Skocz do zawartości
Forum

Brak masturbacji a zdrowie mężczyzny


Gość Jacek1993

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kobietą, mam 24 lata i "to" robię. Nie wstydzę się tego... Kiedyś dla próby własnych sił odmówiłam sobie moich 3 ulubionych rzeczy: słodyczy, papierosów i zaspokajania się... skutek? po 3 dniach od mojego własnego celibatu paliłam, po 8 jadłam słodycze... po jakiś 2 tygodniach czułam frustrację i dosłownie nonstop o tym myślałam, w nocy śniłam... nawet gdy szłam to obcierające mnie dzinsy doprowadzały mnie do szału... dnia 36 doszłam do etapu autodestrukcji- 3 paczki papierosów dziennie, tony jedzenia, obgryzanie paznokci... I to był koniec mojego celibatu, zabrakło 4 dni... Przyjemność z zrobienia tego po takim czasie była ogromna.. awesome:)

Odnośnik do komentarza

hej, no widzisz i jest lepiej, radzisz sobie z tym, wsłuchuj się w swój organizm, a nie podszepty tych co pozjadali wszelkie rozumy, radzić sobie musisz sam, na tym mniej więcej polega dorosłość, a to co piszą tu inni traktuj jako informację, że nie jesteś odosobniony w swoim problemie,
wiesz mi czasami i ja po niezłej jeździe na samo wspomnienie znów mi staje i muszę sobie zwalić by sobie ulżyć,
... i co miałbym unikać tego wspaniałego sexu, bo potem mam wspomnienia i się onanizuję, przecież to kompletna bzdura
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wiem,że Ci ciężko,ale spróbuj nie podchodzić tak do tego.Nie wszystko jest chyba takie złe,co?Masz jakichś przyjaciół czy choćby znajomych,z którymi gdzieś wychodzisz?Nie siedz ciągle w internecie,bo to Cię do nikąd nie zaprowadzi.Jesteś młody i życie -i możliwości przed Tobą.Nie skupiaj się tylko na jednym-masturbować się czy się nie masturbować.Zajmij się czymś,spotkaj z kimś,a te rozterki zsuną się na drugi plan.Głowa do góry Jacek:)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli czujesz,że nie poradzisz sobie sam,to może dobrze było by skorzystać z pomocy psychologa.Czasem lepiej tak,niż męczyć się samemu ze sobą.Inni czasem widzą rozwiązania,których Ty nie dostrzegasz,tylko musisz im zaufać i uwierzyć w to,że jeszcze wszystko może się zmienić.Pomyśl o tym.Ja tak zrobiłam i nie żałuję:)

Odnośnik do komentarza
Gość anonimous

Bardzo to wszystko ciekawe co tu piszą wszyscy, chyba zacznę systematycznie uczestniczyć w tym forum. Mam już 21 lat, a masturbuje się od czasów podstawówki(nawet do końca nie wiem jak wcześnie zacząłem), jacku nie przejmuj się sprawami związanymi z masturbacją, ja też to przechodziłem, wszystko co pisałeś wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...