Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, serio? No, w sumie, to nawet mi miło:D
Ale żeby podzielić się gustem to wystarczy fotka, wstawiłeś piosenkę czyli coś w niej jednak jest- wiesz w ogóle o czym ona?
Dla mnie jeden z najmocniejszych kawałków, ever :) Myślałam nawet że być może specjalnie ją wstawiłeś w związku z innym tematem

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Jak już, to wstawiłaś tę piosenkę.
Jestem dziewczyną :-)
A wstawiłam tylko po to, aby była i nie ma w tym żadnego przekazu.
A oczy ona jest?
Na pewno nie o wojnie i o niewinnych ludziach, którzy giną chociaż nic nie zawinili.
:P

Odnośnik do komentarza

Nie no głupio wyszło nie chodziło mi żeby atakować, miałaś przecież prawo dać piosenkę tak po prostu i już
zdziwiłam się ze uważasz ze to taka sobie pioseneczka
ale nic mi do tego, nie powinnam się wkurzać, najwyżej mogłam wyjaśnić, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

To złe miałaś wrażenie, ponieważ niczym mnie nie uraziłaś. Chciałabym abyś wiedziała, że nawet jeśli jakimś magicznym sposobem napisałabyś coś złego wobec mnie, to i tak puściłabym to bokiem. Osobiście mogę powiedzieć tyle, iż należę do bardzo spokojnych kobiet i zawsze staram się ignorować ludzi takiego chamskiego pokroju.

Oczywiście bez urazy. Wypowiedziałam się w odniesieniu do tych złych i nieczułych potworów pozbawionych ludzkich uczuć. ^-^

I nie przejmuj się. To nie jest Twoja wina, że miałaś trudne dzieciństwo. Wina leży po stronie rodziców, a twojej winy tutaj nie ma kochana :*

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Za bardzo nie rozumiem Cię w tym momencie. Przecież na chwilę obecną prowadzisz rozmowę tylko zemną, więc?
Hmm.... doprawdy zadziwiająca chwilami jesteś, ale to pewnie wszystko przez ten nieszczęsny syndrom :-)

Odnośnik do komentarza

Jakie emocje, czemu przeczą, to już uśmiechnąć się nie można, naprawdę ;D

(a i co do zaburzeń odżywiania- to wiesz, jeśli się nie mylę, to trochę bardziej trzeba by się jednak było wysilić, żeby ktoś znający temat to łyknął :)

Dobrej nocy i miłej pracy :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Właśnie dlatego powinnaś ochłonąć, ponieważ zaczynasz pisać od rzeczy. Wybacz, ale jakoś sobie nie przypominam, abym wczoraj, lub kiedykolwiek indziej w przeszłości coś Tobie wspominałam, o zaburzeniach w odżywianiu. Szczerze, to chwilami nawet zastanawiam się czy z Tobą oby na pewno jest wszystko w porządku, bo chwilami wyskakujesz z takimi tekstami ni z gruszki ni z pietruszki , aż po prostu zaczynam mieć pewne obawy co do Twojego stanu psychicznego.

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę miłego dnia:-)

Odnośnik do komentarza

Hahaha, dobre :)
Podobno nie ma ludzi całkiem normalnych, są tylko niezdiagnozowani, tak że wiesz...

Ale to, że pewnych rzeczy, może i nieraz od rzeczy, się tu człowiek domyśla, to nie jego wina, ale tych co sobie robią wieczne jaja, a jak o tym powiesz , jesteś oczywiście natychmiast nienormalny,a co najmniej niestabilny emocjonalnie,
bo nie czujesz się w tej sytuacji pewnie i podejrzewasz podpuchy :-)
I jeszcze zarzuca się ci sabotaż ;)
Stara dobra zasada- atak najlepszą obroną.

Ale również jak najbardziej życzę miłego dnia i żeby Ci praca szybko zleciała, koleżanko :-).

Odnośnik do komentarza

Coś mi się zdaje że ktoś próbuje się pode mnie podszywać. Na szczęście na moje konto nikt się nie jest w stanie włamać a z niezalogowanych nicków to może pisać tak naprawdę każdy :). Ja nie potrzebuję aż takich wrażeń jak najwyraźniej mój fan :).

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Datoja
Hahaha, dobre :)

No co? :-)
Może mi powiesz, że nie mam racji w tym, że zauważyłam w Twoim wczorajszym zachowaniu coś dziwnego? Wiesz, ja osobiście Ciebie nie znam i ciężko mi jest cokolwiek na Twój temat powiedzieć. Myślę jedynie, że sama musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie, czy to Twoje wczorajsze zachowanie podczas naszej wieczornej konwersacji było akurat adekwatne do naszego poziomu rozmowy.

Moje zdanie na ten temat już znasz. Oczywiście bez urazy każdy może mieć gorsze dni zdarza się.
Ale wiesz. Wszystko ma swoje granice.

Datoja
Podobno nie ma ludzi całkiem normalnych, są tylko niezdiagnozowani, tak że wiesz

Wiesz powiem Ci coś.
Z tego co obiło mi się kiedyś o uszy, to mogę powiedzieć tylko tyle. Wcale nie jest wykluczone, iż na planecie Mars istnieją nie odkryte kolonie Marsjan, o czym .... Podobno w jednym z języków staroarabskich Kair najprawdopodobniej znaczy właśnie Mars. Oczywiście uważam, że ta grupa ludzi, która tak zawzięcie wierzy w zielone ufoludki itp.... to najwidoczniej musi zdecydowanie zaliczać się do grona ludzi nienormalnych.
:-)

Datoja
ale tych co sobie robią wieczne jaja, a jak o tym powiesz, jesteś oczywiście natychmiast nienormalna,a co najmniej niestabilna emocjonalnie,
bo nie czujesz się w tej sytuacji pewnie i podejrzewasz podpuchy

Wiesz, a ja właśnie tak powoli wczoraj już zauważyłam u Ciebie, że Ty najwyraźniej musisz być bardzo spostrzegawczym człowiekiem. Obawiam się jedynie, że źle mnie oceniasz, ponieważ ja Ciebie w nic nie wkręcam. Zresztą jakbym mogła tak postąpić wobec tak przemiłej i sympatycznej użytkowniczki tego portalu ^-^

Datoja
I jeszcze zarzuca się ci sabotaż ;)
Stara dobra zasada- atak najlepszą obroną.

A już tam, od razu zarzuca :-)
Po prostu wrzuciłam sobie taką pioseneczkę, bo jest akurat bardzo miła dla uszka. :-)
No a, że ja akurat lubię dzielić się wszystkim tym, co dobre i przyjemne z innym ludźmi to i wrzuciłam ją własnie tu.

Ot i wszystko w tym temacie.

Datoja
Ale również jak najbardziej życzę miłego dnia i żeby Ci praca szybko zleciała, koleżanko :-)

Dziękuje koleżanko. Jesteś fenomenalna, naprawdę. :-)
Takich jak Ty, to tylko z gromnicą szukać- po prostu unikat jak nic :D

Pozdrawiam. Genowefa, a dla przyjaciół Gesia
:-)

Odnośnik do komentarza

Datoja akurat to czy mnie podejrzewałaś czy nie jest sprawą drugorzędną :). Chodzi mi o to że jakiś troll nie będzie się pode mnie podszywał bezkarnie korzystając z mojej przerwy w wypowiedziach :).
Mordechai i ciachary nie wmawiaj nam że nie istnieje żadna inteligencja oprócz ziemskiej. Chyba nikt nie jest tak naiwny że bezwzględnie wierzy że nie ma życia pozaziemskiego. A dowodem na to że jest inteligencja pozaziemska jest to że się z nami nie kontaktują :D.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...