Forum Uroda

W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?

~Badra

~Badra

Jakie waszym zadaniem drogerie są najfajniejsze. Ja ostatnio odkryłam Sekret Urody, naprawdę fajna drogeria, bardzo fajnie się w niej robi zakupy. Znacie w ogóle taką drogerię?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~carrot

~carrot

Ja o takiej nie słyszałam. I pewnie nie będę oryginalna jak napiszę że większość kosmetyków kupuję w rosmanie ze względu na ceny. Czasem, jeśli nie ma jakiegoś kosmetyku to w pobliskim kiosku, bo jest tam wiele tanich (!) kosmetyków :)
~Kamelia27

~Kamelia27

Ja również kupuje zazwyczaj w rossmanie. Czasem jakieś szampony lub odżywki zamawiam a aptekach internetowych (super ceny). Jeśli chodzi o perfumy to oglądam w Sephorze i kupuje w bardzo tanim sklepie internetowym promesse :)

~Puszka

~Puszka

Ja z kolei kupuję kosmetyki w Internecie, a konkretniej na ecoplant. Do pewnego czasu też zaopatrywałam się w rossmannie, albo innych sieciówkach, ale zaczęłam zwracać uwagę na skład kosmetyków i... tyle chemii, że głowa boli, a trudno znaleźć w sklepach kosmetyki naturalne. Tu mam duży wybór, ostatnio kupiłam szampon do suchych włosów i różnicę było widać bardzo szybko, teraz mam dużo gładsze. Wcześniej żaden szampon sobie z moim "sianem" nie radził.

~moncia22

~moncia22

Ja pół roku temu odkryłam ciekawą drogerię internetową Plejada kosmetykow. Jestem z ich usług bardzo zadowolona. Mają niskie ceny, szybka dostawa i kosmetyki pierwsza klasa i co bardzo ważne to można zasięgnąć fachowej porady przy wyborze kosmetyków. Pani Agnieszka ma potężną wiedzę w doborze kosmetyków. Ja zawsze miałam problem w doborze dobrego podkładu. Podczas konsultacji Pani Agnieszka do mojej cery poleciła Max Factor lasting performance. Powiem krótko. To był strzał w 10.
Polecam

~e-kosmetolog

~e-kosmetolog

Ja do użytku domowego kupuje różnie, mam w różnych miejscach wypróbowane różne kosmetyki, kupuje z avonu, oriflame, w naturze i rossmanie. Kosmetyki profesjonalne z których też korzystam kupuje w hurtowniach kosmetycznych. mam jedną ulubioną markę kosmetyków profesjonalnych na których pracuję.
~kimpietrucha

~kimpietrucha

Nie znam takiej drogerii, ale moją ulubioną nieodmiennie jest Rossmann. Regularnie są ceny promocyjne tych samych produktów - w związku z czym można używać tych samych kosmetyków w zasadzie w tej samej cenie (np. podkład Maybelline). Rossmann też ma sporo punktów sprzedaży więc bez znaczenia gdzie jesteś - czy góry, czy Mazury.

~MagdaMalaMi

~MagdaMalaMi

Ja najbardziej lubię sephorę, przede wszystkim dlatego, że mają tam bardzo dobrych doradców. Świetnie pomagają przy wyborze produktów :)
~pagat

~pagat

Kosmetyki do makijazu - Douglas lub allegro:)A co do reszty kosmetykow to uwielbiam SuperPharm:))
~zofija

~zofija

Douglas, Superpharm albo rossman żadnych eksperymentów z allegro.
~stonka2

~stonka2

Najczęściej w Galerii Nature, bo mam najbliżej, czasem zaglądam do Rossmana jak jestem w okolicy.
~martynka

~martynka

Sama kosmetyki często kupuję w internecie. Ostatni np. zakupiłam ciekawy zapach Paris Avenue w perfumerii internetowej edp24.pl

~BialaKawa

~BialaKawa

Superpharm, gdy szukam nowości, ale często allegro, gdy mam dużo do kupienia.
~biochemiczka

~biochemiczka

Ja do tej pory tez działałm sobie w rossmannie, mozna tam nawet dobre kosmetyki znaleźc ale z wiekiem moja skóra stała sie bardziej wymagająca :( wrazliwa, naczynkowa, achhh.
No i po długim buszowaniu, szukaniu i testowaniu róznych mazideł znalazłam w sklepie internetowym Kosmania kremy Neoderma, świetne składy INCI, w koncu kremy, które nawilżają, odzywiaja, ale nie zapychaja mi skóry i nie pojawiają sie krostki.

Kupuje tam tez dla mamy kremy przecizmarszczkowe, w tym rewelacyjny Roots Organics, który jest kosmetykiem Eco i naprawde działa, mama stosuje na twarz, szyje i dekolt, ma świetnie napietą skórę, a ma 56 lat.

Pozdrawiam :)

~otella

~otella

Dla mnie nie drogeria jest ważna, a kosmetyki jakie kupuję. Zazwyczaj te które wybieram są do dostania w każdej osiedlowej lub sieciowej drogerii :)
~Fakebake_pl

~Fakebake_pl

Racja,liczy się firma i marka kosmetyków,miejsce ma drugorzędne znaczenie,ale ja z reguły sugeruję się cenami kosmetyków. Bardziej opłacalne jest zamawiać przez internet.
~dzorczq

~dzorczq

Jeśli chodzi o kosmetyki do paznokci to w hurtowni internetowej New nails. Mają w zasadzi wszystko i to w dobrych cenach, więc nie widzę sensu szukania gdzieś indziej. Generalnie uważam, że w necie wszystkie dobre kosmetyki można znaleźć sporo taniej.

~otella

~otella

Fakebake - zamiawianie przez internet ma sens przy większych zakupach. Jak ktoś kupuje jeden szampon to koszt dowozu już nie jest taki korzystny.
~dzorczq

~dzorczq

otella - trochę w tym racji. W New Nails od 400 złotych mają darmową przesyłkę. Sama nie uzbieram takiego zamówienia, ale już z koleżanką bez większych problemów. Dzięki temu mamy jeszcze taniej...
~Wdzieczna

~Wdzieczna

Również zawsze szukam zainteresowanej większym zamówieniem, ale raczej mało kiedy się udaje ;-)
Z drugiej strony - nie mam aż tak dużego zapotrzebowania. Z trzeciej strony - przesyłka nie jest jakoś wybitnie droga, aby szukać na siłę oszczędności.
~Alterffka

~Alterffka

Popieram Panią Marię, tez kupuję przez internet, ponieważ w najbliższej okolicy nie mam zadnej znanej stacjonarnej drogerii, więc wygodniej jest mi kupować w e-sklepie.