Skocz do zawartości
Forum

Co na zmarszczki mimiczne?


Gość glenna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Savlinne

Sprawdzony sposób na zmarszczki mimiczne hmm.... Sama próbowałam wielu, na początku głównie kosmetyków jednak powiem Ci, ze te wszystkie kosmetyki to słabo działają.... Nie mają zreszta wpływu na twarz z uwagi na to, że nie wnikają tam gdzie tworzą się zmarszczki.

W końcu postanowiłam wybrać się na botoks:
https://www.haloursynow.pl/artykuly/botoks-na-zmarszczki-mimiczne-co-warto-o-nim-wiedziec,12360.htm

Czy żałuję? Wręcz przeciwnie bo zabieg jest prosty, nie jest bolesny a twarz wyglada o wiele lepiej oraz mam na niej o wiele mniej zmarszczek.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze zmarszczki jakie się pojawiają to:
Kurze łapki: pojawiają się w kącikach oczu – u osób, które dużo się śmieją.
Lwia zmarszczka: pojawia się między brwiami i ma kształt litery V. Pojawia się u osób, które często marszczą brwi. Sprawia, że osoba wygląda na zatroskaną, zmęczoną lub surową.
Zmarszczki na czole: przebiegają poziomo przez większą część czoła. Wynikają z zatroskanego i zdziwionego wyrazu twarzy.

Ze swojej strony polecam kontakt z nimi:
https://salvemedica.pl/lekarze-specjalisci-specjalisci/chirurg-plastyczny

Jest to gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, powinni doradzić najlepsze mozliwe rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Na odmłodzenie i zniwelowanie zmarszczewk na twarzy polecono mi w klinice… zabieg osoczem bogatopłytkowym. Zdecydowałam się na niego i bardzo ładnie mi odmłodziło skórę, odzywiło ją oraz zlikwidowało zmarszczki. Klinika bardzo fajna i polecam Magnopere ul. Grzegórzecka 67d/ 102 Kraków

 

Odnośnik do komentarza

Od kilku miesięcy stosuje masaż twarzy (reszty ciała też) na sucho, do tego suplementuję kolagen z serii Beauty od Collibre i musze powiedzieć, że efekty są super. Skóra jest dużo bardziej jędrna, bardziej nawilżona a zmarszczki się spłyciły. Szczotkuje się od ponad pół roku, a po jakichś trzech miesiącach dołączyłam do tego suplementację i poszło niesamowicie. Ostatnio nawet siostra pytała, czy robiłam jakiś zabieg na twarz, bo różnica jest  ogromna. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...