarszczki. To lekarz powinien zadecydowac co na które zmarszczki dobrać czy botoks czy kwas hialuronowy. Jeżdze do kliniki Dermed w Łodzi

Odnośnik do komentarza

Wszyscy piszą tutaj jaki botoks jest cudowny. Ja 2,5 miesiąca temu też uległam temu pierwszy raz a jestem już osobą w średnim wieku . Zrobiłam to u doświadczonego lekarza. Botoks był podany pod oczy na kurze łapki. I zaczął się mój horror. Oczy do dnia dzisiejszego są spuchnięte i bolą, zmarszczek pod oczami porobiło się tyle że wyglądam o 10 lat starzeń. Na twarzy robią mi się tak jakby pęknięcia" rozstępy". Lekarz mi to podgrzewa raz w tygodniu żeby szybciej puścił botoks.Ale efektów na razie nie widać .Może ktoś z was miał coś podobnego. Za każdą informację będę bardzo wdzięczna. Jestem u kresu wytrzymałości. Dlatego przestrzegam zanim zrobicie botoks zastanówcie się 10 razy. Ja dałabym wszystko żeby cofnąć czas.

Odnośnik do komentarza

Polecam bo obecnie to jedna z niewielu rzeczy, która rzeczywiście potrafi zredukować zmarszczki: - dzięki botoksowi możemy zniwelować chociażby zmarszczki na czole, kurze łapki, lwią zmarszczkę, a także użyć go do usunięcia tzw. zmarszczek palacza.

Sama się przed zabiegiem mega stresowałam czy będzie to bolesne i nieprzyjemne ale do zabiegu jest wykorzystywana niewielka igielka tak wiec praktycznie niczego nie czujesz podczas robienia.

Byłam już na 2 zabiegach. https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/azzalure-botox-toksyna-botulinowa-typu-a-2/ Wykonywałam tutaj w Krakowie. 

Odnośnik do komentarza
Gość sandrita

Koniecznie zainteresujcie się tym, jak działa i jakie efekty przynosi lifting bezoperacyjny HIFU. Świetnie ujędrnia skórę i jest praktycznie bezbolesny. Polecam tego typu zabiegi w Vici Clinic w Krakowie u pana Bartosza. Jestem pewna, że będziecie zadowolone.

Odnośnik do komentarza

Ja  poszłam  do WellDerm na Pięknej w Warszawie na botoks ze względu na moja okropna potliwość. Ciężko ukryć mega spocone ręce, a pracuję w branży takiej, że niestety mam kontakt z klientami i nie wypada nie podać im ręki. Botoks bardzo mi pomógł sam zabieg był przeprowadzony sterylnie, bardzo profesjonalnie, zresztą najpierw przeprowadzono mnie przez całą procedurę, itp., a efekt dalej mi się utrzymuje (już minęło 10 miesięcy), polecam, wg mnie warto. 

Odnośnik do komentarza

Z uwagi na dość widoczne zmarszczki mimiczne postanowiłam poddać się botoksowi. Wybrałam poleconą przez koleżankę klinikę, która wykonywała tam już kilka zabiegów. Klinika nazywała się Estetica Nova a moja doktor Ewa Rybicka. Obawiałam się, że efekt będzie przerysowany, ale mój mąż powiedział, że wyglądam pięknie i tak jak 10lat temu- chyba nie mogłam dostać lepszego potwierdzenia, że było warto ?

Odnośnik do komentarza

Polecam każdemu! Nie trzeba iść pod nóż, można delikatnie wszystko poprawić dzięki takiemu zabiegowi. Zresztą najlepiej iść do salonu (sama korzystam z salonu SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej i każdemu polecam) i panie na pewno coś doradzą odpowiedniego do wieku, stanu skóry, portfela i efektu, jaki chcemy uzyskać. Nie ma się czego bać!

Odnośnik do komentarza

To zależy co kto lubi i jaki efekt ma być. Ja wlasnie zdecydowałam się na wypełniacz Restylane Skinbooster bo szczerze mówiącdaje delikatny efekt i bardzo ładnie nawilża skórę. a do tego długo się utrzymuje efekt wiec to  jest spory plus!

Odnośnik do komentarza
Gość Dominikaa3

Moim zdaniem wiele zależy od tego, kto ten botox wstrzykuje. Doświadczony lekarz zadba o dobre efekty, które będą estetyczne i trwałe, myśli też o tym, żeby skóra wygląda dobrze po serii takich zabiegów. Ja od dłuższego czasu stosuję botox, zabiegi robi mi dr Migała z kliniki Sfera, skóra wygląda bardzo dobrze i zdrowo, nie mam żadnych problemów. Dlatego uważam, że doświadczenie lekarza i jego kwalifikacje są kluczowe

Odnośnik do komentarza
Gość Polita eM

Warto, bo twarz po nim wygląda dużo lepiej – oczywiście jak się nie przesadzi, bo wtedy efekt jest odwrotny. ;) Wszystkim zainteresowanym polecam klinikę pani doktor Elżbiety Radzikowskiej – Radzikowska Clinic. Świetne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...