Skocz do zawartości
Forum

W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?


Gość Badra

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o takiej nie słyszałam. I pewnie nie będę oryginalna jak napiszę że większość kosmetyków kupuję w rosmanie ze względu na ceny. Czasem, jeśli nie ma jakiegoś kosmetyku to w pobliskim kiosku, bo jest tam wiele tanich (!) kosmetyków :)
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei kupuję kosmetyki w Internecie, a konkretniej na ecoplant. Do pewnego czasu też zaopatrywałam się w rossmannie, albo innych sieciówkach, ale zaczęłam zwracać uwagę na skład kosmetyków i... tyle chemii, że głowa boli, a trudno znaleźć w sklepach kosmetyki naturalne. Tu mam duży wybór, ostatnio kupiłam szampon do suchych włosów i różnicę było widać bardzo szybko, teraz mam dużo gładsze. Wcześniej żaden szampon sobie z moim "sianem" nie radził.

Odnośnik do komentarza

Ja pół roku temu odkryłam ciekawą drogerię internetową Plejada kosmetykow. Jestem z ich usług bardzo zadowolona. Mają niskie ceny, szybka dostawa i kosmetyki pierwsza klasa i co bardzo ważne to można zasięgnąć fachowej porady przy wyborze kosmetyków. Pani Agnieszka ma potężną wiedzę w doborze kosmetyków. Ja zawsze miałam problem w doborze dobrego podkładu. Podczas konsultacji Pani Agnieszka do mojej cery poleciła Max Factor lasting performance. Powiem krótko. To był strzał w 10.
Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość e-kosmetolog
Ja do użytku domowego kupuje różnie, mam w różnych miejscach wypróbowane różne kosmetyki, kupuje z avonu, oriflame, w naturze i rossmanie. Kosmetyki profesjonalne z których też korzystam kupuje w hurtowniach kosmetycznych. mam jedną ulubioną markę kosmetyków profesjonalnych na których pracuję.
Odnośnik do komentarza
Gość kimpietrucha

Nie znam takiej drogerii, ale moją ulubioną nieodmiennie jest Rossmann. Regularnie są ceny promocyjne tych samych produktów - w związku z czym można używać tych samych kosmetyków w zasadzie w tej samej cenie (np. podkład Maybelline). Rossmann też ma sporo punktów sprzedaży więc bez znaczenia gdzie jesteś - czy góry, czy Mazury.

Odnośnik do komentarza
Gość biochemiczka

Ja do tej pory tez działałm sobie w rossmannie, mozna tam nawet dobre kosmetyki znaleźc ale z wiekiem moja skóra stała sie bardziej wymagająca :( wrazliwa, naczynkowa, achhh.
No i po długim buszowaniu, szukaniu i testowaniu róznych mazideł znalazłam w sklepie internetowym Kosmania kremy Neoderma, świetne składy INCI, w koncu kremy, które nawilżają, odzywiaja, ale nie zapychaja mi skóry i nie pojawiają sie krostki.

Kupuje tam tez dla mamy kremy przecizmarszczkowe, w tym rewelacyjny Roots Organics, który jest kosmetykiem Eco i naprawde działa, mama stosuje na twarz, szyje i dekolt, ma świetnie napietą skórę, a ma 56 lat.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o kosmetyki do paznokci to w hurtowni internetowej New nails. Mają w zasadzi wszystko i to w dobrych cenach, więc nie widzę sensu szukania gdzieś indziej. Generalnie uważam, że w necie wszystkie dobre kosmetyki można znaleźć sporo taniej.

Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
Również zawsze szukam zainteresowanej większym zamówieniem, ale raczej mało kiedy się udaje ;-)
Z drugiej strony - nie mam aż tak dużego zapotrzebowania. Z trzeciej strony - przesyłka nie jest jakoś wybitnie droga, aby szukać na siłę oszczędności.
Odnośnik do komentarza
MariaZdunska - nie rozumiesz tylko, że ludzie szukają jakości i dobrej ceny, a nie pierwszego lepszego produktu. Tak przynajmniej mam ja - właśnie dlatego zamawiam przynajmniej te kosmetyki do paznokci w sklepie new nails. Lubię wydawać pieniądze, ale rozsądnie ;-)
Odnośnik do komentarza
Gość hermesss

Ja preferuje T-Care - to tradycyjna perfumeria z luksusowymi kosmetykami, więc jak ktoś kupuje w kiosku, to raczej nie poleci ;)

Aha, ten sklep jest w Warszawie ( Galeria Panorama) - mają perfumy oraz kosmetyki do makijażu i pielęgnacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...