Skocz do zawartości
Forum

Ciągle płaczę


Gość OnaM_24

Rekomendowane odpowiedzi

Onam_24 wszystko będzie dobrze Wielkie zmiany w życiu nie mogą przejść niezauwazenie Musi coś runac, zawalic się, żeby było na czym budować nowe Że tak powiem, teraz wszystko du..nelo, ale dobrze bo jest to początek twojej transformacji Pójdziesz do lekarza, może na terapię, wiele na pewno się o sobie dowiesz Pewnie dzięki temu przewartosciujesz swoje życie i poznasz jego nowa jakość Wszystko będzie dobrze Proces musi mieć swoje etapy, wymaga też pracy i cierpliwości Warto i trzymam mocno kciuki :) masz w sobie więcej siły niż myślisz- każdy ja ma ale nie każdy z niej korzysta Zaufaj sobie i swojej intuicji, wszystko się ułoży :)

Odnośnik do komentarza

Nowych ludzi też poznasz, wszystko w swoim czasie Na szczęście nie mieszkasz na bezludnej wyspie :) to trudne ale postaraj sie aż tak bardzo nie chcieć a wszystko pójdzie właściwym torem, włącz więcej luzu Jest w życiu tak, że dopiero jak odpuszczamy to zaczyna się dziać wszystko to czego tak bardzo pragnelismy Magia? Nie, po prostu nadajemy wtedy na innych falach i dzieją się "cuda"

Odnośnik do komentarza

Cześć, przepraszam, że nie odzywałam się dłuższą chwilę. Pieska jeszcze nie mam niestety, będzie dopiero gdzieś pod koniec grudnia. Byłam u dwóch psychologów, biorę leki. Niby jakoś żyje, biore leki, coś robię, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na basen, mam pracę (w której generalnie bardzo się nudze) i niby się uśmiecham, nie płacze, ale nie czuję żadnego sensu życia nadal. Czuje sie okropnie samotna i czuje, jakbym stała w miejscu. Czekam na psiaka strasznie! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...