Skocz do zawartości
Forum

Gadżety erotyczne - pochwalcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Ok to pochwalę się 1wszy :
Nasz arsenał wojenny, pierwsze z lewej czarne kulki analna mojej dziewczyny podobano fajne nie używam :) te wyżej złote do do ćwiczenia mięśni kegla i czasem moja piękna się nimi bawi w kąpieli.
Biały wibrator i żółty to turystyczne których w domu nie używamy łatwo się myje są twarde ale mają spore wibracje - dobre do stymulacji łechtaczki niektóre panie tylko to lubią :) Ten żelowy z żyłkami to jest wibrator mojej byłej :) bawiliśmy się nim nie raz zawsze będzie mi przypominał Ankę :) ale obecnej powiedziałem że dostałem dla jaj na urodziny od kolegów z pracy bo by mi go wyrzuciła a najlepsze że oprócz tego czarnego zaganiacza (z przyssawką) można sobie na nim pojeździć np przysysając go do szafy jednocześnie robiąc loda czyli jakby 2 facetów :)
jest super bo ma pilota i można regulować wibracje, kolejny cielisty to już dorobek mojej niuni przyniosła go już ze swoimi szpargałami ale jest za miękki więc nie używamy go nigdy, no i ostatni nabytek pompowany czyli jak już niunia jest na maksa podniecona wypełniona można go powiększyć jak już jest w środku ale potem to już dupa z normalnego sexu tego dnia po cipka jest za bardzo "rozepchana" . I tyle powiem wam że każdemu facetowi opada szczęka jak może popatrzyć na swoją kobietę jak ta zabawia się sama ze sobą jakimś gadżecikiem :) on nie zastępuje faceta ale jest fajną zabawką i podnieca polecam mnie zawsze podniecał ten czarny...

monthly_2012_05/gadzety-erotyczne-pochwalcie-sie-mozna-wklejac-fotki_76.jpg

Odnośnik do komentarza

mów co chcesz ale to jest obleśne że mówisz kobiecie ze to jest zabawka od kolegów a tak naprawde robiliscie sobie dobrze uzywajac tego z inną :| i sobie patrzysz na to imyslisz o tamtej jak ją wspominasz;/ dziwisz sie ze by Ci wyrzuciła, cos obrzydliwego po prostu, i jeszcze nie masz skrupułów;/

Odnośnik do komentarza

oooo fuuuuuuuuuuuuuuujjjjj te kulki.... co to w ogóle ma być?

też mam kajdanki z różowym futerkiem z 18stki i w ogóle nie służyły do seksu tylko koleżanki mnie zakuły w nie , zakryły oczy i zawiozły na sale imprezową.

Kurczak ty naprawde jesteś seksoholikiem /erotomanem. To jest CHOROBA. Powinieneś się wybrać do psychiatry i seksuologa.
Jestem na tym forum już od jakiegoś czasu i nie raz obserwuje twoje posty i komentarze, czytam o twoich fantazjach i za głowe idzie się złapać.
Masz może jakieś inne zainteresowania oprócz seksu?

Odnośnik do komentarza

a i tak z ciekawości kurczak
lubisz orgie? a zrobiłbyś to z facetem?

Wyobraź sobie taką sytuacje:
Jesteś na imprezie, poznajesz fajną młodą dziunie. Po imprezie zabierasz ją do domu, uprawiacie seks . Potem okazuje się że miała 14 lat a nie 16 jak ci powiedziałam.
Zostajesz skazany na 3 lata pozbawienia wolności i nie dostajesz zwolnienia ani na jeden dzień- nawet by pójść na pogrzeb drogiej cioci Halinki (taki przykład)
Jesteś tak napalony w wiezieniu. Co robisz? Masturbujesz się, a koledzy z celi się na ciebie gapią.
Proponujesz im jakiś męski trójkącik?

Odnośnik do komentarza

Znikająca trochę tolerancji przeciez nikogo tym nie krzywdzi. Co z tego, że ma kolekcję wibratorów. Każdy ma jakies hobby:) Fakt ja się nie spodziewałam po facecie takiej kolekcji, ale cóż... wszystko dla ludzi

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Ja napiszę ci tylko tak :
to że ty masz kajdankiz 18tki i ich nie używasz to nie znaczy że tak właśnie powinno się postępować,
to że ktoś nie używa zabawek bo uważa że są obleśne nie znaczy że jest lepszy od kogoś kto lubi seks lubi gadżety i ma z tego dużo radości
to że nie znasz faceta co lubi małe piersi to znaczy że takich nie ma.
Zamiast mnie wysyłać na leczenie idź ty do lekarza ale możesz spróbować sama – nauka tolerancji,
Niektórzy do tej pory zamykaliby np gejów (czyli ludzi o innej orintacji seksualnej niż większość) i leczyli !!!!
Czy ja ci robię jakąś krzywdę że mam w domu wibratory, że uprawiam codziennie sex ze swoją partnerką??
Wytłumacz mi to nie znasz mnie mogę być twoim znajomym z podwórka głupia gąsko pod tym nikiem może być każdy.

A to co napisałaś tutaj zacytuje :

• „a i tak z ciekawości kurczak
lubisz orgie? a zrobiłbyś to z facetem?
Wyobraź sobie taką sytuacje:
Jesteś na imprezie, poznajesz fajną młodą dziunie. Po imprezie zabierasz ją do domu, uprawiacie seks . Potem okazuje się że miała 14 lat a nie 16 jak ci powiedziałam.
Zostajesz skazany na 3 lata pozbawienia wolności i nie dostajesz zwolnienia ani na jeden dzień- nawet by pójść na pogrzeb drogiej cioci Halinki (taki przykład)
Jesteś tak napalony w wiezieniu. Co robisz? Masturbujesz się, a koledzy z celi się na ciebie gapią.
Proponujesz im jakiś męski trójkącik? „

NAUCZ SIĘ TOLERANCJI KAŻDY JEST INNY ??

Pozdrawiam Cię Gąsko masz 20 lat więc naprawdę sporo musisz się nauczyć –
A jeśli tacy jak ty studiują prawo i piszą mi o masturbacji w celi to jednak coś w tobie jest niepokojącego,
W dodatku ta tolerancja .

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

Znikająca, ale co Ci przeszkadza co kto ma w domu? Ja rozumiem, że można nie chciec robic takich rzeczy, ale po co krytykowac...przecież nikogo tym nie krzywdzi.

Chociaż zgadzam się z przedmówcami co do 'pamiątki' po ex...

Odnośnik do komentarza

Nie mieszaj mojego kierunku studiów do tego co piszę na forum. Na prawie są różni ludzie- od kokietek do metali do zwykłych kujonów. Każdy jest ma inny styl bycia i inną osobowość.
Jestem pewna że nie jesteś moim znajomym z podwórka bo wszystkich mieszkańców swojego budynku znam ;pSwoich wrogów znam i uwierz że każdego poznałabym bo samym stylu pisania nawet gdyby był anonimowy.
A Ty się uspokój. Normalne pytanie. Jak chcesz odpowiedź zatrzymac dla siebie to uszanuję to..... ale nie musisz mnie wyzywać.
Po prostu wychowałam się inaczej. Dla mnie takie rzeczy są obce i takie pozostaną. Sama jestem trochę konserwatywna i dla mnie takie rzeczy są chore.
Sam wypisujesz o seksie a czy za każdym razem gdy ktoś o cos zapyta to tak reagujesz?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie mogę mieszać? Ty możesz mnie oceniać nie znając a ja nie mogę ciebie ? No halo konsekwencji trochę, i skromności znasz swoich znajomych (sprawy intymne i gadżety seksualne) pomimo że jesteś konserwatywna? Pytasz co kto sobie wkłada i gdzie? Możesz czegoś nie lubić ale właśnie nazywanie czewgoś że jest "CHORE" to nietolerancja .

Oglądełem kiedyś taki film i w kilku słowach przedstawia ciebie a tu cytat z niego :

"Moja racja jest mojsza niż twojsza"

Trochę otwarcia na ludzi , gąsko za 10 lat będziesz się śmiała ze swoich poglądów dziś ale szanuj poglądy innych bo nikt nie będzie szanował ciebie!

Odnośnik do komentarza

fakt, niech robi co chce, jak to mówią "wolność Tomku w swom domku" prawda? dopóki jego dziewczynie to nie przeszkadza jest ok... a ta "pamiątka"... już trochę nie fair. jasne, mój chłopak też ma jakieś po swoich dziewczynach (chyba każdy ma coś po swoim byłym/byłej) ale nie dość że ją oszukujesz mówiąc że to prezent od kumpli to jeszcze jest to rzecz tak intymna, że gdybym była na jej miejscu i dowiedziała sie prawdy... to chyba osobiście bym Cie nim zabiła xd

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

e...to trzeba się porównywac do tych gorszych, którzy zdradzili, albo wciskają swojemu partnerowi nie jego dziecko? no to rzeczywiście, w porównaniu z nimi trzymanie sex zabawki po ex jest spoko:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...