Skocz do zawartości
Forum

Prezent ślubny dla męża


Gość przyszła_Pani_Młoda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyszła_Pani_Młoda

Bierzemy ślub 29.06 a mój przyszły mąż ma urodziny w poprawiny 30.06 chciałabym mu sprawić jakiś wyjątkowy prezent, tylko czy ma ktoś jakiś pomysł?? Miałam jeden pomysł kiedy jeszcze chcieliśmy dziecko jakoś w okolicach ślubu,żeby zrobić to tak,żeby dostał zdjęcie usg ładnie zapakowane, ale dzidziusia chcemy jednak troszkę później, dlatego pojawia się moje pytanie czy ma ktoś jakiś pomysł ??

Odnośnik do komentarza
Gość Przyszła_Pani_Młoda

Andy30
Dzięki za radę,ale jak się nie trudno domyślić to ma być niespodzianka, gdybym chciała go zapytać to nie pisałabym o jakis ciekawy pomysł na forum.

Tallulah- dziękuję za pomysł bardzo oryginalny i bardzo ciekawy,ale nie wiem czy bym się zdobyła nie wiem w jaki sposób takie zdjęcie zrobić, sama sobie nie zrobię a nie będę nikogo prosić o to bo przecież nikomu się nie pokaże nago w pozycji która miałaby być dla przyszłego męża. Ale dziękuję za propozycję, może w sumie pomyślę nad tym.

A jakieś inne ciekawe propozycje jeszcze ??

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

To tak:
1. Wspólny wypad gdzieś w Polskę - o ile nie jedziecie w podróż poślubną.
2. Bilety na koncert waszej ulubionej kapeli
3. Niespodzianka - leżysz naga na łóżku przewiązana w strategicznych miejscach wstążką? :D
4. Nic nie piszesz co on lubi robić, kim jest z zawodu itp to trudno coś wymyśleć. Możesz jeśli pali kupic mu zapalniczkę zippo i coś na niej wygrawerować

Odnośnik do komentarza

ja mężowi przyszłemu planuję z okazji naszego ślubu i jednocześnie rocznicy naszego poznania sie sprezentować podróż poślubną w miejsce gdzie zawsze bardzo chciał jechać...Mauritius..:) Jest to niezwykła wyspa na Oceanie Indyjskim, która kusi różnorodnością kultur, smaków
i krajobrazów... turkusowe laguny z pięknymi plażami, romantyczne kolacje przy świecach..ehh...już bym chciała tam być...jak narazie czeka nas długi czas stresów i trudnych zapewne momentów zanim będziemy mogli się zrelaksować i cieszyć tylko i wyłącznie sobą. gdyby któraś z Was chciał isc w moje ślady...dam znać jak zareagował mąż...ślub mamy w marcu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...