Skocz do zawartości
Forum

Jak przestać być prawiczkiem?


Gość amek

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno coś doradzić, skoro wszystkiego się już łapałeś. Chciałabym wiedzieć jak to wyglądało? Bo zignorowałeś moje pytanie.

Jesteś kobietą i nie wiem jak to jest fakt, ale mój facet takowych problemów nie ma, chociaż czasami nie ukrywam mamy dłuższą przerwę w seksie . Wręcz go zapytałam, czy go boli lub piecze kiedy sobie nie ulży to był w szoku, ze takie coś istnieje. Nawet zapytałam mojego szwagra( hehe mamy bardzo dobre kontakty i nie krępujemy się gadać o seksie) to też sie śmiał i mówił, że pierwsze słyszy. Czytałam nawet na necie o tym, i faceci udzielający się tam nie mają takiego problemu.
Dlatego mnie to też śmieszy, owszem.
Prędzej stawiam, ze jesteś uzależniony od masturbacji stąd takie symptomy (które tworzą sie w głowie).

I nie, nie uważam, że w wieku 20+ trzeba wiązać się na stałe.
Raczej miałam na myśli, że wieku 19- (oczywiście stawiam tam mniej więcej i nie mówię, ze każdy tak ma) człowiek nie ma za bardzo pojęcia o seksie. Na forum codziennie są te same pytania: czy preejakulat może zapłodnić, czy jestem w ciąży, czy plemniki przechodzą przez majtki wprost do pochwy itp itd. I z reguły piszą te takie osoby w wieku 16-17-18-19 lat.
Niestety, szara rzeczywistość.

Chociaż Twój tok myślenia jest niepokojący: " powiedz mi czy to jest sprawiedliwe, że mam być z jedną kobietą do końca życia i uprawiać z nią seks, podczas gdy ona spała już z setkami mężczyzn w przeszłości?"

Szkoda, że na myśl o seksie podchodzisz do tego rzeczowo. A co jak akurat sie zakochasz bez opamiętania z wzajemnością? Rzucisz ją mimo to, bo chcesz zakosztować innych kobiet? Dziecinne podejście.

Ty będziesz tym kolejnym, który będzie pisał "Nie radze sobie z tym, ona sypiała z innymi, kiedy ja nie miałem nikogo innego poza nią. Co robić? Jestem załamany!"

Odnośnik do komentarza
Gość UnusualCeremony

Okej, opowiem jak to wyglądało. Chodziłem co tydzień do pani psycholog i seksuolog, 80-85 zł tygodniowo na wizyty, spotkania sprowadzały się do rozmowy, wypełniania różnych tabelek jako formy terapii, metody małych kroków etc. Co do pozostałych metod które wymieniłem to korzystałem z nich samodzielnie, używałem nagrań autohipnozy przez bardzo długi czas, medytowałem w domu, afirmacje sobie wbijałem do głowy masowo codziennie, wszystko to jak narazie nie dało wyraźnych zmian. Nawet uciekłem sie do alternatywnych metod krytykowanych przez sceptyków takich jak prawo przyciągania, techniki ezoteryczne, okultyzm, magia chaosu, a nawet przez pewien okres czasu paliłem zioło z nadzieją że mi pomoże/rozluźni mnie... Aktualnie nie mam już żadnych koncepcji co do pracy z umysłem, chodzę systematycznie na siłownie i kupuję sobie drogie ciuchy i perfumy, szukam w internecie sposobów na pozbycie się lęków, stresu i strachu... Szukam teraz głównie na anglojęzycznych stronach, gdyż na polskich nic już nie mogłem znaleźć ciekawego. Powoli już tracę siły do tego wszystkiego, dlatego zdecydowałem się na samobójstwo jeżeli mi się nie uda osiągnąć tego co chcę...

Odnośnik do komentarza

A dlaczego zrezygnowałeś z psychologa? I ile czasu do niego chodziłeś?

Wiesz co ja kiedyś wyczytałam?
Jak radzić sobie z lękiem, strachem- iść wprost na niego, np. masz lęk przed dzwonieniem gdziekolwiek. Rada- dzwoń jak najwięcj aż w końcu nabierzesz pewności siebie i nie będzie to stanowiło problemu.
Tak samo z dziewczynami. Paraliżuje Cię strach, ale jak jjuż wykonasz ten pierwszy, drugi, trzeci krok zobaczysz, że nie ma tak źle i stanie się to dla Ciebie łatwe.

Wiem łatwo mi mówić, ale innej drogi nie widzę.
Poza tym uważam, że masz nerwicę, może i lękową, a myśli samobójcze to kolejny sygnał do tego aby ponowić próbę terapii.

Piszesz, że inne rzeczy próbowałeś na własną rękę w domu.
Nie wiem, ale samemu to raczej tak trudno.
Pomyśl, np. o jodze itp w jakich placówkach, czy na siłowni( często obok siłowni jest fitness czy joga czy coś innego. Myślę,że to jest fajna alternatywa, rozluźnisz się a w dodatku będziesz w grupie. Z kolei w grupie nabędziesz pewności siebie i pewnie kogoś poznasz :)

Odnośnik do komentarza

Tym co piszesz obrażasz nie jedną kobietę, aczkolwiek plus dla Ciebie za szczerość. Zauważyłam, że masz problem z seksualnością oraz jakiś problem tkwi u Ciebie w głowie na podłożu psychicznym ( i pewnie nie tylko ja tak uważam). Radzę Ci iść z tym do psychologa, psychiatry bądź nawet księdza. To nie wstyd rozmawiać o takich rzeczach. Jeżeli szukasz pomocy i jej bardzo chcesz radzę Ci zrobić pierwszy krok, czyli przyznanie się (przed samym sobą pierwsze) do tego, że w Tobie jest problem, Ty jesteś dla siebie problemem oraz, że Twoje podejście jest troszkę "krzywe" względem tego tematu a później to eliminować/leczyć. Po prostu faktem jest, że Twoje odczucia i zdanie i zachowanie w takiej sferze jest nieco inne ale inne negatywnie najlżej mówiąc a najciężej nienormalne.

Odnośnik do komentarza

A mnie się to bardzo podoba:) Fantazjuję o poznaniu cichego, skromnego i trochę bojaźliwego chłopaka, żeby go poderwać!:D Prawiczka! To byłoby super!!! Chciałabym być pierwszą dla niego!!! Mogłabym go nauczyć wszystkiego tak jak mi się podoba! Podoba mi się kiedy facet się wstydzi i boi kobiety to mnie podnieca strasznie!:) Dla mnie to znak że będzie wierny i szanuje kobiety i się nie puszcza i nie jest świnią śliniącą się na wszystkie cycki! pozdrowienia dla panów!:)

Odnośnik do komentarza

Ja bym tam też wolała 30 letniego prawiczka niż 20 letniego pana który zaliczył 100 kobiet przede mną... Myślę że to właśnie ci z gatunku ginących porządnych facetów, którzy nie zaliczają wszystkiego co się rusza tylko czekają na prawdziwą miłość i wartościową kobietę. Nie trenowali bo się wstydzili - i co z tego? To lepiej niż mieliby podrywać wszystko jak leci żeby potrenować jak to robią dzisiejsze chłopaczki... Głowa do góry, bycie prawiczkiem może być wielką zaletą! Popracujcie nad pewnością siebie, ale bycie prawiczkiem to żaden wstyd to dla wielu kobiet zaleta! To nie prawda ze prawdziwy facet powinien zaliczyć jak najwięcej kobiet żeby wyglądać w oczach na wartościowego TO BZDURA!!!! Żadna nie chce słyszeć jak facet chwali się swoimi podbojami, każda woli usłyszeć że jest pierwszą!!!!!!!!!!!!! A że nie macie doświadczenia to co z tego, 90% z tych co przeleciało wiele panien i tak robi to źle, za szybko i byle jak... Więc porzućcie te kompleksy! Nie macie wypisane na czole że jesteście prawiczkami, nie histeryzujcie z tego powodu!!!

Odnośnik do komentarza

~lidka271
Dla mnie to znak że będzie wierny i szanuje kobiety i się nie puszcza i nie jest świnią śliniącą się na wszystkie cycki!

Autor się do takich nie zalicza, sam wyraźnie napisał co sądzi na ten temat.
Ja też się z tym nie zgodzę, bo to, że prawiczek nie oznacza, że nie będzie taki jak napisałaś, bo najczęściej są prawiczkami nie z wyboru.

Odnośnik do komentarza

Boże jaki żal, dla was tylko ci faceci którzy zaliczyli kilkanaście dziewczyn lub chociaż jedną są wartościowymi mężczyznami? Jak ktoś w gimnazjum nie zaliczył to dla was porażka? W jakim świecie wy żyjecie? Chyba was pogięło. A co to niby za sztuka, każde zwierzę potrafi to robić, co w tym wartościowego że ktoś miał wiele dziewczyn? To raczej znaczy że jest bezmózgiem i myśli penisem i nic więcej. I chyba nie wierzycie w te opowieści kolegów że zaliczyli już 10, 50, 100? To tak jak opowieści o super melanżach i imprezach co weekend, rzeczywistość = siedzą przed kopem i grają w minecrafta. Dla normalnej kobiety nie ma nic fajnego w facecie który miał dużo dziewczyn.

Odnośnik do komentarza

No tak tylko ,że dla was facet prawiczek jest obiektem śmiechu .Bo przecież on nie ma doświadczenia i was nie zadowoli .Następnie płaczecie ,że facet was wykorzystał i uciekł. Jeżeli prawiczek jest porządnym chłopakiem, to uwierzcie , kobieta z którą on to zrobi będzie dla niego jak Bogini.Mówię tu o prawdziwych porządnych gościach a nie dupkach ,którzy traktują kobiety jak "worek na spermę " Prawdziwy facet zaopiekuje się kobietą i mimo to ,że jest prawiczkiem będzie chciał ją jak najlepiej czule zaspokoić ,tylko że teraz kobiety mają to za przeproszeniem wszystko w d#pie ... Nie liczy się to ,że facet się stara ..

Odnośnik do komentarza

"No tak tylko ,że dla was facet prawiczek jest obiektem śmiechu" Właśnie mówię coś całkiem innego, chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem anie z podrywaniem kobiet... Może dlatego ci się nie udaje ich poderwać?

"Następnie płaczecie ,że facet was wykorzystał i uciekł." No jak uciekł po seksie to chyba oczywiste że wykorzystał tak?!?!?! Jeśli nie jest debilem i mu zależy na kobiecie to raczej zamiast uciekać porozmawia z partnerką na temat seksu i jak go poprawić?!?! My macie problem z mózgiem nie z penisem!!! Żadna normalna kobieta której zależy na facecie nie wyśmieje go za kiepski seks tylko z nim porozmawia to też w połowie jej wina że coś nie wyszło między nimi!!! Może jej się odechcieć faceta tylko wtedy kiedy on użala się nad sobą zamiast się starać a wy jedyne co robicie to się użalacie się z was będą śmiać!

Widocznie trafisz na puste kobiety którym tylko na seksie zależało, i to ciekawe skąd tyle wiesz ze kobiety się naśmiewają i co mają w dupie i jak reagują skoro jesteś prawiczkiem podobno? Ci powyżej, prawiczki, też tyle wiedzą o kobietach, ciekawe skąd hahaha?!?!?! No sory ale jak nie wiesz o seksie nic i rzucasz się na tępe laski które chcą tylko się dobrze zabawić no to raczej ich nie zadowolisz... Może pomyśl o tym jak dbać o dziewczynę i jak ją rozkochać w sobie zanim po jakimś pół roku do łóżka pójdziecie? Bo porządne, normalne kobiety nie idą do łóżka po pierwszej ani drugiej randce...

Odnośnik do komentarza

W ogóle z tym że prawiczek jest obiektem śmiechu to jak ty sobie to wyobrażasz?!?! Że mówisz dziewczynie "jestem prawiczkiem" wskakujecie do łóżka a ona się śmieje?!?! Ty masz na czole wypisane że jesteś prawiczkiem czy co?! Jak cię to tak boli to nie mów jej! Myślisz że jak ktoś miał kobietę, dwie, 10, 50, to jest bogiem seksu i żadna przy nim orgazmu nie udaje?!?! Myślisz że każdy facet po 1 seksie już nigdy więcej nie zawali i zadowoli wszystkie kolejne?!?! Żal was naprawdę, coś macie z głową, jeśli przy kobiecie myślicie tylko o tym że jej nie zadowolicie to ona to po was widzi i czuje i odechciewa się jej takiej fajtłapy życiowej jeszcze przed seksem!

Odnośnik do komentarza
Gość ex-prawiczek

Niestety, z własnego doświadczenia wiem, że wizyty u psychologa niewiele pomogą na lęki związane z podrywaniem dziewczyn czy na fobie społeczne w przypadku mężczyzn. Wydaje mi się, że o ile kobiety potrzebują o problemach porozmawiać, poczuć więź między członkami grupy i uzyskać zrozumienie i akceptację, o tyle mężczyźni bardziej potrzebują swoje problemy "przepracować". U psychologa się rozmawia, mnie osobiście coś takiego bardzo by krępowało, opowiadanie twarzą w twarz kobiecie o problemach z kobietami... Chyba, że udałoby się dostać do psychologa - mężczyzny... Ale to też byłoby zamykanie się w bezpiecznej, ustalonej, wyizolowanej przestrzeni...

Jedynym rozwiązaniem jest działać, ale działać stopniowo. Wiadomo, że będziesz się bał i denerwował, ale w tym świecie niczego nie można dostać za darmo i od razu (a zaręczam, że jakbyś dostał od jakiejś od razu i natychmiast, to po chwili ulgi i euforii poczułbyś się... niefajnie).

Dziewczyny są różne i dzielą się na te, co cię wyśmieją i na te, co będą równie przestraszone czy niepewne jak ty, a może nawet jeszcze bardziej. Osobiście nie wierzę w miłość, ale uważam, że pochopne wskakiwanie do łóżka rodzi przykre konsekwencje (mój starszy brat współżył bez zabezpieczenia z różnymi dziewczynami, zazwyczaj poznawał je na imprezach, przechwalał się tym przede mną jak głupi, nie słuchał się mnie, nie chciał zakładać gumki, mówił, że ma lepsze techniki i wiele innych głupot do mnie... przespał się nawet z dziewczyną, którą ja przyprowadziłem do domu i on widział ją pierwszy raz na oczy - byłem wtedy w szoku, przyznaję... w końcu jedna z dziewczyn wpadła i jej rodzice uczepili się mojego brata jak rzep psiego ogona, wlokąc go przed ołtarz - ale przecież dostał, o co zabiegał :) Najgorsze, że ta dziewczyna jest okropna, zrzędzi i nie pozwala mu ze mną piwa wypić... Brat siedzi cały dzień na kanapie pod nadzorem żonki z niemowlakiem na ręku...)

Morał z tego taki: faceci, którzy mają bardzo dużo kobiet wcale nie zawsze są szczęśliwi. Szukanie seksu bez zobowiązań nie zawsze jest fajne po fakcie, chociaż jest fajne... w trakcie. :)

Największym błędem prawiczka według mnie jest uganianie się za tak zwanym najlepszym towarem w okolicy. I mówienie "nikt mnie nie chce, bo najlepsze laski mnie nie chcą". Przeciętna dziewczyna jest najlepsza dla prawiczka, bo nie będziesz się jej tak bardzo bał. Szczerze mówiąc, wolę "przeciętne" dziewczyny, niż wypacykowane lalki. Powiem egoistycznie, że przeciętna dziewczyna będzie się bardziej starać o wasze względy.

Odnośnik do komentarza

No i wasz cały problem polega na tym co pan u góry opisał. Nie wierzy w miłość, brat ma przesrane bo zamiast pić piwa musi siedzieć z dzieckiem... żenada. Taki poziom przedstawiają faceci. Byle wyruchać i byleby jej się podobało, to znaczy że jestem macho i prawdziwy mężczyzna... żenada!!! Wszystkie te dziewczyny z którymi taki frajer śpi są pokrzywdzone. Rada trenuj na średniej dziewczynie żeby potem coraz lepsze poderwać? Boże ale jesteście pogięci. Oby tacy zdechli samotnie w domu starców albo złapali jakiegoś syfa od przygodnego seksu!!! Ale macie plan na życie... byle mój penis się sprawdził w zadowalaniu kobiet... Chyba małpy są nawet ambitniejsze... Lepiej się masturbujcie i zapominajcie o krzywdzeniu kobiet, bo "zadowalanie" ich seksem i ucieczka do kolejnej żeby dalej trenować to nie jest męskość to krzywdzenie kobiet!!!

Odnośnik do komentarza

Może jestem prawiczkiem ,ale nie mam parcia aby przestań nim być ( mam 19 lat ) a wykorzystywanie kobiet tak jak gościu pisał wyżej mnie jako faceta nie interesuje .Nie chcę krzywdzić jakieś kobiety .Moja wypowiedz z tego co tu czytam została,źle odebrana. Żalpl dlaczego wrzucasz nas do jednego wora ??!! Myślisz ,że każdy facet chce biegać za laskami i uprawiać z nimi seks w klubach ?? To jesteś w błędzie!! Moim zdaniem jest to idiotyczne zachowanie.Wolę zrobić to z jakąś wartościową osobą ,do której będę coś czuł a nie kurewki,która daje po imprezach .

Odnośnik do komentarza

A co do męskości to przecież wy ją od razu widzicie .... no bo przecież facet,który jest umięsniony,przystojny jest taki super !A męskość to nie mięśnie drogie Panie :) Mięśnie każdy ma w jakimś stopniu rozwinięte .Jedne słabo a drugi dobrze.Idealnym przykładem facetów byli nasi ojcowie /dziadkowie,którzy podczas 2 wojny światowej /czy stanu wojennego walczyli o dobro kraju !! Oni nie byli p$zdami .Teraz gdyby wybuchła jakaś wojna (Broń Boże ) .Myślicie ,że Ci zajebiście goście pójdą walczyć za kraj i po to aby ich kobieta u boku była bezpieczna ?? Nie ... oni będą mieli to w dupie . Przecież mają kobiet jak na pęczki .Więc koleżanko nie pisz tutaj ,że każdy facet jest taki sam jak inny.Są mężczyźni,którzy marzą o tym aby mieć kobietę,która naprawdę będą kochali a nie ruchali .... bo takie to można złapać w klubie za drinka czy przy drodze.A uwierzcie prawdziwy facet nigdy nie zrobi żadnej kobiecie krzywdy.

Odnośnik do komentarza
Gość UnusualCeremony

Witam ponownie, kupiłem sobie antydepresanty bez recepty bo już nie mogłem wytrzymać. :)
A pozatym siłownia, dieta, ćwiczenia, myślę czy by sie nie zapisać na szkolenie PUA, podobno efekty są bardzo dobre.

@żalpl
Mhm... tylko wy kobiety jesteście pokrzywdzone... Straszna krzywda wam się stała, że poleżałyście w łóżku i miałyście chwilę przyjemności... Ja niestety nie miałem takiego szczęścia, więc kto tu jest bardziej pokrzywdzony? :)
Wybacz, ale Twoje posty to czysta hipokryzja i skrajny feminizm.

Odnośnik do komentarza

~facet190
A co do męskości to przecież wy ją od razu widzicie .... no bo przecież facet,który jest umięsniony,przystojny jest taki super !A męskość to nie mięśnie drogie Panie :) .

Ale z Ciebie hipokryta. Wyżej pisałeś " nie wrzucaj wszystkich facetów do jednego wora", a zacytowane słowa świadczą, że Ty wrzucasz wszystkie kobiety do jednego wora.

OMG. Miałam umięśnionego prawiczka i był fatalny w seksie, miałam normalnego prawiczka o zwykłej budowie i był już lepszy.
Mięśnie absolutnie o niczym nie świadczą i nie wiem po co rozpoczynasz ten wątek.

Odnośnik do komentarza

Chwila przyjemności? Chyba zgłupiałeś :D 80% kobiet udaje orgazm! A twoim zdaniem to nie jest krzywda, mieć 2 minuty przyjemności w łóżku i potem złamane serce jak kolejny debil zostawia i ucieka bo np. wstyd mu było że nie zadowolił kobiety?! No nie faktycznie to wy jesteście biedni i pokrzywdzeni bo myślicie że świat jest po to żeby wasze penisy podziwiać i na tym się kończą wasze ambicje!!!

Odnośnik do komentarza

Jak można w ogóle być tak naiwnym żeby myśleć że kobiety chcą seksu?:) I że prawiczek może złapać kobietę (nie pustą szmatę na 1 noc) na seks?:) Kobiety mają w dupie wasze penisy i wasze mięśnie. Każdy facet ma penisa. Kobiety chcą faceta odpowiedzialnego, umiejącego zarabiać, zadbać o dom, o rodzinę, o kobietę i jej dziecko. Dobrze to ona sobie wibratorem sama zrobi lepiej niż niejeden frajer umie...

Odnośnik do komentarza
Gość UnusualCeremony

@żalpl
A myślisz, że ja nie chciałem zaznać miłości? Chciałem i to bardzo, chciałem znaleźć "tą jedyną" i pokochać ją...
Ale niestety w bajki przestałem wierzyć dawno temu...
Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej... miłość jest tylko procesami biochemicznymi w mózgu, niczym więcej... nie ma w niej nic "duchowego", nie ma w niej nic "magicznego".
W wieku 16 lat potrafiłem się zakochać w dziewczynie, teraz już niestety nie potrafię... Mój cały obraz związków runął kiedy zderzyłem się twarzą w twarz z rzeczywistością... Ludzie to nadal zwierzęta, tylko po ewolucji... Dobierają się w pary aby przetrwać... kobiety wiążą się z samcami którzy są pewni siebie, mają wysoką pozycje społeczną, mają dużo kasy i/lub mają spore mięśnie i dobrą sylwetke... Ponieważ taka kobieta podświadomie wyczuwa, że ten osobnik jest dominujący, obroni ją i jej dzieci...
Także w bajki o miłości niestety już nie wierzę...

Odnośnik do komentarza

No to masz problem i to twój prywatny problem w co wierzysz a w co nie. Świat jest taki jakim go widzimy. Oczywiście że kobiety szukają pewnych siebie mężczyzn, żeby czuć się przy nich bezpiecznie. I co , to znaczy że miłości nie ma? Wszystko zależy ile umieć poświęcić i dać od siebie, żeby miłość przetrwała. Spotkałeś kobietę która nie odwzajemniła uczucia i co, poddałeś się, że miłość nie istnieje? Jeśli nie potrafisz czegoś znaleźć to wcale nie znaczy ze to nie istnieje tylko że się poddałeś szukając tego. Twoja sprawa. A samotny facet i samotna baba nie przeżyją? Chyba na głowę upadłeś. To nie epoka kamienna żeby baba potrzebowała faceta-łowcy. Nie wierzysz w miłość, twoja sprawa. Gdyby baby wiązały się tylko z najbogatszymi i pięknymi, 90% ludzi nie miałoby mężów/żon. A mają. Puknij się. W łeb. Znam brzydkich facetów którzy potrafili zaimponować kobiecie, wiedzą, umiejętnościami, ambicjami, dobrocią, normalnymi zarobkami, troskliwością. Boże kto cię uczył czego kobiety pragną???? jakiś debil chyba. Mięśnie sylwetka???? Rozejrzyj się po ulicy ilu umięśnionych facetów u boku kobiet z dziećmi widzisz??? Umięśnione to są jakieś palanty przed siłką klepiące po tyłkach 16 letnie różowe lalki!!! Kto ci powiedział takie bzdury???? Ty myślisz że jak baba za mąż za ciebie wyjdzie to ją będą twoje mięśnie obchodziły????? facet jest po to żeby bronić rodziny i się nią zaopiekować!!! Do tego jest rozum i serce a nie fiut!!! Darwina to ty se daruj Sherlocku... Jeśli nie masz się czym pochwalić to masz problem ale zacznij imponowanie kobietom od rozsądku, czułości, odpowiedzialności, pewności siebie, wierności, a nie od chwalenia się ile kobiet miałeś i co penisem umiesz zrobić. To czego szukasz w życiu przy kobiecie jak nie miłości? Seksu? To se go kup u prostytutki i nie masz problemu, nie jesteś prawiczkiem. Miłego życia bez wiary w miłość. To w co wierzysz, w seks? To tak jak zwierzęta, na tym poziomie jesteś, seks z samicą, żeby przetrwać i żeby było fajnie...

Odnośnik do komentarza

kocham2 no to gratulacje. Jesteś łatwą szmatą nic więcej. Ale masz osiągnięcie w życiu, no brawo. Jaszcze rok, dwa i będziesz w ciąży/ojcem (piszesz że jestem dziewicą ale chłopom się każesz ogarnąć, trudno twoją płeć określić, najlepiej cię określić słowem dzieciuch któremu ojciec powinien wpierdolić pasem, to twój stary się powinien ogarnąć i pilnować bękarta!!!).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...