Skocz do zawartości
Forum

Konto które mnie ośmiesza - chcę ze sobą skończyć...


Gość Black Rosie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Black Rosie

Na tym portalu istnieje konto które mnie ośmiesza. Fakt, założyłam je jak miałam 13 lat, pisałam tam posty jak miałam 13,14 lat ale pisałam tam takie rzeczy które według mnie teraz mnie ośmieszają (obecnie mam 19 lat). Do konta nie mam dostępu, e-mail na który je założyłam chyba kiedyś usunęłam, a nawet jeśli to go nie pamiętam. Przeraża mnie ilu ludzi już zobaczyło ten profil, prawie 2 tys. wyświetleń i ciągle ich przybywa :( wystarczy wpisać moje imię i nazwisko w wyszukiwarkę i ten cholerny profil tam wyskakuje!!! :'( Popadłam w nerwice lękową z tego powodu, chcę w najbliższym czasie ze sobą skończyć, a dokładnie się powiesić. Nie chcę żeby to ciągnęło się za mną całe życie :'( Już wolę umrzeć. Mam dosyć, serio... Musiałam to tutaj napisać. Ehh... Dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Nie masz chyba większych problemów, jak ktoś trafia na Twoje posty, to na pewno nie po wpisaniu imienia i nazwiska, bo niby skąd ma je znać.
Jeśli ktoś czegoś szuka, to po nazwie tematu.
Po drugie jest wiele takich samych imion i nazwisk, ktoś mógł też się podszyć pod Twoje nazwisko i założyć to konto, tak myśl, żeby się lepiej psychicznie poczuć.

Nie wchodź więcej na ten profil, zapomnij o nim, przejmujesz się niepotrzebnie, bo nikogo nie interesuje co tam pisałaś, jedynie przy okazji, ktoś może przeczyta i co z tego wynika, nic.

A jak już wpadasz w taką paranoję, to wybierz się do psychologa.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Black Rosie

ka-wa chodzi mi w dużej mierze o ludzi którzy mnie znali wcześniej. ale trochę otrząsnęłam się po tym co napisałaś.
napisałaś że jest dużo takich samych imion i nazwisk i masz rację, ale tam jest też moja miejscowość która swoją drogą niedługo będzie już nieaktualna. i to że ktoś się mógł podszyć pode mnie to też racja i też tak właśnie bardzo często myślę żeby się podnieść na duchu.
i z tym nie wchodzeniem na ten profil - też racja. raczej staram się tego nie robić.
dzięki za odpowiedź.
aha i jeszcze chcę dodać pewną rzecz - wiem że to co napisałam to może i paranoja, ale po prostu przejmuje się tym bardzo. niby to stare posty no ale jednak...
okej no,postaram się o tym w ogóle nie myśleć.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie nie masz większych problemów w życiu hmmm.
Ja Cie nie odnajdę, bo nie wiem jak się nazywasz. A nie sądzę, że znajomi żyją Twoim życiem od 5-6 lat i stale wyszukują Cie sieci. To brzmi nienormalnie... zdajesz sobie sprawę z tego?
To taka wymówka na potępianie samej siebie, na ukaranie się. Moja mama się tak wymiguje w sprawie zamiany mieszkania, bo twierdzi, że nawet w Warszawie ją znajdą. Kurcze, jakby była gwiazdą filmową i wszędzie na ulicy ją rozpoznają.
Weź sobie nie wmawiaj.
A może zapytaj admina czy można usunąć konto, albo nieco zmienić dane autora lub w treści miejscowość? Czasem można ustalić coś takiego z adminem, gdy wpisy są kompromitujące. Oczywiście nie Ty to zmieniasz, ale admin, ale może wyrazi zgodę na tę jedną drobną zmianę.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...