Skocz do zawartości
Forum

Zaproszenie złośliwej sąsiadki na ślub


Gość przyszła żona..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyszła żona..

Witam serdecznie mam wielki problem! Moj ślub juz za miesiac a moj narzeczony zaprosił swoja sąsiadkę na nasz lub.Ja jej nie znosze cały czas robi na moj temat plotki i wyzywa mnie. jak ja mam postapic jak przyjdzie na slub???? prosze o rady

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo podobny problem z tym,że na naszym weselu będzie laska, z którą mój narzeczony kręcił przede mną, ale ona go zlała a jak się mu ułożyło ze mną to zaczęła do niego wypisywać różne rzeczy, z czego wiem że ona coś do niego czuje. niestety jest córką znajomych teściów i całą rodzinę zapraszają. Bardzo źle się z tym czuję, bo nie lubię laski drażni mnie w cholerę. Nie powiem, bo jest zazdrosna o tą laskę mimo,że mój narzeczony nie daje mi żadnych powodów, ale laska jest natarczywa. Szlag mnie trafia na myśl,że na moim ślubie musi być taki ktoś ;/ Jak ich byliśmy zapraszać to specjalnie pojechaliśmy wtedy kiedy tej laski nie było w domu,żebym nie miała z nią żadnego kontaktu.

Odnośnik do komentarza

Nie na szczęście nie zrobił bez mojej wiedzy wiedziałam o tym od samego początku i od samego początku się na to nie zgadzałam, ale co zrobić kiedy TEŚCIOWIE mówią że mają być to nie inaczej. Z tego co wiem to mój luby pow swojej matce pi razy oko o co chodzi i ona pow, że mamy jechać tylko najwyżej żeby tylko wejść zostawić zaproszenie i wyjść.

Niestety nie da się jej uniknąć a w dzień kiedy byliśmy tam i zostawiliśmy zaproszenia u niej na fb wieczór pojawił się status : ":( Czyli jednak .. stanie się. Źle odczytałam swój drogowskaz. "
Pewnie myślała,że żadne z nas tego nie zobaczy bo mój jej do znajomych nie przyjął a ja z nią się osobiście nie znam, weszłam specjalnie sama na jej profil wieczorem.
Wcale to wszystko za ciekawie dla mnie nie wygląda i szczerze mówiąc mam nadzieję,że nie przyjdzie. Miała jako jednak wypisane zaproszenie ręcznie, więc może dało jej to coś do myślenia ;) oby....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...