Skocz do zawartości
Forum

Gadżety erotyczne - pochwalcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, sam kiedyś byłem pewien, że to dziala na tej zasadzie dopóki z żoną nie zdecydowaliśmy się spróbowac. I okazało się jednak, że ma to naprawdę dobre działanie i to nie tylko na żonę ale również i na mnie (potem dopiero wyczytałem,ze aforydjaki działaja również na facetów chociaz nie w takim stopniu jak na kobiety). Musałbys sam wyprbowac. Tyle, że nie zamawiaj sobie jakiejś tanizny z allegro bo pewnie wiele osób oszczedza,zamawia sobie takie badziewia i potem narzeka, że to nie działa.

Odnośnik do komentarza

Tak bo nie jest to woda z cukrem ale ma w sobie wiele składników, których działanie jest naukowo udowodnione jeśli chodzi o libido. Pozwolę sobie tutaj przekopiować skład sex elixir:
L-arginina
większa ukrwienie narządów płciowych, co prowadzi do intensyfikacji wrażliwości miejsc intymnych oraz silniejszych orgazmów. U mężczyzn zwiększa erekcje.
tribullus terrestris
zwiększa poziom testosteronu. Wspomaga osiągnięcie podniecenia seksualnego.
salvia officinalis
zwiększa apetyt na seks. Przyśpiesza osiągnięcie orgazmu u kobiet. Dodatkowo działa antyseptycznie i uspokajająco.
Lepidlum Meyenll
znacząco zwiększa pożądanie seksualne u kobiet i mężczyzn. Oprócz tego, zwiększa objętość nasienia u mężczyzn.
witamina C
regularne stosowanie przyczynia się do wzrostu stosunków seksualnych.
 

Odnośnik do komentarza

potwierdzam ? Ostatnio mieliśmy okazje spróbowac z żona. Było to akurat na wyjeździe na wakajcach. Bzykalismy się po nim cała noc, normalnie jak nastolatki ? Braliśmy pod uwage oczywiscie to, że jest to jednak placebo ale potem przetsowaliśmy również w domu po powrocie i żona również miałą zwiększoną ochotę na seks.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zona Ci zasugerowała to gratuluję otwartej żony, niewiele kobiet jest tak otwartych na zabawki. Sama lubię testowac nowości ale szczerze powiedziawszy to dopiero po latach otworzyłam sie na to. Mąż mnie namówił na pierwszy wibrator, sama bym sobie pewnie go nie kupiła ( zamówił przez internet)

Jeśli chcesz kupić wibrator polecam dwie firmy : lelo i ovo. NIe sa tanie ale za to oferują produkty bardzo dobrej jakości i wiele wibratorów ma sterowanie z poziomu telefonu.

Polecam również zele intymne.Moje ostatnie odkrycie to libi gel.... Najlepszy.

Odnośnik do komentarza

Niby prosty, bezwonny żel o prostej konsystencji. Jednak można nim znacznie urozmaicić życie intymne. Z pewnością każda kobieta jest inna i inaczej reaguje na takie doświadczenia aczkolwiek widziałam bardzo wiele pozytywnych opinii na forach tak wiec postanowiłam sobie go zamówić i przetestować i jestem pod wrażeniem. Naprawdę niesamowite działanie, trudno jest mi je tutaj opisać ale libi gel sprawia,ze okolice intymne, szczególnie łechtaczka są o wiele bardziej czułe na dotyk oraz na pieszczoty. Tak wiec jest o wiele przyjemniej i to bez znaczenia czy podczas masturbacji czy podczas zabaw we dwoje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...