Skocz do zawartości
Forum

Gadżety erotyczne - pochwalcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Gość makasiek

Czy pierścienie na penisa faktycznie poprawiają jakość sexu, chodzi mi o zdolności mojego faceta. Bo ogólnie jest kiepsko. Łykał różne produkty apteczne, ale kompletnie efektów to nie dało. Mieliście podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza

Zabawki erotyczne są ok , ja mam wibrator ,kulki gejszy , jeżyka , a i słynne różowe kajdanki ,różową opaskę na oczy i piórko też różowe . Nie uważam ,że to coś nie normalnego. Mam zamiar coś jeszcze dokupić do kolekcji . KURCZAK świetna kolekcja i dobrze wykombinowałeś z tym wibratorem od "kolegów" . Jedno zdjęcie wgrało się a drugie z ciekawszymi zabawkami nie chciało :(

monthly_2015_06/gadzety-erotyczne-pochwalcie-sie_3052.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś szuka urozmaicenia do sypialni to na pewno je znajdzie na stronie nocnezabawki.pl. Nie zdawałem sobie sprawy, że aż tyle akcesoriów jest teraz w sprzedaży. Niektórych to nawet nie wiedziałbym pewnie jak w ogóle obsługiwać ;P

Odnośnik do komentarza

Odnośnie pierścieni - macie na kinkywinky sensowne poradniki dotyczące zasad kupowania i działania. Poczytaj - to pomaga, ale wiadomo, że pewnie nie przy każdym da to radę. Wiele zależy po prostu od konkretnego przypadku. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że wiele zależy od was samych - nie każda para jest rzeczywiście podatna na nowości, szczególnie kobiety, chociaż czasami również i faceci mają podobnie. Ale czytanie tych poradników polecam - na wiele spraw można dzięki temu inaczej patrzeć.

Odnośnik do komentarza

A wracając do tematu to.. ja sie nie mam czym pochwalić:)
Ktos ładnie napisal wczesniej..
" ale jak się ma zajebistą partnerke/ partnera w łózku to gadzety niepotrzebne :P "

Otóz to:-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

A ja jestem trochę innego zdania. Uważam,że erotyczne zabawki są bardzo fjane jeśli chce sie podtrzymać atmosferę w łóżku. Polecam na przykład

Libi Spray - używasz go tam na dole i masz o wiele lepsze odczucia ( jest to dla kobiet). Kiedys durex miał coś podobnego ale ten jest lepszy
Viamea - coś w stylu viagry dla kobiet
Sex Elixir - afrodyzjak
wibratory Lelo - to wibratory lepszej jakości
oraz prezerwatywy z wypustkami.

Odnośnik do komentarza
Gość JolantaKwasny

Pewnie się powtórzę bo gdzieś już o tym pisałam ale moim hitem jest mój kochany masażer do ciała, który z łatwością sprawdza się również w stymulacji miejsc intymnych :D tak tak daje mi on magiczną moc doznań Marc Dorcel - Body Wand Original

Odnośnik do komentarza
Gość samebaby.pl

Nuda w łóżku? My mamy asortyment szeroki. Ale myślę że nie ma co wybierać na zasadzie "inni próbowali". Fajnie jest zacząć spełniać swoje fantazje. My zaczęliśmy od kajdanek, pejczy. Później doszły wibratory i kulki. Fajnie na nastrój czy nudę robią również świece do masażu- świetna gra wstępna.

Odnośnik do komentarza

~samebaby.pl
Nuda w łóżku? My mamy asortyment szeroki. Ale myślę że nie ma co wybierać na zasadzie "inni próbowali". Fajnie jest zacząć spełniać swoje fantazje. My zaczęliśmy od kajdanek, pejczy. Później doszły wibratory i kulki. Fajnie na nastrój czy nudę robią również świece do masażu- świetna gra wstępna.

Super sprawa, również taką forę spędzania wieczornych chwil proponują. Ja dużo z tych artykułów, które podajesz znalazłam na www.luk... polecam super sex shop.

Odnośnik do komentarza

Zajrzyjcie do sklepu Świat doznań. Nuda w łóżku nie będzie Wam grozić :) Ja na razie staram się przekonać partnera do eksperymentowania. On raczej z tych staroświeckich o dziwo. Dał się namówić na olejki do masażu i parę innych gadżetów. Na razie spokojnie ale idziemy w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...