Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DarkRivers

Potem droga panno, to już trzeba iść spać. Jak Ty to sobie wyobrażasz. No słucham? Ty będziesz sobie muzyki na fulla słuchała, a u sąsiad natomiast telewizor będzie, skakał aż pod sam sufit? Nie moja droga, tego to w naszym kraju jeszcze nie grali. Cisza nocna w Polsce zaczyna się o 22, a kończy się o 6 nad ranem. Więc o czym tu w ogóle mówić? do spania^-^

Odnośnik do komentarza
Gość Ricardo11

Pisać na kafeterii by otrzymać radę czy wsparcie to tak jak udać się z pieczonymi żeberkami na kolację członków ochrony praw zwierząt.

Internet to nie przyjaciel któremu można mówić wszystko i oczekiwać wsparcia. Błędny tok rozumowania 21 wieku.
Na kafeterii siedzią zastępy hejterów i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

~Datoja
Rivers, żeby zakończyć już temat sprecyzuj jak możesz o co Ci chodziło, bo nie wiem co miałeś na myśli ani co ja mam wg Ciebie :-)

Datoja rybko złota, to już jest nieistotne. Skoro nie potrafisz odpowiedzieć na moją wczorajszą zagadkę, to wszystko już jest dla mnie jasne.

Odnośnik do komentarza

Może i potrafię ale chciałam się upewnić, ale Ty nie bądź taki przemądrzały, bo wiele razy Ci tu pomagałam zachować twarz i nie zapędzać się zbytnio, więc odpowiedz jak ładnie proszę i nie traktuj mnie tak protekcjonalnie i z góry, robaczku:)

Odnośnik do komentarza

Hahaha:D - wredna małpo, do miłej Datoi, ładnie to tak?

Kolega miał racje ze dla pustej zabawy potrafisz być wredny i głupio okrutny - wiec to delikatnie poparłam w grzecznych słowach oczywiście żeby nie urazić delikatnej skory Riversa:D
Szczerze - to nawet się dziwie ze niektóre Twoje teksty przechodzą tu i wiszą a inne są usuwane, ale cóż.

Uważam ze to szlachetne mieć odwagę kogoś przyhamować bo właśnie dzięki temu nie przesadzi i może zachować tą Twarz, zgodzisz się?
No to teraz gadaj o co chodzi z ta zagadką:)

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

~Datoja
Hahaha:D - wredna małpo, do miłej Datoi, ładnie to tak?

To są tylko takie żarty i proszę tego nie brać na poważnie. Zresztą miało być zdrobniale.
Wiesz, chciałem dobrze, ale wyszło tak jak zawsze :)

~Datoja
wiec to delikatnie poparłam w grzecznych słowach oczywiście żeby nie urazić delikatnej skory Riversa:D

ha ha delikatnej skóry Riversa no wiesz Ty co. Teraz to mnie rozbawiłaś:-) Datoja dziecko złote tej skóry byś nawet nie była wstanie drasnąć najbardziej ostrym mieczem:P A co dopiero jakimś małowartościowym zgorzkniałym komentarzem, w formie jednego mizernego wyrazu ^-^

~Datoja
Szczerze - to nawet się dziwie ze niektóre Twoje teksty przechodzą tu i wiszą a inne są usuwane, ale cóż.

Zawsze możesz moje wszystkie wpisy w tym miejscu pozaznaczać do skasowania:P Myślę, że admini szybko to ogarną. Zwłaszcza, że nie ma tego aż tak dużo to myślę że w 1 godzinkę się wyrobią^-^

~Datoja
Uważam ze to szlachetne mieć odwagę kogoś przyhamować bo właśnie dzięki temu nie przesadzi i może zachować tą Twarz, zgodzisz się?

Czyli że Ty taka szlachetna byłaś, bo to zrobiłaś? Aha, i w dodatku odważna, z tego co tu widać, pewnie nawet bardziej, niż najwięksi bohaterowie ze wszystkich wojen, hahaha :D :D
Prawda jest taka, że nic nie jesteś w stanie zrobić, aby mnie w jakimś stopniu przyhamować. Pozwoliłem Tobie w to uwierzyć ponieważ zauważyłem, że to cię trochę kręci. Udawałem, że niby masz tam jakiś wpływ na moje zachowanie, a tym samym nieco stopowałem. Niestety Datoja, prawda jest taka, że żadna prawda, nawet ta najbardziej bolesna, nie jest wstanie mnie powstrzymać. Jestem cholernie zarozumiały jak i zawzięty. Dla mnie liczy się tylko moje zdanie i nie skończę dopóki nie dopnę swego:-)

~Datoja
No to teraz gadaj o co chodzi z ta zagadką:)

No ale po co? Skoro i tak nie jesteś w stanie tego dokonać:-)

Odnośnik do komentarza

Dobra Kamil rób jak chcesz, może masz rację,nic to nie dało co robię, miało to może jakaś wartość tylko jako sygnał dla innych że nie ma na to zgody,
Z tym żeby mnie to kręciło że się słuchasz - to raczej nieodpowiednie słowo, bardziej się głupio cieszyłam, bo jesteś prawie w wieku mojego syna który tez ma dość trudny charakter.

Do skasowania- a po co, co to da, i tak już komuś zrobiło się przykro i wziął sobie Twoje słowa do siebie
poza tym mam co robić,a donosicielstwo jest sprzeczne z moja natura, wolę działać wprost, jak widzisz.

Jesteś inteligentnym człowiekiem (chociaż nieraz czytasz bez zrozumienia i burzysz się bez powodu) i szkoda ze nieraz wykorzystujesz to tak a nie inaczej.

I jeśli dobrze się domyślam o co Tobie chodziło- to jesteś w błędzie, jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam bo pewnie czułeś się głupio, ale to być może tez trochę wina Twojego zadufania w sobie:-)
Jeśli dobrze się domyślam, bo może i nie. Nie chcesz nie mów:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...