Skocz do zawartości
Forum

Wyrzuty sumienia za zabawy w dzieciństwie a schizofrenia


Gość Pomocy SCHIZOFRENIA

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale nie potrafisz zapomnieć i trzeb się w końcu z tym pogodzić.
Zapominasz już 8 stron na tym forum i nic z tego nie wynika.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Gość SCHIZOFRENIA

Juź nie wytrzymuje cały czas o tym myślę co zrobiłem wiem ze bylem dzieckiem ale to nic nie zmienia nikt mi nie chce pomóc nie wiem co mam robić te myśli nie dają mi spokoju jest jedyne wyjscie zaplacic za grzechy bo już tego sie nie da naprawic zaluje co zrobilem chcem psszeprosic wszystkich za to co zrobilem ale i tak to nic nie da bo te mysli nie dadzo mi spokoju chem o tym zapomniec lecz nie moge chcialbym sie czyms zajac ale nie dam rady przez te mysli najlepszym wyjsciem bedzie chyba ucieczka na tamten swiat .Chcem zyc lecz nie moge bo juz nie wytrzymuje popelnilem duzo błędów w zyciu ale cuz taki jest juz mój los .Pewnie pomyślicie czemu sie tak obawiam ludzi bo cale zycie mnie krzywdzili smiali sie ze mnie a teraz ma za to boje sie wychodzic z domu bo spotkam ludzi ja nawet boje sie odezwac do kogos bo boje sie ze ktos sie bedzie ze mnie smial moja psychika juz tego nie wytrzymuje co to za zycie siedziec calymi dniami w domu wiem ze kogos skrzywdzilem i wiem jak to boli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...