Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego po rozstaniu niektóre pary wracają do siebie?


Gość x_x12

Rekomendowane odpowiedzi

franca

Jeśli on rzeczywiście ma takie zupełnie luzackie podejście do życia, to spotykając się z kimś na poważne, sam na pewno dojdzie do wniosku, że takie podejście kłóci się z byciem w stałym związku. A więc, jeśli rzeczywiście mu na tym kimś zależy, to będzie pracował nad sobą, dopóki nie uda mu sie tego podejścia zmienic. Czyli, jeśli tego nie zrobi, to znaczy, że nie kocha tej osoby. Nie jest to więc sytuacja typu "kochacie się", bo jedno drugiego nie kocha.
hahahaha pękam ale On kocha i to bardzo i jest mu z tym bardzo dobrze :D kocha ją jak cholera tylko biedulek jest nie poradny. Franca przecież miłość nie wszystko jest w stanie zaakceptować ...życie nie jest kolorowe. W serialach może tak ale nie w realu :)

Odnośnik do komentarza

~x_x12
ok tylko jeśli on mówi, że nic nie czuje? i rozstanie trwa 2 miesiące już? Raczej nie mam już co zrobić;( a błagać nie będę przecież... chyba

Musisz to przełknąć na nim życie się nie kończy ;).
Skoro nic nie czuje znaczy się nie kocha wypaliło się. Może kogoś poznał lub jest kimś na razie zauroczony ;). Ja bym zostawiła nie narzucała się wypłaczesz to i przejdzie.

Odnośnik do komentarza

bialarozyczka
~x_x12
ok tylko jeśli on mówi, że nic nie czuje? i rozstanie trwa 2 miesiące już? Raczej nie mam już co zrobić;( a błagać nie będę przecież... chyba

Musisz to przełknąć na nim życie się nie kończy ;).
Skoro nic nie czuje znaczy się nie kocha wypaliło się. Może kogoś poznał lub jest kimś na razie zauroczony ;). Ja bym zostawiła nie narzucała się wypłaczesz to i przejdzie.

Dokładnie...

Odnośnik do komentarza

x_x12 powroty nie sa latwe, zawsze w przypadkowych klutniach ludzie pod wplywem nerwow wyrzucaja z siebie co ich najbardziej zabolalo, a to niszczy zwiazek i sprawia bol 2giej stronie. Ciezko jest podjac decyzje czy warto walczyc dalej czy sobie odpuscic. Kazdy podejmuje indywidualna decyzje w tej sprawie. Mysle jednak, ze o wazna dla nas sprawe czy osoba trzeba walczyc ile starczy sil by nigdy nie zadac samemu sobie pytania po czasie "co by bylo gdyby jednak".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...